Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia19

twardy brzuch po okresie czy to może byc ciaza?????

Polecane posty

Gość agunia19

ginekolog przepisał mi luteine na wywołanie okresu i wyregulowanie ale pózniej współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i okres skończył mi się w piatek(14.03) i nadal mam twardy brzuch jak przed okresem i wogóle taki napięty i duży.Czy to może byc ciąza jezeli wczesniej jej lekarz nie wykrył???czy po 3 tyg mógł mi urosnąć brzuch???Bardzo proszę jezeli wiecie to odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idz gowniaro spac
:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhdf
ja mam podobny problem ale nie z luteina, zapomnialam tabletki wzielam z 29 godzinnym opoznieniem , potem 6 dni kochlaismy sie w zabezpieczeniu i potem juz bez, pojawil sie okres doslownie po 13 dniach od zapomnianaej tabletki ale taki ledwo ledwo nie jak zazwyczaj,lekkie planienie tylko, czuje sie jak napompowana i jak zawsze moglam wciagnac brzuch to teraz nie da rady!!! i taka oponka ni sie twarda zrobila w dole brzucha czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co szczyle zabieracie
sie do seksu jak nie jestescie na to gotowe :o gowniary tak jestes w ciazy, a kto niby tu ma to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia19
spadaj wieśniaro sama spać!!!!Kto tu jest gówniarzem to widać po tekstach:)Więcej inteligenci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszty
to nie ciaza, to gowno w kiszkach, pewnie sie dawno nie wyproznialas ;) a jesz czipsy, batony, i pieczywo bezwartosciowe, to potem kupka sie odklada i masz duzy twardy brzuszk dzieweczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia19
bezwartościowa to ty jesteś a nie chleb.I to moze ty trzymasz długo główno w kiszkach i ty tak miałaś.Zachowujesz się jak przestarzałe babsko-trzeba było wogóle nie odpisywać a nie od razu wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×