Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia i tylee

ma być ślub, a ja się dowiaduje, ze zdradził

Polecane posty

Gość niecierpliwa33
wiesz honor honorem ale myśl też o konsekencjach zdrowotnych...naprawdę chcesz uprawiac seks z facetem który nie jest Ci wierny ? choroby weneryczne to nie wymysł lekarzy: masz do wyboru: chlamydie, rzęsistka, grzybicę, HPV które powoduje raka szyjki macicy i znany wszystkim HIV pierwszą rzecz którą bym zrobiła gdybym dowiedziała sie o zdradzie mojego faceta to badania...serio, nie żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
niewiem:( ale poprostu jak ktoś kogo kocham tyle lat i tyle lat jestesmy razem patrząc mi się w oczy mówi ze mnie kocha... poprostu nie potrafiłam mu nie wybaczyć... ale tego ślubu zaczynam się bać:( może go przełożyć, tym bardziej ze kiedys wpomniał ze nie czuje sie gotowy. A ja juz koncze za niedługo dtudia, poprostu chciałabym miec męża, dziecko, szczęśliwą rodzinę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
no sorki kochana po takich akcjach to nie sypiałabym z kolesiem do momentu aż nie zrobi badań (pod warunkiem że jeszcze w ogóle bym chciała go znac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
dzieci ?! jak nie będziesz miała kontroli nad tym z kim sypia Twój partner to w przyszłości może sie okazac ze na skutek nieleczonych infekcji dzieci miec nie będziesz mogła pomyśl trochę dziewczyno i zadbaj o siebie, niech wizja białej sukienki i hucznego wesela nie przesłania Ci całego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
wiem masz rację, ale juz zapozno bo się kochaliśmy, niecierpliwa33 widzę, ze jestes bardzo mądrą i doświadczoną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
nie wiem czy mądrą ale mam 10 lat więcej od Ciebie i też miewałam różniaste związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdz nad tym do porzadku dziennego i pozwol sie bezgranicznie kochac przez przyszlego meza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes glupia jak but
jak mu jeszcze dupy dałaś teraz. ale w ogole slub z pierwsza miloscia to glupota do kwadratu przewaznie. a ty zrozum dziewcze, ze sa inni faceci, z ktorymi mozesz byc szczesliwa. dlaczego sadzisz, ze on cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
ranyy czy Ty z nikim nie byłes w długim związku?? dlaczego sądze ze mnie kocha?? mam Ci opowiadać wszystkie sytuacje, wszystkie gesty, zachowanie jakimi mnie obdarzył przez te wszystkie lata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes glupia jak but
byłam. i obserwowałam wiele zwiazkow znajomych. i z tego co widze, jak pojawia sie zdrada, to milosci juz nie ma, za to jakies przyzwyczajenie, bycie dla swietego spokoju, wygodnictwo, brak checi zmian, etc. No więc dlaczego? bo cie przytula po seksie? mowi ze cie kocha? gladzi ci wlosy? kupil kwiatka? nie rozsmieszaj mnie dziewczyno, to rzeczy mile, ale milosci do nich nie trzeba. strasznie mloda bylas jak w ten zwiazek weszłaś, i widze ze przekonan takich wczesno-dziewczęcych u ciebie mnostwo jeszcze. faceci tak nie myślą. gówno go obchodzisz, ale w twarz ci tego nie powie, a jak sie rozplaczesz to przytuli i powie ze kocha, bo faceci czuja zwykle dyskomfort gdy kobieta płacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzil 3 razy zdradzi i 4 razi 5. byla go pociagala? a jak pozna inna tez ja przerucha a potem ci powie ze ona go pociagala ale cie kocha i ty go znow przyjmiesZ? otrzasnij sie. moze nie tylko z nią cię zdradził.. kto to wie ? najbardziej rozbawilo mnie to jak napisalam ze dzwonil przy tobie do tej dziewczyny i mowil odpierdol sie. tak,tak juz z nia nie ma nic do czynienia. jestes pewna? moze zadzwonil do niej nastepnego dnia i powiedzial ze musial tak powiedziec bo bylas obok. moze nadal ja dupczy? uciekaj poki jestes mloda i nie jestescie malzenstwem. milosc to tez szacunek. co on sobie myslal mowiac ze tamta miala tylko ladne cialo? jak moglas sie dac tak omamic :o smutne i tragiczne. jak nic z tym nie zrobisz to ci wspolczuje. zmarnujesz zycie sobie i tylko sobie z takich duporuchaczem :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaryyyy
10 razy? ja bym nie wyabczyła nawet raz!! Nie dotknał by mnie nie mówiąc o jakimkolwiek dalszym zwiazku. potem nic by go nei powsztrzymało żeby ruchać kogo popadnie bo ty jako żonka i praczka jego gaci wybaczać bedziesz za każdym razem. Miłośc to nie słowa. On cie nie szanuje. I wiem co znaczy być latami w zwiazku i kochać naprawde. Odejdź. to tylko dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego ty dziewczyno oczekujesz
