Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarBlack

MAMUSIE Z TARNOWA

Polecane posty

Hej :) Mar jejku całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :D Śliczna , zadbana i szczupła kobietka z Ciebie :) Wróciliśmy z weekendu było nawet fajnie bratowa już w 33 tygodniu kawał baby z niej :D A tutaj pare zdjeć ;) http://images34.fotosik.pl/243/3227b4d951ea20f5.jpg http://images32.fotosik.pl/242/97fe3092ac499e73.jpg http://images33.fotosik.pl/243/96c54642afc02f85.jpg no :P Coś cisza tutaj :( Mini urodziłaś?? dziewczyny gdzie jesteście ??!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale z was ladne dziewczyny Mar - Nadia cudenko A ja jeszczem nie urodziła :( Raz mi sie spieszy innym razem - nie bardzo :) dzis ide na KTG do nowego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Hania fajnie mnie podsumowałaś :P a myślałaż, że co:P ? że jestem gruba, brzydka, jednym słowem czarownica:P a tak na serio, to stylizacja robi swoje-moja siostra jest fryzjerką, razem z jej mężem byliśmy na wakacjach nad morzem, bo ja pochodzę z Gdyni :) i właśnie tam robione były fotki! przez naszego kochanego znajomego pana Tomka G. :) wreszcie słoneczko:) co u Was? Hana, nie otwierają mi się Twoje zdjęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ! Naprawdę śliczne jesteście :) U mnie wszystko OK, Szymuś zdrowy - rozrabia strasznie :) Nie mam już siły za nim gonić. Mam już 25 tydzień, albo dopiero :):) A tu w niedziele egzamin:( zostało mi jeszcze 2 egzaminy (włącznie z tym w niedziele ) i będzie po sesji :) oby szybko i gładko poszło. Ale najgorsza to będzie ta obrona :( Jak już się obronię to do porodu mogę się pomalutku przygotowywać :):) wreszcie słoneczko :) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !! Motylek będę trzymać kciuki !!! :) Mar musisz klikać nie na cały link tylko na ten zaczynający się http://images32.fotosik.pl/242/97fe3092ac499 e73.jpg na przykład ;) namotałam :D Idziemy po spaniu na spacer... Zołza daje dzisiaj nieźle popalić chyba z 10 minut próbowałam ją przekonać że sikanie do nocnika jest cool :classic_cool: ale nie dała sie przekonać :O :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Mar powiedz Andrzejowi żeby Cię na chwilkę wypuścił z ramion do nas :D Miłego dnia 🌼 ide na kapcia w poszukiwaniu botwinki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek dziękuję 🌼 Wreszcie słońce :) oby tak na dłużej! bo w końcu dawno deszczu nie było, co nie :P Hania już przejrzałam zdjęcia! Ale Martynka ma cudniaste oczy-będzie łamać męskie serca :) aaa i mam do Was prośbę-moja Małgosia (niania) szuka pracy! dziwie się, że nic nie może znaleźć, zwłaszcza, że strasznie stawki podleciały w górę, a ona za grosze pracuje :( Pozdrawiam Was wszystkie i obiecuję poprawę :) za ciężaróweczki nasze 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar kurcze ja niewiem czy pójde do pracy bo zdecydowaliśmy póki mam wychowawczy starać sie o Rysia :) Ale bardzo chętnie bym ją tak co jakiś czas brała bo czasami chcielibyśmy wyjść a nie możemy... tylko u nas w gre wchodzi tylko Zuza bo Martynka w weekendy jeździ do Babci :) Ale popytam wśród znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniaaa oooo :) a skąd pomysł właśnie na Rysia? mój dziadek ma tak na imię:P rozrywkowy chłopak, nie powiem:P Hania popytaj, popytaj, ja polecam:) dorywczo to ona ma już chyba z 5 dzieci:) szczerze mówiąc, to ja ją podziwiam! A co dziś robicie? Kurcze, miałam wyjść z małą, ale pogoda taka na dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale pogoda dzisiaj piękna :D aż sie chce wszystko :D Ja już posprzątałam ugoowane mam także zuza śpi a ja mam chwilke relaksu :classic_cool: :) Mar albo teraz się zdecydujemy albo wogóle a że ja chcę dużą rodzinę także może jedno jeszcze sobie \"ustrzelimy\" i koniec reproducji w moim wydaniu :D :P Motylek jutro trzymam kciuki !! 😘 Co dziś porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie-słoneczko nas dziś rozpieszczało :) byliśmy w trójkę na super długim spacerze! i chyba będziemy kupować nowy wózek :) mamy CONECO BASCO, słyszałyście coś o takim? 3mam kciuki 🌼 i za Rysia i za jutro! Fajne jak między rodzeństwem jest właśnie taka różnica jak u Ciebie:) ale mnie Twój tekst rozbawił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !!! Co tam u WAS ??? Dziś też słoneczko ślicznie świeci :) Pogoda piękna :) Już po egzaminie, mam nadzieję że będzie pozytywny wynik :) no to został mi jeszcze 1 egz. i obrona. Chciałabym już być \"po\". POZDRAWIAM WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek witaj 🌼 jak egzamin? no dasz radę :) a jaki masz temat magisterki? ciekawe gdzie reszta dziewczyn:( lanie się należy! ale piękna pogoda :) niestety od dobrych 4 godzin nie mamy prądu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymać kciuki MOCNO !!! jadę na badania ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam.... A ja dzis do gina tez trzymajcie zeby juz jakies wieksze rozwarcie bylo np na 4 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczymki ja trzymam mocno kciuki :) Jak już będziecie po wizytach to dajcie znać !!! Ja mam dziś seminarium odnośnie pracy magisterskiej, a piszę z dziedziny NIERUCHOMOŚCI - analizy eksploatacji i takie tam, nic ciekawego :):) Już wychodzi słoneczko :) POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mini i jak po wizycie ? Bo u mnie cisza :) Motylek dziękuje za trzymanie kciuków !! 