Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czuły_men

Trójkąty, orgie, co sądzicie?

Polecane posty

Gość Czuły_men

Co sądzicie o trójkątach, orgiach? Chcielibyście coś takiego przeżyć? Ja się zdecydowałem na taki ekspoeryment z moją żoną ponieważ ona chciała poczuć 2 penisy w sobie a ja miałem ochotę na 2 kobiety. Bardzo nam się takie zabawy podobają i często uprawiamy taki rodzaj seksu. Czy to coś dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecajace ale wole
popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa penisy? Bżmi ciekawie :P ale mój Msiek sie w życiu nie zgodził by. Chociaż o seksie ze mnom i moją psiapsiułą wspominał. Ale sie nie zgodziłam narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuły_men
na przyszły weekend mam juz zaplanowane specjalne spotkanie- moja żona, ja, dwa kucyki i arab. Podajcie jakies konfiguracje ktore mozemy wykorzystac, ja myslalem o takiej- kucyk wali mnie w tyłek, ja ciągnę arabowi ktory trzyma za cyca moja żonę posuwana przez drugiego, cos zmieniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuły_men
Oczywiście nie mogło zabraknąć jakiegoś podszywacza:/ nie lubię takich pedalstw. Dresiarka, widzisz ja też miałem ochotę na przyjaciółkę żony ale jeżeli ja mam mieć dobrze to ona też powinna:) dlatego zgodziłem się na to, żeby była zaspakajana przezemnie i kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uch
a co was kręci w tych tłumach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja tesh się nie zgodze. Narazie zazdrość jest silniejsza. Ale jakby on sie zgodzil na 2 fjutki to bym pomyslala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
ooo ludzie kur.a o czym wy gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×