Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shake shake

Co myślicie o tym płaszczyku?

Polecane posty

Gość 1212121212121212
no mi tez sie strasznie podoba, tylko nie wiem bo kupilam sobie ost balerinki czarne, lakierki i tak chyba srednio do nich bedzie pasowac, no nie? w sumie mam jeszcze inne skorzane,ale tez czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że lepiej będzie znaleźć taka tylko czarną albo grafitową jeśli chcesz do czarnych butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121212121212
hmm no wlasnie chodzi o to ze chcialam bezowa torebke. kurcze a czy zawsze torebka musi byc w kolorze butow?? chyba sobie szybciej kupie jakies bezowe buty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wydaje mi się, że teraz już torebka nie musi koniecznie być w takim samym kolorze co buty :) choć ja bym nie założyła czarnych butków do brązowej torby, nie lubię połączenia tych dwóch kolorów ale to tylko moje zdanie, zrobisz co zechcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121212121212
hehe no ja chyba tez bym jednak nie załozyła, dlatego te moje wątpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkakka
Ja dla mnie - kolor całkowicie bez sensu jak na wiosnę. Jest tych płaszczyków teraz tyle, we wszystkich kolorach tęczy, a ty wybrałaś czarny, przypominający fartuch! I cena też - bez głowy i bez sensu. A z beżem się przeproś - jest teraz tyle jego odmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeproszę się z beżem ponieważ mi w nim niedobrze, po co mam kupować coś w kolorze który do mnie nie pasuje? :) poza tym beż to nie jest wesoły kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×