Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunia13

chora pasja

Polecane posty

z gory mowie ze to nie zadna prowokacja.chodzi o to ze mam w sobie cos takiego co ciagnie mnie do zajetych facetow.nie potrzebuje faceta na stale ,lubie przelotne znajomosci jedynie dla seksu ale zawsze do wlasnie takich znajomosci wybieram zonatych,zajetych facetow...oni mnie najbardziej pociagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakazany owoc najlepiej smakuje przecież... ale są granice, których przekroczyć nie można moim zdaniem...jeśli je przekraczasz no to to przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbwhhhhhhhhqwx
niskie poczucie wartosci probujesz zagluszyc tym, ze skoro leca na Ciebie zajeci faceci tzn ze jestes sliczna madra i urocza smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt niestety czasami przekraczam granice. ale co ja mam na to poradzic jestem mloda a taka zepsuta jak to mowia o mnie niektorzy:/ ale w sumie to korzystam z zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie mysl ze jestem sliczna i urocza poprostu mam slabosc do zajetych wiec czemu mam sobie odmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbwhhhhhhhhqwx
no to o co chodzi? masz slabosc do takich facetow, czasem przekkraczasz granice, nie chcesz sobie odmawiac. ok zyj jak chcesz, tylko po co zalozylas ten temat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co o tym napisałaś,myślisz , że jakaś wyjatkowa jesteś??? -"mam w sobie coś takiego" - to nie zaleta tylko wada i nie masz się tu czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze kazdy moze zakladac tutaj tematy.poprostu tak chcialam walnac ten temat zreszta moze jest ktos podobny badz ktos kto ma podobne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joletka a czy ja tak napisalam ?to sa moje slowa?chyba nie! prawda?a tak swoja droga to co taka sfrusyrowana jestes kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro korzystasz z życia korzystaj dalej. Sprawa twojego sumienia. Tylko nie zdziw sie jak potem spotkasz się z żoną któregoś z nich, lub dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujesz w życiu ekscytacj
i podniety może spróbuj jednak dostraczać jej sobie w jakiś mniej dla siebie i dla innych destrukcyjny sposób? sport?konkursy? jakieś wywzwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu akurat masz racje bo jedna z zon i dzieci znam.oststnio widzialm sie z nimi wszystkimi przez przypadek.bylo mi glupio ale szybko przeszlo.wkurza mnie tylko fakt zewszyscy obwiniaja jak cos to mnie a nie mezusiow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ze ja wogole niemam sumienia ja poprsotu nad tym nie panuje a jak juz mam jakies wyrzuty to je w sobie zagluszam i robie to samo co wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienisz zdanie jak poczujesz ciężką rękę żony, której przystawiłaś rogi, i całkiem możliwe że możesz zostać łysa jak Kojak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ciezka reke zony to ja mam gdzies.wiekszosc z nich sama sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i to jest ta granica której ja nie popieram. właśnie to, że masz gdzieś uczucia żony. same są sobie winne? Kobieto, Ty jesteś winna bo ze swoim podejsciem ze masz ochotę na zajetego faceta rozbijasz rodziny. Jezu...w jakich czasach mi przyszło żyć... czemu ja się nie urodziałm 80 lat temu. może jeszcze niedługo mężczyzn na kartki zrobią...to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak spotykasz faceta to
pierwsze co robisz to pytasz czy jest juz zajety? jak odpowie tak to na niego lecisz? :D:DDD:D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu akurat się mylisz, bo kobiety w przeciwieństwie do facetów są pamietliwe i to bardzo, i niemiła niespodzianka, może cię spotkać w najbardziej nieodpowiednim momencie, a zresztą sama jesteś kobietą to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu te glupie fladry zony jak dowiaduja sie o zdrdzie mja pretensje do kochanki bo ona go uwiodla a on taki niewinny opewnie sie z dupa na niego pchala!sa takie tesksty.a gowno prawda jak facet wie ze zona nie odejdzie nawet jak zdradzi to poleci na jedno spojrzenie bo mysli ze mu wszystko wolno.daja sie tak traktowc wiec maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że poleci jak trafi mu się taka kobieta jak Ty, która lgnie do zajętego jak ćma do światła... skoro pożądasz zajętych facetów to dam sobie rękę uciąć że jak juz jakiś Ci się spodoba to zrobisz wiele, żeby był Twój...a to już większa w tym twoja wina niż jego. tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przynajmniej nikogo nie zdradzam.skoro facet przez laske ktora sie do niego zaleca jest w stanie przekreslic szczescie sowiej zony,dzieci ,rodziny to kto tu jest bardziej winny?przeciez go nie gwalce jego wybor prawdda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudokobieto, to nie chora pasja ,tylko bezdenna głupota. Uważam, że kobiety powinny trzymać się razem, czytaj: nie rób drugiej, co Tobie niemiłe. Zamiast leczyć swoje kompleksy na forum udaj się do psychiatry i seksuologa, zdiagnozują twoja chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jego wybór... nie mnie Cię osądzać...ale mam nadzieję, że nigdy mój mąż jeśli takowego będę w przyszłości miała, Cię nie spotka...by gdyby tak się stało to wybacz za stwierdzenie ale nogi bym Ci z tyłka wyrwała... nie jemu...tylko Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaraz chorobe! dziewczyno co mnie jakies obce baby obchodza?powinny trzymac sie razem.dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziobalka wyrwalabys nogi kochance a nie mezowi?no wlasnie i to takie myslenie przez ktore faceci zdradzaja bo czuja sie bezkarni.ok wiem ze jestem winna ale nie tylko ja.kazdy robi co chce ale nie kazdy musi sie na to godzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat że tak spytam z ciekawości? bo wiesz, skoro piszesz że nie jesteś ani piękna ani urocza to mój 'mąż' poleciałby na Twoją dupę a nie na urodę, dupcię którą za darmo byś mu dała...zakładając, że w ogóle by poleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam ze nie jestem piekna i urocza tylko ze nie wierdze czegos takiego.owszem jestem ladna i przyciagam facetow ale nie o tym mowa.a lat mam 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie mysl ze jestem sliczna i urocza poprostu mam slabosc do zajetych wiec czemu mam sobie odmawiac to Twój post tak? więc napisałaś, że nie jesteś piękna i urocza... a swoją drogą to jesteś w takim wieku, że chyba to zrozumiałe dlaczego tak robisz...kiedyś albo Ci się znudzi i się zakochasz albo zostaniesz .... i tutaj wybór należy do Ciebie... nie pytam już nawet ile związków rozbiłaś bo nie mam czasu czekać aż policzysz;-) życzę powodzenia... miło się rozmawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje moze mi sie znudzi ale pewnosci niemam.a zwiazkow wiele nie rozbilam bo dosc szybko koncze swoje romanse co za duzo to nie zdrowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×