czytasz i widzisz co ci wszyscy radzą ! Nasze słowa i twoje slowa ... jak dla mnie zasrasz sobie życie i potem lata będziesz przeżywać i opłakiwac jego zdrady i winić go za wszystko co złe :O ! Ale przecież sama sie unieszczęsliwiasz -na wlasne życzenie paprasz sobie życie ...Wszyscy wiedzą,że ogień parzy ale jednak chcemy wsadzić do niego łapę prawda??? A potem za pare lat założysz klub nieszczęśliwych i zdradzanych żon -tylko pytam po co ?????!!!!!! Od lat wiemy ,że lepiej zapobiegać niż leczyc ...ODEJDZ JAK NAJSZYBCIEJ I NIE DAJ SIE OMAMIC ..on wie,że dajesz sobą manipulować i powie wszystko co chcesz uslyszeć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez mowi, ze kocha bezgranicznie. Wiec ta zdrada musi sie miescic w granicach tej milosci. A jak ta trzecia jest taka ladna, to niech moze bedzie swiadkiem na slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krara
powiem ci tyle-żoną miałaś być , miał być ślub..............ale narzeczony okazal sie być gnojem .Nie wychodz za niego bo pewnie nie dotrzyma przysięgi malzenskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje ...3maj sie ...
i popędz dziada ....bedzie bolało i to jak ...ale przejdzie !!!!!! Wierz mi ,że gorzej bedzie boleć jak TWÓJ MĄŻ bedzie cie zdradzał i przyprawiał rogi....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
więc wszyscy uwarzacie, ze jak ktoś zdradził to się juz nie może zmienić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel Budki Suflera
co się martwisz jeebliwy chłopak, będziesz musiała dzielić sprawiedliwie alimenty w przyszłości , a kopnij dziada w dvpę, jeśli nie chcesz biedy w przyszłości klepać, jak połowę forsy będzie musiał bulić na przychówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia- możesz to przyjąć za pewniak- współczuje, że trafiłaś na taką świnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziankaaaa
moze się zmienic, ale prosze Cię.... on Cię zdradził a Ty go spokojnie przyjełas znów do siebie? jaki morał? Troche sie pozłosciłas, powsciekałas i nadal jets tak samo. On wiec mysli ze uszło mu to na sucho. Przespał się z była? Z tego co pisałas nie raz ALE 3 RAZY. KOBIETO!! Trzy razy to juz nie jets chwila słabosci to sa 3 chwile słabosci. Nie wiem jaka jestes, nie znam jego i nie znam Waszego życia. Ale radziłabym Ci jak dobrej przyjaciółce uciekać od nigo gdzie pieprz rosnie. Nie marnuj sobie życia! A te teksty o jej ładnym ciele..? Nie badz głupia, Twój facet to pieprzony DUPEK! Nie chce Ci mowic co masz robic, ale zastanów się nad tym wsyztskim i nawet jesli chcesz byc z nim zrob cos bys zobaczyła jaki jest, spojrz na niego z dystansem. Nie wierz w BAJKI ze mowi do telefonu do niej by spierdzielała. Kobieto! Zastanów się i zadbaj o siebie przede wszytskim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw go,jakoś przeżyjesz.Nie jest wart Twoich uczuć. Jezeli zdradził teraz bedzie zdradzał później:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!!! zachowujesz sie jak malolata!! przejrzyj wkoncu na oczy i zobacz te wszystkie wypowiedzi!! to do ciebie nie dociera?? Skoro Cie zdradzil to zmieni sie tak od razu... skoro Cie zdradzil to nie ma za grosz szacunku do Ciebie...Jest z Toba bo jest... bo byl juz tyle lat wiec po co ma to zmieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim uważam...
że powinnaś odwołać Ślub. chcesz wybaczać? Wybaczaj. Chcesz dać szansę? Daj. Ale nie wiąż się teraz ślubem bo to decyzja na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro on potraktowal
swoją była jak szmatę, przespal sie z nią a teraz ma ją gdzieś, to wybacz ale jestem pewna ze ciebie tez tak kiedys potraktuje. lepiej odejdź od niego bo to nic nie warte jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro on potraktowal
ja mysle, ze nie ma sensu jejprzekonywac, zeby od niego odeszla. od razu widac, ze ona bardzo naiwna i slaba i bedzie siedziala z tym swoim dziwkarzem i cierpiala. dajcie spokoj, szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa jedza
Nick pasuje do twoich postow wprost idealnie. Niektore kobiety nie maja za grosz oleju w glowie:O. Jestescie razem 6 lat wiec z kiedy jesta ta byla??? W ZYCIU nie chcialabym miec nic wspolnego z facetem, ktory zdradza mnie jeszcze przed slubem:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
ta była własnie jest sprzed 6 lat, niedługo po rozstaniu z nią (twierdzi zeto on ją zostawił) około rok po ich związku spotkał mnie, niewiem czy to ma jakies znaczenie ale słyszalam ze jest bardzo do mnie podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×