Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzychooooooooooo1

Chce się pochwalić wam jak się cieszę!

Polecane posty

Gość krzychooooooooooo1

bo kupiłem sobie własny samochód za moje zarobione pieniądze. a samochód to BMW 520i 24V 1994r. a się ciesze bo to mój drógi samochód ale pierwszy który kupiłem za własne pieniądze. Ale fajnie się jeździ nim mówie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLACHAAAAAARA
ojejQ boskie autko, przewieziesz mnie ? proszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
osz kurde,patrze przez okno i wiecie co,zajebali mi autko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Podszyw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
no to byl glupi podszyw moje autko stoi sobie spokojnie na hasioku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Moje Auto stoi na podwórku przed domem i pięknie wygląda. Jutro jade je zarejstrować i kupić fajniutkie radyjko NIKOGO NIE BĘDE WOZIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje krzychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Kiedys soie kupie,o na garuszku u pastwa ie jest kolorowo,dostaje malo hajsu,zasilek 300 zl toz to jakies kpiny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
PODSZYW PRECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLACHAAAAAARA
jak mnie nie przewieziesz , to je porysuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
sama masz złom myszo!!!!!! A wcale nie jestem na zasiłku tylko pracuje i zarabiam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
kurde ktos sie podszyl i napisal ten temat bo jak bym mogl kurwa kupic sobie autko bedac na zasilku ?!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Aż tak zazdrościcie że ktoś pracuje i kupi sobie samochód to aż tak was szczypie w oczy że to ktoś kupił a nie wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Ej wiecie co mam amstafa co sapie i mam fanki co sapia,leca na mie laski wszystkie i mam super ryke MW :D zazdroscie kutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
a tak naprawde mam kudla co szczeka na mie,moja panna ogaduje mie z moja matka i jezdrze autousem,o a taxi mie ie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Pracowałem kilka miesięcy i po trochu odkładałem. myszka83 oczywiście kupuj sobie dalej jakieś Daweeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie opiniami ludzi którzy o samochodach pojęcia nie maja, lub jeżdżą punto czy tiko, ludzie są tutaj nie życzliwi, nie warto sie chwalić, sama jedzilam do niedawana bmw tyle ze 7 z 96 wiec wiem jak to jest poza tym mąż samochodami handluje wiec chcac nie chca pojecie mam, życzę dużo radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
mój brat ma peugota 307 i sam on twierdzi że w życiu tego nie kupił by drugi raz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
307 tez bym nie chiała ale 307 cc TAK dal wyjasnienia 307cc to cabriolet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Bo ludzie nie mogą znieść że 22latek może kupić sobie za własne pieniądze samochód a tym bardziej BMW. Zielona stonoga to niezłą limuzynke miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie piękne, ale na razie jesteśmy na etapie budowy domu tak ze mogę sobie je tylko pooglądać na obrazku, lub gdy maż handluje i ma takie akurat do sprzedania - ale czasem to wystarczy żeby sie zakochać :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och krzychooooooooooo1 wtedy byłam królową szos na ale teraz mamy inne priorytety niż dziennie rano zaczynać dzień od wizyty na stacji benzynowej, nasz smok palił ponad 15 - 17 l a przy budowie domu to wydatki nie lada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychooooooooooo1
Rozumiem bo i moje nie pali wcale mało bo aż 10-11l ale i tak bardzo mi się podobaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×