Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelikna nowa

biuro podrozy-pytanie

Polecane posty

Gość ewelikna nowa

dostalam oferte pracy w biurze podrozy za..1000 zl netto..czy to malo?bo mi sie wydaje ze tak,bede tam po szkoleniu sama i wszystkie obowiazki beda na mojej glowie...jutro mam dac odpowiedz,poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
nikt mi nie powie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w biurze podrózy
w okresie próbnym 1000zł na rękę dostaję... ale juz normalnie to wydaje mi się mało, szcególnie ze to bardzo odpowiedzialna praca i stresująca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
tez tak sadze,ale nie ma mowy o podwyzce,obowiazkow masa i jaka odpowiedzialnosc,a ile masz po probnym okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalna kwota, jak się sprawdzisz to zapewnie dostaniesz wiecej. tylko trzeba chciec, z doswiadczenia wiem ze wcale nie jest latwo znalezc dobrych pracownikow do tej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w biurze podrózy
szczerze to nie wiem, bo nie jest pewne , że mnie zatrudnią... z resztą coraz mniej mi się tam podoba! i chyba zacznę za czymś innym się rozgladać. a ja z prowizją od sprzedaży? bo u mnie dziewczyny due prowizje mają, o duży obrót jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w biurze podróży
teraz uciekam właśnie do pracy! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowie, pseudo pracownicy turystyki ktorzy sie chca zalapac do tej pracy bo jest modna, i tylko kasa im w glowie, z takim podejsciu napewno nie dostaniesz wiecej kasy :) a jakie sa twoje umiejetnosci w zakresie turystyki? umiesz obslugiwac systemy lotnicze? amadeus itd? kolejowe, autobusowe? czy tylko sprzedac wycieczke? bo jesli tylko sprzedac wycieczke to sie nie dziw ze Ci tyle zaproponowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
szczerze to mialam tylko jakis czas temu 2 miesiace praktyk w biurze i na zaliczeniu dostalam 6...cos niecos wiem,ale 1000 zl.to malo tym bardziej ze praca bardzo odpowiedzialna,a mam tam robic jeszcze za sprzataczke .O podwyzce nie ma mowy,szef mnie zapewnil ze nie mam na co liczyc w najblizszych 3 latach...szczerze..to w mej miejscowosci ludzie zarabiaja wiecej po podstawowce na produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
nie musisz byc taka uszczypliwa,gdybym nie miala takiego przygotowania to by mnie od razu odrzucili,a ja przechodzilam przez 3 etapy rozmow i byli ze mnie zadowoleni,nie prosilam Cie o zdznie czy sie nadaje czy nie...chyba masz problem ze zrozumieniem a udajesz taka madralinska,zrobie jak bede uwazala ,a Ty chyba wstalas dzis lewa noga albo ktos Ci na odcisk nadepnal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
skad sie tacy ludzie biora?;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak kobieta o siebie dba to nie ma odciskow, a wiec nie boj sie nie grozi mi to. Za to irytuja mnie ludzi ktorzy wymagaja a nie maja nic w zamian. A 3 etapy rozmow o niczym nie swiadcza, tak jak napisalas mieszkasz w miejscowosci - podejrzewam ze duzego wyboru nie mieili. jak ci sie nie podoba to sobie odpusc, bo z takim nastawieniem to i tak za wiele nie zdzialasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
znalazla sie znawczyni:D kochana mam duze doswiadczenie w innych branzach ,ale zawsze chcialam pracowac w biurze podrozy,zreszta nie mam zamiaru Ci sie tlumaczyc,mam wrazenie ze masz cos z glowa i czepiasz sie z rana,a o mnie sie nie martw ,bez Twoich pustych rad daje doskonale rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
zdziwilabys sie bo wybor mieli bardzo duzy ,nie mieszkam na jakiejs wiosce jak Ci sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
i jeszcze jedno,jak Cie ludzie irytuja ,a nie masz o nich bladego pojecia to idz do pracy do buszu-tam sie nadajesz..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mowisz to sie tak faktycznie wydaje :) a jesli chcesz weryfikacji moich rad to porozmawiaj ze swoim szefem, uwierz mi ze akurat na biurach turstycznych to sie znam. Mam z nimi do czynienia od mneij wiecej 15 lat. 12.20 to nie jest rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro od 15 lat to wiem o tym wiecej niz ty - ktoa od zawsze chciala pracowac, a jednak jakos nie robisz tego dlugo :) a poza tym , a dodatkowo skoro zapronowali ci tylko 1000 pln to znaczy ze nie masz kwalifikacji odpowiednich by zarabiac wiecej :) prosta sprawa. Taka jest zasada wlasnie w biurach podrozy. dostajesz tyle ile umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
to raczej z racji wieku juz jestes chyba przeczulona na punkcie mlodszych od siebie pracownic :O wspolczuje i prosze nie udzielaj sie wiecej na moim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiluki
ja bym odpuscila, za1000 zl bez mozliwosci podwyzki, awansu, sorry ale dziewczyny na kasie czesto wiecej zarabiaja... Wszystko zalezy od Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
chyba zostane tu gdzie pracuje,mam lepsza pensje,ale popytam w innych biurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat :) wiec kochana nie sadze bym miala jakie kolwiek w zwiazku z tym problemy, i kompleksy :) Tylko po co te nerwy? A jakbys miala zaraz jakies waty ze jak 25 lat i 15 lat to uprzedam ze moja rodzina prowadzi biuro turystyczne, a ja w tym od wielu lat uczestnicze, od 5 lat przeszlam w tym zakresie wiele kursow i nie zamierzam na tym poprzestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiluki
zrozumialabym gdyby na poczatek dawali Ci 1000 na okres probny, ale przez najblizsze lata nie moc liczyc na wiecej.... szybko mozna sie wypalic. Mi chyba szybko taka praca by obrzydla i do yego jeszcze sprzatanie.... Co to za firma jesli nie stac ich na sprzataczke.... Zaznaczam, ze jest to tylko moje zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie podala podstawowych informacji, czy firma jest nowa, czy sie rozwija, od kiedy istnieje na rynku, co sprzedaje, jaka ma konkurencje. nic nie wiadomo a chce zeby jej doradzac. Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej NIEnormalna
mając 10 lat juz sprzedawalas ludziom wycieczki?? jasne. poza tym dziewczyna pyta o co innego, temat jak zwykle przechodzi w przechwalanie sie. co do pytania, to jesli to nie jest mała miejscowosc, to poszukaj innej pracy. ten interes na pewno sie nie oplaca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiluki
dajcie spokoj normalnejnormalnosci, dziewczyna chciala podzielic sie swoja wiedza i doswiadczeniem a na nia jedziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×