Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka27

klinika Provita i dr Grettka - proszę o opinie.

Polecane posty

Gość aneczka27

W kwietniu mam zamiar rozpocząć lecznie bo staramy się o dziecko od ponad roku i niestety bez sukcesu. Proszę o opinie na temat tej kliniki i ewentualnie tego lekarza. Jak narazie nic złego nie słyszałam, ale wolę sprawdzić też inne źródła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez aneczka tyle że 29
chodziłam do provity tyle że do dr Kiecki,ja nie narzekam jestem własnie w 36 tygodniu ciąży:) O dr Grettka słyszałam same dobre rzeczy i mysle że nie masz sie nad czym zastanawiac to pdobno super fachowiec... polecam stronę www.nasz-bocian.pl wejdź na forum i tam w "pogadajmy "na watek proviyove pogaduchy jest tam b.duzo dziewczyn które lecza sie w provicie i napewno udziela Ci wyczerpujacych odpowiedzi Powodzenia pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka malutka27272
Na bocianie właśnie czytałam same dobre opinie:), dlatego zasięgam jeszcze opini u kafeteriowiczek:) Aneczka gratuluję upragnionej ciąży:), a mogę zapytać jak długo staraliście się o dzidzię? Jestem już troszkę podłamana swoimi niepowodzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka27
haha, ale wpadka:)nie ten nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez aneczka tyle że 29
po 1,5 roku staran zdecydowalismy sie na provitę,poszlismy tam w styczniu, w maju miałm laparoskopię i dwa cykle później w sierpniu na tescie zobaczyłam dwie upragnione krechy:) więc w sumie trwało to wszystko dwa lata...a pół roku od pierwszej wizyty w provicie... pozdrawiam i powodzenia życzę,napewno Wam sie uda w najbliższym czasie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka27
dziękuję z słowa otuchy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×