Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytajkaaaaaaaaa

od kiedy można nosić niemowlaka na prosto???

Polecane posty

Gość zapytajkaaaaaaaaa

kiedy można zacząć nosić dziecko na prosto? czy w 3 mż juz można? dziecko oczywiście jeszcze samo nie trzyma glowki ale chodzi mi o takie noszenie z podtrzymywaniem glowki maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaigi
Ja prawie od początku noszę maleństwo prosto to znaczy nóżki rozkraczone, ja podpieram pupkę i główkę a brzuszkiem przytulone do mnie. Ortopeda powiedział mi, że jest to dobra pozycja do noszenia. Ale jeszcze lepsza jest taka: dziecko pleckami do Ciebie a twarzą do przodu (żeby widziało wszystko) - główkę opiera o Ciebie a ty je trzymasz pod pupkę i podginasz do przodu nóżki i bioderka (taka kołyska do przodu). No...ręce wysiadają ale moje dziecko uwielbia tą pozycję i jak fajnie bączki puszcza, he,he:-))Acha zapomniałam dodać, ze moja córeczka ma prawie 3 m-ce. Pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 2,5 m-ca i już trzyma głowę i nosimy go w pionie bo się wścieka w poziomie ortopeda powiedział że można, tylko żeby nóżki szeroko były - mamy nosić tak jak noszą murzynki, na biodrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pocztaku nosze malego w pionie, pierwsze dwa trzy tygodnie tak pol na pol, a teraz to on sobie nei pozwoli w poziomie bo nic nie widzi :/ ja go nosze na żabkę :) czyli rozkraczone nozki brzuszek do brzuszka i raczki do gory na mojej szyi :) uwielbia to czesto tez tak na mnie zasypia :) a glowe trzyma sam od jakiegos miesiaca, chociaz zdarza mus ie zagapic i wtedy lepek lata na boku to mu reka przytrzymama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×