Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia i tylee

ma być ślub, a ja się dowiaduje, ze zdradził

Polecane posty

Gość nic tam nie ma
Jezu dziewczyno zostaw tego swojego chlopatasia i problem z glowy. chyba nie jestes taka glupia, zeby wybaczyc zdrade? wyobraź sobie jak dupczyl tamtą, zaraz ci milosc do niego przejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tam nie ma
a po studiach znajdziesz sobie jakies inne zajecie niz wychodzenie za mąz i rodzenie dzieci. widocznie ejszcze nie czas dla ciebie. mloda jestes i jeszcze poznasz kogos, nie martw sie o to. a lepiej byc samej niz z kims tak oblesnym kto zdradza :o ale to twoje zycie i zrobisz z nim co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokój z takim
jak dla mnie jesteś dziewczyno naiwna, jak połowa świętobliwych pobożnych nastolatek, myślisz, że najważniejszy jest ślub i dzieci bo mamusia tak karze, obojętnie czy przed*****czył pół wiochy dookoła, a ciekawe co zrobisz jak cię zostawi z trójką dzieci bo tamta miała lepsze ciało, raz zostawił jedndą i potraktował jak szmatę to z tobą zrobi tak samo, albo i gorzej, a ty myślisz, że tamta mu też poszła tak łatwo do łóżka, ciekawe co jej nagadał - jak to ją nie kocha i ciekawe na kiedy z nią ustalił termin ślubu, zastanów się!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latkaD
Hehe racja racja... chyba autorko piszac to spodziewalas sie ze napiszemy zebys mu wybaczyla skoro tak nas do niego nadal przekonujesz... szukasz jakiegokolwiek powodu i argumentu (na sile) zeby jeszcze z nim byc... droga wolna... ale za pare lat mozesz zrozumiec jaki wielki blad popelnilas... nie zycze Ci zle ale chyba wiekszosc kobiet takiego czlowieka by zostawila nie zastanawiajac sie nawet chwili.... Kreći widac ze kreci i klamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwolaj lub przeloz slub
Facet zachowal sie okropnie!!! KTO KOCHA, TO NIE ZDRADZA!!! I jeszcze ten tekst, ze ma fajne cialko...:-O Na kazde ladne cialo bedzie lecial??? FAcet jest niedojrzaly i nieodpowiedzialny, jak Cie teraz zdradzil, to zrobi to bez przymruzenia tez za jakis czas!!! Zreszta to nie byl 1 raz, on zdradzil 3 razy, wiec dokladnie wiedzial co robil!!! Chcesz miec powtorke po slubie albo jak beda dzieci? Autorko wspolczuje Ci bardzo, ale przemysl dobrze ta sytuacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekajjjj
kiedy czas nie rób głupot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada to jest najgorsza
rzecz jaka może przytrafić się w związku i wg mnie nie ma na nią żadnego usprawiedliwienia, jakby Cie kochal to by nie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytargala bym za wlosy
ta dziewczyne i skopala jaja chlopakowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieny hieny
zakończ to od razu i bez wahania zawsze będzie zdradzał i jeszcze tłumaczył to "pięknym ciałem dupy na boku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj gaddddd
zdradza bo ma do niej słabość????? Bo ma ładne ciało????? ja pierdolę a zaczynałam wierzyć,że juz żadne tłumaczenie mnie nie zdziwi, ale ten twój pseudo facet pobił wszystkie bajki które słyszałam.Na koniec powiem tylko: UCIEKAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się wtrące. Facet Cię nie kocha, jest z Tobą bo...sama nie wiem, chyba to jakieś przyzwyczajenie i świadomość, że będzie mogł bezkarnie Cię zdradzać z coraz to nowymi dupami o ładnym ciele:O Naprawdę chcesz brać ślub z kimś takim?Dostawać jakieś groszowe alimenty na jego dzieci, kiedy odwidzi mu się bycie tatusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co podnosisz topik
chciałaś porady -dostałas najlepszą z możliwych !!!! Jeśli nie skorzystasz twoja sprawa i twoje życie ...nie oczekuj tu że ktoś cie poprze w twoim zamążpójsciu ....Ale po tym co tu czytam ,na nic nasze rady ...:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
dziękuje naprawdę wszystkim za posty, nie będę kłamac i mówic ze zerwe z nim za minutę, ale naprawdę Wasze wpisy dały mi duzo do myślenia, jeszcze raz dziękuje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz starszym i bardziej
"doświadczonym" kobietkom ....nikt nie pisze takich słów ot tak! większość tutaj ma juz pewne doswiadczenie i dobrze przewiduje co ci los zgotuje .....odejdż i szukaj szczęscia gdzie indziej,nie pozwól sobą pomiatac -też zasługujesz na szczęście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj święte słowa ...święte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też wesołych zyczymyD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestes glupia jak but
