Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarBlack

MAMUSIE Z TARNOWA

Polecane posty

Gość edyytka
Hej mamuski, sliczne te Wasze dzieciatka,jak sie te zdjęcia dodaje bo nie wiem?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara-Nati śliczny:) i ile ma zdjęć, a ja myślałam, że to tylko my tak maniakalnie dzieciątko fotografujemy Hania-dziewczyny jak maliny:) ślicznie roześmiane Właśnie wróciłyśmy ze spaceru. Rozebrałam małą z kurteczki i śpi sobie (nie obudziła się, a zasnęła we wózku, pierwszy raz mi się udało). Zaraz będę robić ciasto-mniam:) pyszne, tanie i proste, a co najważniejsze-szybkie do przygotowania. Aaaa wiecie co:) postanowiłam zrobić coś dla siebie-razem z siostrami idziemy jutro na babski wieczór do naszej znajomej fryzjerki-mam zamiar zrobić balejage:) zobaczymy co z tego wyjdzie; zadzwoniłam do tej niani, o której Wam mówiłam, ma wpaść dziś do nas na chwilę, żeby poznać moją małą-jutro ona z nią zostanie-osoba jest sprawdzona, więc się o Nadię nie boję:) zobaczymy jak będzie (już mam wyrzuty sumienia, że zostawiam ją samą:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odebrałam wyniki betaHCG i wyszło mi 0,1 a od 0 do 1 nie ma ciązy :( to chyba nam nic z tego nie wyszło.No cóz na dziewczynke ponoć trudniej zajść.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara będzie dobrze jak nie tym razem, to nastepnym! uda się, trzeba wierzyć:) pozytywnie nastawiona mama, to szczęśliwa mama, dobra mama, więc głowa do góry, a poza tym, wyniki nie zawsze są wiarygodne, istnieje jeszcze szansa przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry :) Wpadłam życzyć miłego dnia :) Sara nie tym razem to następnym kochana :) Papa 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uwazam ze jak nie tym razem to następnym żałuje tylko że sie nie udało bo chciałam dzieciatko z grudnia 2008. No ale cóż widac tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sara najlepiej zajść w ciążę koło lipca sierpnia ... żeby w największe upały w ciąży nie chodzić a dzieciątko rodzi się już na cieplejsze dni :) Powodzenia Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale pogoda.. przedtem takie słoneczka a teraz?? lało u mnie ja z cebra! A mielismy na popołudnie zaplanowany wypad w moje rodzinne strony do parku bo tam zawilców cała masa kwitnie....a tu doopa blada trzeba siedzieć w domu bo pada nadal:( Hania ja bym chciała poród pomiedzy listopadem a lutym ( zracji wykonywanego zawodu) nie musialabym dzieciaka zostawiać zaraz po maciezyńskim tylko przez wakacje bym jeszcze z nim posiedziała. Tak jak to było z Natim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale pogoda.. przedtem takie słoneczka a teraz?? lało u mnie ja z cebra! A mielismy na popołudnie zaplanowany wypad w moje rodzinne strony do parku bo tam zawilców cała masa kwitnie....a tu doopa blada trzeba siedzieć w domu bo pada nadal:( Hania ja bym chciała poród pomiedzy listopadem a lutym ( zracji wykonywanego zawodu) nie musialabym dzieciaka zostawiać zaraz po maciezyńskim tylko przez wakacje bym jeszcze z nim posiedziała. Tak jak to było z Natim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) witam po dłuższej przerwie Byłam wczoraj u fryzjera, na pogaduchach i w kinie. Hania, wypróbowałam tą Małgosię-jestem zachwycona! Nadia była najedzona, przebrana, wykąpana i uśmiechnięta (do mnie tak się nie śmieje:(). Ale powiem Wam, że miałam straszne opory, a w kinie, to już w ogóle nie mogłam usiedzieć na tym fotelu. Jestem z siebie dumna-w ciągu tych 5 godz. zadzwoniłam tylko raz! Zaskoczyło mnie też to, ile zażądała za tą opiekę (pozytywnie). Dziwne, że nie może znaleźć pracy. Przyniosła mi też nowy katalog AVONU:) w sumie, to ja jestem cichą fanką tej firmy-a Wy jesteście zadowolone? Postaram się Wam dziś wkleić zdjęcia mojego Słońa:) chyba zabiorę