Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegrowiczka11111

Swinka odra i rozyczka boje sie tej szczepionki

Polecane posty

Gość allegrowiczka11111

jutro ide z synkiem do szczepienia strasznie sie boje:-( tyle sie naczytalam zlego o tej szczepionce Wczesniej synek super czul sie po szczepieniach nie goraczkowal i byl spkojny Mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos
na ten temat tu gdzie mieszkam 30 procent kobiet odamawia tego szczepienia bo autyzm itd.. wiec zrobilam rozeznania 10 najlepszych lekarzy w UK zapytalam sie o zdanie wszyscy powiedzieli tak zrob !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka11111
tak zrob czyli odmow szczeoienia?? no to mnie nastraszylas Ja zwlekalam 3 miesiace teraz do mnie wydzwaniali z przychodni jak na sraczke z pretensjami Chyba nie bede spac cala noc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też boję się tej szczepionk
moj synek niedawno skonczył roczek i niedługo muszę iść i też mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój maluch ma dopiero pół roku, ale już wiem że odmawiam podania tej szczepionki. Również ze względu na opinnie lekarzy, nie koniecznie pediatrów. Jak znajdę szczepionkę nie skojarzoną to taką będę go szczepić, na każdą chorobę osobną. Nie zgodzę się na tą w jednym, za bardzo boję się ryzyka, tym bardziej że istniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie balam. Ale porozmawialam z naszym neurologiem (prowadzil naszego synka) który jest jednoczesnie pediatra i pracuje w CZMiD w K-cach.Ta szczepionka jest tak samo niebezpieczna jak kazda inna. KAZDA szczepionka niesie za soba ryzyko powiklan. Ale cos za cos. Nie zaszczepienie moze byc jeszcze bardziej niebezpieczne. KAZAL ZASZCZEPIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci 20 lat temu już były na zachodzie szczepione od zawsze tą szczepionką, później po przyjeździe do Polski sama kupowałam następne dawki żeby nie zmieniać szczepionki. Nie słyszałam o skutkach ubocznych przynajmniej wtedy a teraz się tym tematem nie interesowałam. Nie znam żadnego dziecka które chorowałoby po szczepieniach. Jak ja miałam ok 10-12 lat pamiętam jak przed szczepieniem na haine-medina /nie wiem jak to się pisze/ mówiono, że po większości szczepień następuje paraliż i pamiętam nasz strach pod gabinetem pielęgniarskim w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to choroby zapada sie tez w wieku dorosłym i wtedy skutki moga nie byc takie błahe... czy mamusie ktore nie szczepia na MMR decydują sie na inne szczepionki?dlaczego?>przeciez tez sa ryzykowne.czy konsultowalyscie swoją decyzje z lekarzami>? a czytalyscie ulotke z tej szczepionki? pytam bo jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×