Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarBlack

MAMUSIE Z TARNOWA

Polecane posty

hej mamusie :D To widze ze jak narazie ja jako jedyna na tym topiku bede mamą chłopaka :D Dziewczyny a jakie sa teraz stawki za godzine pracy niani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze do ginki z nowego Baryła sie nazywa - wiecie cos na jej temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka znalazlam juz nianie. Moja mama sie zgodzila. Przepraszam ze nie odpwiedzialam ale nie zagladalam juz na ten topik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wczoraj mialam chrzciny mojej coreczki, wszystko udało sie tak jak zaplanowalam. Iga byla bardzo grzeczna w kosciele, nie plakala. Goście zadowoleni to najwazniejsze. Ja tez rodziłam w nowym szpitalu. Miałam ciecie cesarkie i jestem bardzo zadowolona.Ciaze prowadzili doktor Przybycien i Sak, bardzo konkretne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry :) Mar mówisz od maja ;) pomyślimy jestem na etapie szukania a powiedz mi ile ona bierze za godzine ?? Oj ja też bym chciała synusia ale już raczej nie będę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
witam nowe mamusie:) ale mi się imię IGA podoba :) jak będzie druga dziewuszka to będzie Igunia:) Hania nie zarzekaj się:) jakie są stawki niani? wiecie co-jestem teraz znawczynią w tym temacie, więc coś Wam opowiem; sama się dowiadywałam, a ostatnio gadałam z mamą Gośki (tej niani, o której Wam mówiłam) na ten temat. Ona zajmowała się dziećmi odkąd pamiętam, ale nie za kaskę. Nie wiem-chyba bardzo to lubi. Od jakiś 3-4 lat zajmowała się dziećmi sąsiadek, rodziny dorywczo, za jakieś drobne sumy. Pare razy zostawała z dzieciaczkami moich sióst :) naprawdę, nie myślałam, że młoda osoba, może być tak kompetentna! czasem miałam wrażenie, że ona wie o dzieciach, więcej niż ja (byłam wtedy w ciąży) szczegółów więcej nie znam, ale pytałam tak dyskretnie jej mamę-moją koleżankę z pracy-Ewę czy na tym da się zarobić; powiedziała, że wyżyć nie, ale jak dla Gośki, chodziło raczej o "miłe spędzanie wolnego czasu" - tam gdzie pracowała w zeszłe wakacje, płacili jej 4zł/h (maluch miał jakieś 1,5 roku) jeśli chodzi o tarnowskie nianie, to dochodzę do wniosku, że ciężko będzie znaleźć; odpowiedziałam już na parę ogłoszeń i tragedia :( albo jakaś "kim to ja nie jestem" albo w ogóle zero odzewu, a mówią, że o pracę trudno stawki wahają się w granicach 7-15zł/h jeśli to jest niania na telefon, niania od czasu do czasu, pare godzin w tygodniu; i ok. 5-8zł jeśli chodzi o pracę w takim wymiarze godzin jak ja potrzebuje-9godz od pon do pt Hania jeśli byś chciała, mogłabym Ci załatwić jakoś na nią namiary:) a mówiłaś, że wracasz do pracy dopiero we wrześniu? chyba, że coś mi się pomieszało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
mini55 niestety nie kojarzę tej lekarki :( a gdzie ona przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Witam miłe panie , Mar moja mała ma na imie Natalia, a przyjecie organizujemy w domku, bo jednak troszke kosztów z tym lokalem, moja kochana mama na szczescie przygotuje cała imprezke wiec, dużo mi odpadnie...ja mieszkam niedaleko cmentarza miejskiego, widze ze topik sie rozwija, oby jak najwiecej nas było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
Edytka popieram organizowanie komunii w domu:) wg mnie to rodzinne święto:) chociaż wiadomo, nie każdy ma w domu warunki! a czy Natalka chodzi do szkoły w Krzyżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Nie, Natalia chodzi do muzycznej, więc komunie ma u Filipinów, ale z przyjeciem jedziemy w okolice Wierzchosławic, dokładnie Bobrowniki Małe, na szczesci wszyscy goście z tamtad więc nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
