Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampersowe pytanka

Pampers New Baby 1

Polecane posty

Gość pampersowe pytanka

Jak jest tu jakaś mama która używa tych pampersów to czy mogła bym poprosić o zmierzenie w szerz i wzdłuż pieluszki? Tak bez rozkładania prosto po wyjęciu z opakowania. pytam bo dostałam z Kanady dużo takich pieluszek ale są tak małe że nie wiem czy to nie jest jakaś wersja dla wcześniaczków i nie wiem czy mam jednak kupować tu u nas czy starczą te:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyć nie zmierzę bo nie mam- ale te new baby są dokładnie maciupkie z tego co pamiętam bo są tylko na pierwsze dni dziecka- moja zołzanka nosiła je aż tydzień po wyjściu ze szpitala czyli do 10 dni życia- potem przeszłam na 2jki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyc rowniez nie zmierze ale sa malutkie potwierdzam, moj synek nosil je do konca 1go miesiaca ale koncowke to jzu na sile zakladalam zeby tylko zuzyc je, na niektore niemowlaki one wcale sie nei nadaja, jak urodzisz dziecko ok. 4 kg to te pieluszki sa za male, pampers 2 tez nie sa zbyt duze ale juz troszke inne (ciensze i odrobinke wieksze), chociaz moj maly ma teraz niespelna 5kg i 2 tez sa juz malawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam 3200 przy wyjsciu ze szpitala 3 kilo- ale bardzo jej się jakoś szybko utyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez jedynki nosila dlugo... urodzila sie z 3040 a przy wyjsciu ze szpitala miala 2,680... pamietam jak sie cieszylam jak jej wkoncu zmienilismy na dwujki... nawet za wczesnie niz trzeba bylo :) ale dla mnie to byl znak ze tak urosla :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×