małą dziś do kościółka-bo dalej jesteśmy same-mam nadzieję, że się rozpogodzi-zapowiada się dość ładny dzionek:) miłej niedzieli-pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mar to super że jesteś zadowolona :) Coraz bardziej mnie przekonujesz może też spróbuje ją zostawić na chwile z dziewczynami... tylko wiesz u mnie jest jeden wielki problem... Zuzia !! Ona nie zostanie nawet z Babciami czy Dziadkami . Od urodzenia 24 h na dobe jest zemną i wysiadam już przez nią :( Ostatnio o 3 w nocy u teściowej buczała 2 godziny i z kurtką latała po domu bo ona chce do Mamy :( Ja też sama w domu :( Czasami wymiękam już :( Miłego dnia pogoda zapowiada się SUPER !!!! a aaa Mar na czym byłaś w kinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś byłam na \"Nie kłam kochanie\" - film super :) tzn. wiele wartości artstycznych to on nie ma, ale polecam-dla rozrywki, wesoły fim, lekki Zuzia jest taka mamusina? Nie martw się-przekona się do ludzi:) najważniejsze, żebyś jej nie \"izolowała\"; a w stosunku do rówieśników jak się zachowuje? jaki ma kontakt z Martynką? Myślę, że w tym wieku, to nic groźnego:) Gośka wczoraj mi właśnie mówiła, że woli zostawać z takimi \"nieświadomymi\" maleństwami jak moje=>mówiła, że nie może patrzeć jak dziecko płacze za matką:( opowiadała nawet jak w tamtym roku chciała zrezygnować z oferty pracy u takiej pani doktor (chodziłam do niej prywwtnie, super babka-więc pewnie warunki też jej niezłe dawała), bo dzieci nie chciały z nią zostawać-płakały za mamą, która w domu była tylko gościem :( nie wiem jak na pierwszym miejscu można postawić prace, to jest dla mnie no... CHORE... Sama jesteś z dwójką? Oj Bidulko:( ja nie wiem nawet kiedy Andrzej wróci:( przy Nadii nie mam tak dużo \"pracy\"-ale Twoje pannice już większe, są pewnie megazajmujące Miłego weekendu:) a Wy dziewczyny reszta gdzie się podziewacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Marina to jest tak: Zuzia inne dzieci leje, jest małą egoistką :O ale to nasza wina bo ona od urodzenia ciągle chora ciągle szpitale i tak to się skończyło :( Martynka jest super siostrą ale też jej czasem brakuje do niej cierpliwości a znowu Zuzia nie lubi dzieci w swoim wieku tylko starsze bardziej do nich lgnie :) oj chyba wstała :D pora na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Hej, dziewczyny, nie było mnie w weekend bo staram sie nie siedziec na kompie(wystarczy mi cały tydzień w pracy) Mar bardzo fajne takie babskie wypady sama czesto chodze, mozna sie odstresować, na szcescie nigdy nie miałam problemu z mała, od urodzenia była przyzwyczajona do wedrówek po babciach, więc spokojnie mogłam ja zostawic. A teraz to juz wogóle Natka ma swój świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania-najważniejsze, to się nie poddawaj:) w sumie bunt dwulatka jest typowy, wręcz książkowy-dacie radę-zawsze możesz wyręczyć się tatusiem i od czasu do czasu wyskoczyć gdzieś sama tak jak ja w sobotę:) Edytka witaj:) ale piękna pogoda uuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! Gdzie się podziewacie? Nadieńka mi dopiero teraz zasnęła ką kąpieli, mam nadzieję, że marudziła dziś bez powodu (ciągle mam wrażenie, że ją za cienko/za grubo ubieram). Co u Was? Samotna jestem i wpadłam na pogaduchy:P a Was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry :) Miała być dzisiaj ładna pogoda a tu taka lipaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Hej, dokładnie, wstać dzisiaj nie mogłam, strasznie spiąca pogoda, idę dzisiaj na ostatnie spotkanie przed Komunią, leci mi ten czas, jeszce na zakupy musze wybrać z mała, buciki, rękawiczki wianuszek kupić, sama sobie przypominam jak to było, taki piekny strój, nowe buciki, szalałam na punkcie rękawiczek koronkowych, ciekawe jak moja mała bedzie to przezywać, Buziaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko