Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek89

DZIEWCZYNY Z SZEROKIMI BIODRAMI LACZMY SIE!!! HELP

Polecane posty

Gość motylek89

hey dziewczyny jakie ciuchy powinna nosisc dziewczyna ktora ma powyzej 90 cm w biodrach?? Co jej pasuje a co nie?jakie spodnie ??aha i dodam ze ja np mam 170 !!a wazne 57... ale tak ogolnie czego powinnysmy nie nosica co tak?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno miałam 94 cm
teraz 88 (wzrost też 170) ale wydaje mi się, że 90 nie jest jakąś tragedią. Jeszcze zależy jaki biust. W każdym razie ja unikam: - rurek bo podkreślają wielką d*** - obcisłych spódnic do kolan, w krótszych wyglądam ok - tunik rozszerzanych pod biustem bo wyglądam jakbym była gruba po całości Najlepiej wyglądam w: - rozkloszowanych spódnicach/sukienkach - dzwonach i ogólnie rozszerzanych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies dziwne sa te wasze
szerokie biodra:O ja mam 164 i 91cm w biodrach i nie uwazam zeby byly jakies specjalnie szerokie nosze rozmiar spodni 34/36 wiec raczej maly... poogladajcie sobie jeszcze wiecej zachudzonych modelek to juz w ogole bedziecie tluste nieproporcjonalne malobiusciaste i co tylko jeszcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez szczyt marzen to
wymiary 90 na 60 na 90 jakie Ty masz wymiary ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa88
ja mam 96 cm w biodrach!!! jezu...;( szczuple dosc nogi,nie nazekam na reszte ale te biodra mnie dobijaja..wielka dupa i nic pozatym zakrywa caly swiat ;/ nienawidze jej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikek
90 to duże biodra?? hahaha lool , to chyba ja mam OGROMNIAAASTE i w ogole lepiej zostawię je w domu (moje 104 chyba jest przewielgaśne, choć ja mam 180 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyuill
no i jakie ciuchy powinnysmy nosic aby ukryc te cm w bioderkach a raczej biodrach ! ???!!!!! jakie spodnie? tuniki mozna?co wyszczupla a co pogrubia??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo :( rozkloszowane spódnice, marszczone tuniki, ogólnie dluzsze bluzeczki i najlepiej wielokolorowe, a co do spodni to nie mam nic sprawdzonego, czasami dobrze wygladam w biodowkach, rurkach itp. zalezy od kroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×