aha:) sukienka już kupiona? dobrze mieć rodziców, którzy zawsze służą pomocą:) a na czym Natka gra? ja też od małego jestem związana z muzyką-do szkoły muzycznej też chodziłam, ale nie w Tarnowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
sukienka dopiero sie szyje, bo rodzice podjeli decyzje, ze wszystkie dziewczynki beda miec takie same, wiec czekamy w kolejce do krawcowej, a Natka gra na fortepianie, w sumie w pierwszej klasie były skrzypce, ale nie podobało jej sie wiec zmieniłysmy instrument i teraz jest juz zadowolona, niestety troszke czasu trzeba na to poświęcic ale dajemy rade ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
dziewczyny nie wiecie, gdzie mozna dobry tort zamówić na Komunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
mój ukochany fortepian :) mmmmm... la lalla laa :) z jednej strony, uważam, że jednolite stroje to dobry pomysł, unika się "rewii mody", chociaż z drugiej... pamiętam swoją komunie i tą wymarzoną sukienkę:) nie chciałam by ktoś miał taką samą:( ja polecam Lipkę :) Tatrzańska taka sobie:( podobno dobre są też z takiej cukierni z Pilzna, mają na ulicy Powstańców Warszawy, na skrzyżowaniu z Al. Solidarności, taki zielony budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:-) Same imprezy, chrzciny, komunie:-)A ja niedlugo tez imprezuje,ale na slubie brata:-) Tylko zastanawiam sie jak to moja Matylda zniesie...Tyle ludzi... A chrzciny zrobimy to jak sie cieplej zrobi. Ja tez uwielbiam fortepian i zawsze marzylam o szkole muzycznej, ale...poszlam do plastyka hehe.A na klawiszach uczylam sie juz prywatnie. Chcialabym, aby moja corcia tez maja zapaldo instrumentow:-P Jutro badamy kupke Matyldy, bo ostatnio zaczela robic kupki z krwia:-( Jest jej niewiele, ale jest i bardzo mnie to martwi. Trzymajcie kciuki, aby wszystko wyszlo ok! Dziewczyny, a czy ktoras chodzi do gin. Janosza z EuroMedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Sara
Marteczka moją ciażę prowadził dr Janosz Uwielbiam tego faceta( o ile można lubić ginekologa) tak kompatentnego lekarza nie spotkałam nigdy. A kilku miałam.... Oki to ja jeszcze o sobie bo przedtem nie napisałam Jestem mamą 17miesiecznego synka. Staramy sie o córeczke. W tym miesiacu było 1 podejśćie.(z synkiem udało sie nam za 1 razem) za kilka dni testuję: trzymajcie kciuki. Co do tych Gazetek Hanuś to moze odezwji sie na gg( 8044768) to omówimy szczególy przekazania. Wybaczcie ze tak szybko ale musze nakarmić małego urwiska papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
Marteczka to będziesz balować :) faktycznie, chyba za duży huk jak dla takiego maleństwa:( a gdzie się nasza Haneczka podziała? Sara trzymam kciuki za zafasolkowanie:) moja dziecinka już śpi, dostała taką nową śliczną piżamkę:) ahh... mam jakieś 2 godz. wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest Hania :D :D Mar pogadam z moim i zobaczymy :) Chciałabym do pracy wrócić jak najszybciej.... a od września kończy mi się wychowawczy a chciałabym wcześniej wrócić :) Szkoda mi tego gada zostawiać samego :) A tak wogóle to mam na imię Anka ;) A tort .... ja na swoim weselu miałam babke ze studzianek torty robi PYCHOTA !!! a z cukierni to spytam teścia bo on ma jedną cukiernie i tam robią też dobre torty :) Sara trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Dziekuje dziewczyny, Mar słyszałam własnie,ze od Lipki pyszne torty musze sie tam wybrać Marteeczka, a weselisko kiedy?, Kreacja gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