😘 co u Ciebie?? Mar to kiedy wybywamy na spacer do parku ?? :) Dziewczyny ogądają Franklina a za chwilke Martyna do przedszkola zostanie oddelegowana a my z Zuzą bedziemy obiad pichcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) co tam u Was? znów mnie dugo nie było:( wiecie co... strasznie mnie alergia zaatakowała blee :( a już myślałam, że z tego wyrosłam :P mało co wychodzę na pole, mam straszną chrypę, katar, zapalenie spojówek i jakieś dziwne plamy na rękach:( w poniedziałek idę do pulmonologa-alegrologa, niestety prywatnie buu:( a miałam sobie kupić nowe buty :( ehh... Andrzej dziś pracuje tylko do 12 :) jak będzie ładna pogoda, to może pójdziemy na jakieś zakupy i spacer-on z małą, a ja z husteczkami :P Hania, rozczarowana na po wizycie u gin? ja 3mam kciuki dalej:) co by tu na obiad zrobić... hmmm :) pozdrawiam Was i życzę udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Mar współczuje alergii ... mam dwóch alergików w domu ( Zuza i Krzyś ) i żyć mi się momentami odechciewa ... smarkają prychają dodatkowo Zuza ma duszności i tak w kółko od kwietnia :O Pogoda nam sie popsuła :( Mini urodziłaś pochwal sie :D:D Motyle co u Was jak się czujesz?? Mar jestem bardzo rozczarowana czeka mnie dluga droga do upragnionego cela a czasu mało :( Pozdrawiam i śle buziaki :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jakoś u mnie leci, Szymek trochę kaszle i ma lekką gorączke :( 1 czerwca mam ostatni egzamin, a potem koło 5-6 lipca - obronę ! A po obronie to juz wkońcu luz - mam nadzieję :) Pogoda faktycznie okropna :( Co tam u Waszych dzieci ??? Jakie prezenciki robicie na dzień dziecka swoim chrześnikom itp ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Motylek w takim razie trzymam kciuki !! Nasze dziewczyny dostaną po komplecie pościeli... Zuzanna z Noodym a Martyna z księżniczkami :) Mamy jeszcze 2 chrześnice Krzysia no i bliskich koleżanek dwójke więc troche wydatków z tego tytułu jest :( Mar żyjesz ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas teraz z alergią troszkę lepiej:) ...bo pada :( za to ta pogoda mnie dobija:( na nic nie mam ochoty, zero chęci do życia :( Hanuś to widzę, że teraz alergia, uczulenia itp. dotyka prawie każde dziecko. Ciekawe czym to jest spowodowane. Dawniej chyba tego nie było. No napewno nie na taką skalę. Chyba, że po prostu nie zwracano na to aż takiej uwagi. Hanuś 3mam kciuki z Rysia :) dacie radę! i już niedługo będziesz narzekać na nieprzespane noce :P Motylek witaj 🌼 oj Biedny Szymuś :( już mu lepiej? Oooo to teraz znów musimy trzymać kciuki, a do 1 już niedaleko :P Co u nas? Nadia czyni ogromne postępy:) ma już prawie 3 miesiące! ale ten czas szybko leci :) a najbardziej widać właśnie po dzieciach, wyrasta mi z wszystkich ubranek :P Moja Niunia: http://img225.imageshack.us/my.php?image=s6302846rw5.jpg mam zamiar założyć sobie żele :) ewentualnie akryle :) ale zielona jestem w tym temacie :( miałam tylko raz, na ślubie... może coś doradzicie? no i jak z cenami? a może jakaś kosmetyczka/salon godny polecenia? wiecie co :P znów bawię się w AVON :) Co do DNIA DZIECKA: -chrześniakowi Andrzeja kupujemy jeździk z FISHERA bo ma roczek 2 czerwca, więc będzie 2w1 -córkom mojej siostry farbki do malowania twarzy i zestaw do robienia biżuterii :) -a Nadii? nie wiem czy nie jest za mała na to święto :P co dzień ma DZIEŃ DZIECKA :) musimy pomyśleć czego potrzebuje Hania, a z tą pościelą super pomysł! zamawiasz może na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar nadrobiłaś ten czas postem mega długaśym D Tak zamawiam z allegro :) Jestem dzisiaj padnięta na maksa !! Zmykam do spania a jutro badania- prolaktyna i TSH aż mnie dreszcze przechodzą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ja już tak mam z tymi długimi postami :) z nudów tak :P poza tym straszna ogólnie zemnie gaduła :) mogłabyś mi podesłać link do tej pościeli? Nadii wypadają włoski :( wiem, że to normalne, ale taka śliczna czarnulka była :( No i same zostałyśmy na posterunku :) 3mam kciuki, wiem, że to nieprzyjemne, nerwy robią swoje, rozdrażnienie itp. ale warto :) sama wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×