Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelikna nowa

biuro podrozy-pytanie

Polecane posty

Gość mam wlasne biuro
Witam, 1000zl to normalna stawka na początek, jedyne co mozesz zyskac to procent od sprzedazy i o to sie spieraj, jak bedziesz dobra w sprzedazy to mozna calkiem spora kwote na miesiac wyciagnac. Poza tym taka jest polityka w tym biznesie, niska placa + procent od sprzedazy, zastanow sie czemu to ma sluzyc ???? abys duzo sprzedawla, po co pracownik ktory zarabia 2 tys a nic nie sprzedaje, a minimalne limity sprzedazy biuro osiagac w sezonie musi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiluki
oki 1000zl jako podstawa+ prowizja od sprzedazy to ok, ale autorka nic nie napisala o prowizji... mysle, ze autorka troche malo info nam udzielila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
normalna normalnosc---idz juz stad,masz problemy z czytaniem?nie wierze w zadne Twoje slowo,szkoda ze jeszcze nie zaczynalas pracy majac 10 lat,zalosna jestes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
probujesz oszukiwac kogos czy siebie?durne babsko.. ja juz decyzje podjelam i dziekuje wszystkim za opinie..tylko nadal nie wiem co takie zalosne baby chca uzyskac przez takie chwalenie sie..owszem tu kazdy jest anonimowy i internet wszystko przyjmie,tylko mam duze watpliwosci co do pradomownosci tej "normalnej" a raczej nienormalnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
jasne...mialas 10 lat i przeszlas juz kursy....mam wrazenie ze jestes starym,skapcialym babsztylem,ktorego zzera zazdrosc o mlodsze pracownice...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty myslisz ze mi zalezy na tym bys mi wierzyla? jakbys nie zauwazyla nie tylko ja sie tu wypowiadalam, osoba Mam biuro rowniez. Wiec moze zamiast sie czepiac to poczytaj, popytaj a nie wyrzucasz tu swoja frustracje ze malo zarabiasz. A jak nie chcesz negatywnych komenatrzy na swoj temat to nie zakladaj nowych topikow, zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie mial zdanie na jakis temat i doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuu ... ty czytac nie umiesz. POPROSTU nie umiesz czytac. przeczytaj jescze raz to bedziesz wiedziala jak wyglada moje zycie. a jak nie to zapraszam na meila , jestem w stanie ci spokojnie udowodnic ze nie jestem stara baba tylko mloda osobam, i od kiedy mam kontakt z tego typu dzialanoscia. Prosze bardzo , ja nie boje sie konforntacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
poczytaj sobie jakie zadalam pytanie,masz problemy ze zrozumieniem tekstu kobieto,wspolczuje Ci bardzo,o moje zarobki nie musisz sie martwic,nie musisz swoich frustracji przelewac na mnie...Twoja wiarygodnosc jest watpliwa,na szczescie sa jeszcze inteligentne osoby na forum ktore umieja czytac ze zrozumieniem i umiejetnie odpowiadaja na moje pytanie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
nie mam zamiaru rozmawiac z Toba,zajmij sie lepiej ta swoja praca a nie siedzisz na moim topiku...placa Ci za glupie komentarze:D ? starosc nie radosc,wspolczuje Ci,ale miej choc ta satysfakcje ze tu mozesz sie odegrac na mlodszej i napewno atrakcyjniejszej...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zycze Ci milego dnia, dalsza konwersacja jest poprostu bez celowa. Gdybys jednak chciala czegos sie sensownego dowiedziec to zapraszam na meila, tak jak mowie. Nie potrzebuje wylewac swoje frustracji na forum tak samo jak opowiadac tu o swoich dziwnych problemach, mam przyjaciol. Czytalam to forum by pomagac ludziom w roznych kwestiach, znajdziesz kilka tematow na ten temat jak poszukac - na temat turystyki rowniez. Nie czuje potrzeby by udzielac sie w tak bzdurnej rozmowie,z osoba ktora nie ma pojecia o tursytyce a uwaza ze zjadla wszystkie rozumy i wie wiecej niz os z tym zwiazane. jakbys nie zauwarzyla glosy byly rozne, nie tylko takie zebys nie podejmowala sie tej pracy. a na przyszlosc porposilabym troche kultury, bo bez tego to nawet 1000 nie zarobisz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem brzydka stara i gruba :) super... elokwencja i inteligencja to nie jest twoja mocna strona. Jesli jedyne czym potrafisz mnie zaatakowac to wyglad to przepraszam ale naprawde nie mamy o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
wez kobieto slownik ortograficzny ,bo narazie w Twoich wypowiedziach to blad na bledzie,a udzielasz rad.."zauwazyla" pisze sie przez ż z kropka o innych slowkach nie wspomne..jak Ty prowadzisz to biuro skoro nie masz pojecia o ortografii? wybacz nie skorzystam z Twoich rad,wole udac sie do profesjonalisty a nie dyskutowac z osoba ,ktora edukacje zakonczyla najprawdopodobniej na etapie podstawowki. Twoje umiejetnosci pisowni tez pozostawiaja wiele do zyczenia ,ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
najgorsi sa Ci ,ktorzy udzielaja rad w sprawach o ktorych nie maja zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
no prosze Cie...:D podeslac Ci slownik?:D ludzie,dawno tak sie nie usmialam..po co jej znajomosc ortografii..? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
koncze ta konwersacje,bo coraz bardziej zaczynasz mnie smieszyc:D trzymaj sie tego swojego biura i uwazaj by pewnego pieknego dnia jakas mlodsza,atrakcyjniejsza i madrzejsza dziewczyna nie zajela Twojego stolka.. pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
ludzie bo padne...nawet nie widzi wlasnych bledow:D nie mialam na mysli tego jak sie zwracasz do mnie..kobieto...po szkole specjalnej jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D normalnie smiech na sali...wielka znawczyni tematu...buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
zaspokoje Twoja ciekawosc ..jestem tlumaczem niemieckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
z kultura tez masz na bakier..watpie by to Twoje biuro dobrze prosperowalo.....od takiej baby jak Ty kazdy trzyma sie z daleka:) ale pomarzyc mozesz tu sobie i dawaj dalej...dobra jestes we wciskaniu kitu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelikna nowa
dawaj dawaj...posmiejemy sie jeszcze...bo moi wspolpracownicy tez juz maja z Ciebie ubaw po pachy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×