Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewenessa

Który z tych wozkow polcacie?

Polecane posty

Gość milianna
kółka mają takie same a i amortyzację pewnie też wybierz się do sklepu i zobacz gdzie maleństwu będzie wygodniej, na zdjeciach nie będzie widac pzestrzeni w wózku a oba mają inną ramę :) no małe kółka to tragedia a pozatym taką spacerówkę można łatwo wciągnąc po chodach bo ma duże koła a ten drugi ma fajne rozwiązanie z rączką :) praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenessa
fajnie dzieki za wypowiedz w tym chicco spacerujac deptałam te wewnetrzne kołka.. poza tym wkurzała mnie ta raczka dzielona fakt mozliwosc była ustawienia pod roznym katami ale to nie dla mnie przywykłam do gondoli kt mam , fakt jest ciezka kola pompowane, ale czas ja zmienic na spacerówkę ,a gondolkę oddac bo była pozyczona, niestety u mnie w sklepach nie ma tych wozkow nie mam mozliwosci sprawdzenia poza tym chcekupic gdzies wkwietniu jak małybedzie stabilniej siedział, mysle ze od maja bym mogła ja uzywac, moze ktos jeszcze polecijakas spacerówke dobra na takei wojaze wiem ze zazwyczaj takie wozki sa ciezsze, ale jak to wyglada ze skłądaniem i przewozeniem w aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ci się przydać: Lista niebezpiecznych wózków • Peg Perego Pliko lite • Esprit Alu King • Graco CitiSport • Chicco ct 0.1 • Inglesina Zippy Rain • Mini Star by Hauck Pluto • Bebe Confort Allegro Plus • Maclaren Quest • Hauck Jet 6 h-sport orange Chodzi o testy na substancje toksyczne, trujące itp. Nie podam linka do strony bo nie zachowałam, ale na pewno łatwo znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenessa
dziekuje , nikt nie ma tych 2 wózkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×