Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaherbatka

Zielona herbata - wejdźcie!

Polecane posty

Gość zielonaherbatka

Czy picie dużej ilości zielonej herbaty szkodzi? wypijam ok. 3 szklanek dziennie, słyszałam,że nie powinno się pić jej za dużo, ale nei pam,iętam, dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak jest, to Chińczycy i Japończycy powinni masowo wymrzeć juz dawno:D:D, mając na uwadze ile oni wypijają zielonej herbaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafię wypić i 6 w jeden dzień i chodzę i mam się dobrze więc raczej nie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbatka
nie chodzi o to, że jest trująca, ale czytałam, że jets zdrowa tylko nie należy przesadzać, uwielbiam zieloną herbatkę, spróbujcie smaków herbat, które można kupić w Rossmanie, ja mam z kaktusem, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zielona herbata
typu rossman z kaktusem wcale nie jest zdrowa. Zdrowa zielona herbata to herbata tylko i wyłacznie liściasta sypana, żadne aromatyzowane sztucznie ekspresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbatka
ale ot jest właśnie herbata sypana tylko z dodatkeim kaktusa! ja piję tylko liściastą, innej nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valenciana22
Wszystko w nadmiarze skodzi, nawet zielona herbata. 3 kubki dziennie na pewnio nie zaszkodza, wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valenciana22
Pamietaj tylko, ze zielona herbate nie zalewa sie goraca woda(90-100C). Optymalna temperatura to 80C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co o czerwonej herbacie powiecie? a jeszce nawiazujac do zielonej - nie cierpie jej smaku, wiec czy myslicie ze moge dolac do niej sok z jezyn domowej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbatka
no jasne, dlaczego nie, jeszcze domowy- zdrowszy.. a czerwonaspala tłuszcz, al eteż nie można przesadzać, na pewno w nadmiarze nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valenciana22
A pilas taka prawdziwa herbate lisciasta opowiednio zaparzona? To co kupuje sie w sklepach to pseudoherbata, do tego czesto ma posmak ryby. Co do czerwonej, to z nia przesadzac nie mozna. Jak iedys pilam pare czerwonych dziennie i zaczela mnie pobolewac watroba. Moim zdaniem zdrowsza jest zielona. Jak chcecie moge Wam napisac jak nazywa sie swietny gatunek zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalus86
Jeśli chodzi o zieloną herbatę, to najlepiej pić 2 filiżanki dziennie, ponieważ zawiera dużo kofeiny, która spożywana w nadmiarze- jest rakotwórcza, dlatego dobrze jest wyeliminować kawę, jeśli pijemy zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valenciana22
Kofeina w herbacie inaczej wplywa na organizm niz ta zawarta w kawie. 4 filizanki mozna spokojnie wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbatka
no to jaka, dlaczego jest nieprawdziwa, przecież to są całe listki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valenciana22
Jest mnostwo gatunkow i klas herbaty. W sklepach sprzedaja to najgorsza, w herbaciarniach jest o niebo lepsza, ale niestety czesto wlasciciele oszukuja i sprzedaja tansze gatunki jako te lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata zielona wychladza organizm wiec nalezy ja pijac z imbirem tartym np. :) Na mojej silver moon byla notka, ze kobiety planujace ciaze i w ciazy nie powinny jej pijac. Ponoc niekorzystnie wplywa na uklad nerwowy plodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×