Haniu, a ta Pani to tak w własnym zakresie piecze torty tak? A dużo bierze za takie torciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
edytka ona piecze u siebie w domu mi za 3 piętrowy tort wzięła 6 lat temu 200 zł teraz to nie mam bladego pojęcia. Zdobyć ci do niej numer telefonu ... możesz zadzwonić i sie dowiedzieć bez problemu :) U Lipki też są boskie torty :D Ja to łakomczuch jestem na torty (zresztą widać to po mnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
Witam dziewczyny:) ależ mnie ta pogoda dobija :( taki człowiek rozbity chodzi, ani wiosny ani zimy... Haneczka (mogę tak mówić?) ja za dziewczynę ręcze :) szczerze mówiąc, jak nieraz widziałam ją w "akcji" zazdrościłam jej, że taka gówniara, a lepiej potrafi się zająć maluchem niż ja:) teraz już mi przeszło :P powiem Ci w sekrecie, że pare rzeczy się nawet od niej nauczyłam, ale ciii... :) ja na Twoim miejscu, chciałabym wrócić do pracy, wyjść do ludzi, chociaż z drugiej strony, nie wyobrażam sobie zostawić mojej kruszynki z obcą osobą:( jakby co, to we wrześniu polecam portal niania.pl chociaż wiadomo... cudów nie oczekuj :) napatrzyłam się na poszukiwania niani już 3 razy u moich sióstr... a Twoja starsza córa chodzi do przedszkola? a Zuzia ile ma? co do tortów-ja jestem za Lipką mniam :) a łasuch ze mnie ogromny:( teraz staram się zrzuciś parę kilo i wrócić do figury sprzed ciąży :) (ehhh marzenia...) :) co u Was dziewczynki? dzieciaki nie chorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej . mój synuś chodzi do żłobka. generalnie nie choruje ale ostatnio juz 2 raz złapał rotawirusa. Za 1 razem cieżko to przechodziła ale teraz było w mierę dobrze chociaż i tak się omęczył okropnie bidulek. Kurcze dziewczyny jak sadzicie mam do terminu miesiaczki jeszcze 5 dni a tak mnie korci zrobić test. Wyjdzie coś jakbym by ła w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBlack
ten rota to w wielu postaciach i szczepach się podobno pojawia:( my puk puk nie chorowałyśmy jeszcze:) a do którego żłobka? jak ma synuś na imię? co do testu hmm... myślę, że powinnaś jeszcze poczekać:) trzymam kciuki za Twoją fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sara tydzień po zapłodnieniu (jakieś 9-10 dni) można już robić test :) Powodzenia życzę :D Mar moja Zuzia ma 22 miesiące skończone a Martynka we wrześniu skończy 6 lat :) Martynka chodzi do przedszkola już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rota przechodziłam w tamtym roku masakra 3 tygodnie w szpitalu... w starym jest super opieka także dało sie przeżyć. W tamtym roku w ciągu miesiecy byłyśmy 5 razy w szpitalu :( jak nie jedną tak z drugą :( Mar jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synus ma dość orginalne imię bo Natanael,jednak ostatnio w przychodni (MCM) okazało sie ze jest chłopczyk o takim samym nazwisku i prawie takim samym imieniu .Byłam w szoku ze moze być az taka zbiezność. mó nick wział się z checi posiadania dziewczynki o takim( lub podobnym) imieniu Nati chodzi do żłobka nr 1 ( na ul.topolowej bodajże.) tj w Moscicach. Ja tam tez pracuję w zasadzie jakieć 500 m od żłobka. Jestem strasznie zadowolona z tej instytucji.Zawsze byłam przeciwniczka a teraz jestem cholernie za. Rota był okropny no ale co zrobić. Jakby Nati nie przyniósł ze żłobka to ja bym przyniosła z pracy, wiec nie mam pretensji do żłobka o to ze sie tam zaraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten chłopczyk ma na imię Nataniel- w zasadzie tak samo sie czyta imie naszego synka tylko to jego orginalna wersja ;) co do tortów to ja zawsze piekłam sama jednak na chrzciny wziełam z tatrzańskiej. Był pieknie przystrojony a i w smaku bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×