Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga1000

schudnąć przed ciążą

Polecane posty

Gość iga1000

witam! ja na przyszły rok planuję dziecko( zacząć staranka od kwiecień,maj 2009) chciałabym schudnąć do tego czasu. ważę 63 kg przy wzroście 160cm to raczej dużo. Czy wy też miałyście taki problam lub macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zdążyłam ,a tez miałam takiego plana ,wiec startowałam z 60 kg. i dziś już mam 80 kg:( a jeszcze 4 miechy mnie czeka tycia, wiec jak nic 100 będzie:( Zycze Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę że lepiej by
dlaczego chcesz schudnac przed ciązą? przeciez w ciazy utyjesz i cała twoja mozolna ciezka praca na nic. lepiej odchudzac się po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak sobie myślę że lepiej by --> bo łatwiej schudnąć 15 kilo niż 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
ważę i tak dużo a jak bym schudła to taż chyba lepiej dla zdrowia. jak schudnę i potem przytyję w ciąż 20 kilo to chyba będzie korzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ,ja z pierwsza ciążą startowałam z 50 kg i bardzo szybko schudłam ,teraz będzie mi bardzo ciężko...:( ale czego sie nie robi dla dzidzi, rzuciłam fajki i zaraz ciąża ,i zaczęłam podwójnie tyć. Mam nadzieje ze więcej nie utyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
a odchudzałaś się przed pierwszą ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle ważyłam ,53kg to był mój max. No teraz przeholowałam i efekty są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
to miałaś dobrze ja bym chciała trochę z rzucić tak 8 kg ale u mnie waga stoi jak zaklęta a jem mało już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
zaczęłam trenować na rowerku stacjonarnym i robię brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takl ale tak było z pierwsza ciążą ,teraz jest całkiem inaczej...i chyba już tak zostanie ,no może 5 kg, schudnę bo dziecko+ wody ale nie więcej chyba...czas sie przyzwyczaić do rozmiaru 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
ale może coś nie tak z moją dietą. na śniadanie jem ciemną bułkę na obiad też bo pracuję i raczej normalnego obiadu nie jam no i na kolację jam jakieś kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę ci doradzić... to staraj się jeść 5 małych posiłków dziennie i nie jedz mniej niż 1000 kcal. ciepły pociłek jest niestety bardzo ważny. jedz duże śniadanko - rozpędzisz metabolizm na cały dzień dobrze, że ćwiczysz. czasami pojawia się zastój i kilogramy nie lecą, ale po jakimś czasie powinny się ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga:) jeśli jesz tak jak piszesz ,to ja schudłam tak 10 kg w miesiąc , wiec nie wiem dlaczego twoja waga stoi...może jesz w tedy duzoo ,czasem lepiej jeść więcej razy w ciągu dnia a małe porcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
wlaśnie jem mało i nie wiem dlaczego waga stoi ktoś mi kiedyś powiedział że przez to że leczyłam sie hormonalnie i wtedy przytyłam i teraz mi ciężko zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... jesz mało, ale rzadko. organizm wie, ze rzadko mu dostarczysz składniki odżywcze i gromadzi je, więc nie chudniesz. musisz dostarczać posiłki częściej wtedy nie bedzie gromadził na gorsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1000
oczywiście nie mówię że przytyję 20 kg ale tak może się zdarzyć przecież w ciąży nie będę się godować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×