nie siej zamieszania na forum, slub z pierwsza miloscia nie jest glupota, znalazla sie kurwa doswiadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety są naprawdę głupie i naiwne, nie rozumiem Cię dziewczyno kompletnie. Jestem z moim facetem 3,5 roku, ale gdybym się dowiedziała, że zdradził - rzuciłabym go natychmiast. Spał z nią TYLKO 3 razy:)? Ma do niej słabość ale Cię kocha? Żałosne po prostu :O Wiem, że to co napiszę będzie niemiłe, ale po prost nie potrafię sobie wyobrazić jak można być tak głupim i wybaczyć facetowi to, że będąc z Tobą bzykał się z inną, dotykał ją , całował... Miałabym do niego obrzydzenie do końca życia i nie wybaczyłabym za cholerę - a tłumaczenie że on kocha i żyć bez Ciebie nie może to jakaś bzdura, co ma Ci niby powiedzieć? Jak można uwierzyć, że po czymś takim będzie Ci już wierny do końca życia? Zrobił to nie jeden raz tylko 3, co oznacza że po pierwszym razie wcale tego nie żałował :O a Ty myślisz, że on się zmieni po ślubie :O litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pewna, że ona go nie zostawi - po 5 latach małżeństwa będzie się dowiadywała o jego kolejnych wyskokach, on będzie ją zapewniał o swojej wielkiej miłości a ona będzie szczęśliwa, że ma tak kochającego faceta :O bo przecież mówi jej, że ją kocha, prawda? Co z tego, że do innych ma słabość :D w końcu mają takie piękne ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
a ja zdradziłam raz i nigdy więcej. nie wszyscy, którzy zdradzili raz zdradzają drugi i trzeci... nie uogólniajcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mają inaczej
ciągnie wilka do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mają inaczej
ciągnie wilka do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mają inaczej
ciągnie wilka do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ze całe zycie
chcesz samą siebie przekonywać ,ze on wiecej tego nie zrobi :O co ty myślisz,ze po slubie będzie inaczej ?! Wtedy dopiero będzie miał pole manewru -nie będzie sie musial starac bo żone juz bedzie miał w domu ...nie daj sie ...wierze ,że pójdziesz po rozum do głowy a za rok bedziesz sie smiała z tego jaka byłas naiwna i głupia ...Jesli on "spał z nią TYLKO 3 razy " to bez obawy prześpi sie jeszcze 33 razy :O i co wtedy ? ...powiesz :to TYLKO 33 razy ?! ratunku ... dlaczego nie potrafisz sie uczyc na cudzych błedach ?! WSZYSCY CIE OSTRZEGAMY I JAK MYŚLISZ PRZEZ ZŁOSLIWOSC ?! ...pomysl,że kazdy z nas opowiada ci cos z własnego doswiadczenia a nie jakieś zmyślone bajdy !!! Jestem meżatką już 10 lat i powiem ci,że kiedys daaawno miałam takiego chłopaka -kawał gnoja i su...yna..:O ...NIKOMU ALE TO ABSOLUTNIE NIKOMU nie pozwoliłam nic złego na niego powiedziec ...mimo,że chlał,ćpał ,potem zaczał podnosic rekę ,łaził gdzie chciał i spał też z kim chciał długo musiałam sie przekonywać ,że to nie ma sensu .. A wiesz czego żałuje najmocniej na swiecie? tego ,że zmarnowałam 3 lata życia z takim gnojkiem :O a nie widziałam tylu fajnych ludzi dookoła ...w koncu do mnie dotarło -balałooo strasznie i długo- ale pomogli mi przyjaciele ! Wyjechałam ,zerwałam kontakt zupełnie i poznałam wspaniałego faceta,który jest moim mezem ,ojcem naszego syna i wspaniałym przyjacielem -jestem najszczesliwszą kobieta pod słońcem !Czasem jak pomyslę jakie miałabym zycie przy boku takiego dziada to wierz mi robi mi sie słabo i wydaje mi sie ,ze śnie ...że on zaraz wejdzie ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z wypowiedzia
wyżej, zastanow się co bezie za rok za 2 za 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaa
też sadze, ze go nie zostawi, ZA GŁUPIA JES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zostaw faceta... Za rok powie, że zdradził i nadal kocha... Jeśli teraz mu wybaczysz to będzie dla niego znak, że póżniej też może Cie zdradzać.. No przecież mu wybaczysz, bo niby Cie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ona lubi byc zdradzana ,znam takie laski ze jak sie uczepia faceta to moze ich bic ,zdradzac wyzwac a ona dalej beda mu robic loda i szczac zanim na kilometry to taki ty tego juz nie zmieni masz 23 lata a moze cyferki ci sie pomylily i 13 -zero myslenia ,zer zrozumienia ,myslisz jak 6 letnie dziecko ,dziewczyno obudz sie facet sie toba znudzil rucha swoja byla a ciebie ma w dupie ,moj jakby powiedzial co takiego ze zdradzil 3 razy :D i ze ma slabosc bo byla map iekne cialo to ja bym powiiesila pizda dogory nogami a jemu bym wbil noz i zrobila teksanska masakra nozem mechanicznym -nie zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież jak taraz przymykasz
oczy na jego zdrady ...a potem za pare lat zacznie ci to przeszkadzac i powiesz mu o tym ...to on zapyta : A DO TEJ PORY CI TO NIE PRZESZKADZAŁO>!!!!!! 😡 i co gorsza to on bedzie miał racje ! Twój wybór ale nie bedzie mi cie żal za pare lat jak bedziesz wrakiem kobiety,która będzie sie zamartwiac o to gdzie i kogo "obraca" w tej chwili jej chłop :O albo po dwóch latach rozsypie ci sie zwiazek i to (uwazam) z twojej winy ...bo teraz widzisz,że to nie jest facet dla ciebie ale nie przyjmujesz ostrzezen od losu ...a to zły znak !!! Nie pcha sie palca między drzwi!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×