to fajnie macie-tyle emocji jeszcze przed Wami:) a buciki komunijne śliczne teraz są i w przeciwieństwie np. do tych, które ja miałam na swojej Komunii, nadają się później do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heloł a co tu taka cisza?? :) Znowu mnie rozłożyło tym razem nerki buuu :( Ledwo funkcjonuje (czyt. poruszam sie :O) Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś sama ..:(mąż z rana wyjechał do stolicy na jakieś targi.. bedzie jutro w nocy..buu a tak nie cierpię być sama w domu. Do tego Nati ma katar i siedzi w domu, wiec mam urwanie głowy..... bidulek tak teskni za polkiem przynosi mi buciki i chce zebym mu ubierała. Piszecie o komunii ja jestem za ubraniem takim samym dla wszystkich. Chociaz całkiem niedawno byłam w Hiszpanii i jak widziałam jakie tam maja suknie komunijne i ubranka dla chłopców to mi szczęka opadła. Cudne po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania cudne twoje dziewczynki!! dogadują się miedzy sobą? Mar ja kocham robić zdjecia a skoro mamy Natanka to ja go nie fotografować? :D Kurcze uciekam bo mi zbój mały wyciagnął moje szpilki i ładuje obcasem po scianie:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cisza ostatnio, cisza... Ja zaglądam co jakiś czas, ale sama do siebie pisać nie będę:) Hanusia kuruj się! nerki to chyba często nawracają bidulko? Nadieńka w porządku-kolki stały się mniej uciążliwe-nareszcie! Tęsknie strasznie za Andrzejem, już prawie tydzień:( Sara-co do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Paskudna pogoda dzisiaj:( Ale tu cisza ostatnio, chyba sos na psy schodzimy... troche nas tu mało , a szkoda.Zapewne na kafe jest wiecej mamusiek z Tarnowa tyko w \"swoich\"topikach jedynie sie udzielają:( Ide zjeść śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Cześć, Saro faktycznie, pogoda barowa, najgorsze,ze nic sie nie chce robić, widze,ze Wasi męzowie poza domem, moj dzisiaj pojechał do Katowic, składaja z kolegami podanie do pracy w Norwegii. Nie wiem jak to będzie jakby dostał tą pracę, 9 lat po ślubie i cały czas bylismy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jesy :( czemu taka mała frekwencja? pogoda paskudna, zimno, ale byłysmy chwilkę na polu się przewietrzyć:) od 5 dni jestem sama z Nadią 24h/dobę-chyba zaczynam świrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka w Norwegii chociaż internet jest za frii wiec bedziecie mieli stały kontakt! ale Ci się nie dziwie ze czarno to widzisz. Mar to zapraszam na spacer do mnie:P tylko ta pogoda taka niespacerowa:[Okropnie zimno i wilgotno dzisiaj:( Bidulko wspólczuje tak siedzieć samej w domu.. ja tez bym świrowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka-dacie radę! chociaż ja bym chłopa mojego chyba nie póściła tak daleko... chociaż wiadomo jak to teraz jest. Same słomiane wdowy u nas:) najgorsze, że nie wiem kiedy Andrzej wróci... a jakoś tak smutno mi samej, mimo, że mam moje kochane rozrabiające słoneczko; rodzicw też wyjechali akurat, bo brat potrzebował pomocy przy dzieciach i remoncie-więc sama w Tarnowie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej hej :) Ja ostatnio mam doła :( Ciągle coś mi jest najpierw pęcherz, nerki , teraz zapalenie tchawicy i okropny ból kręgosłupa załamać się idzie i dlatego jak mam pisać i jęczeć to wole nic nie pisać :( Wczoraj leżałam z gorączką i o 20 byłam już zgon :( Pozdrawiam Was mocno mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanusia kochanie, zdrowiej szybciutko! 🌼 i możesz jęczeć do woli:) ja posłucham... bo i sama nieraz jęcze:P a nie ma kto Ci pomóż przy dzieciakach? pogoda taka beznadziejna, zimno, wilgotno, wieje brrr :( Nadieńka śpi, a ja się nudzę, byle do niedzieli (wracają moi rodzice). Dziś ma wpaść do nas moja przyjaciółka-super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×