Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia i tylee

ma być ślub, a ja się dowiaduje, ze zdradził

Polecane posty

Gość głupia i tylee

z byłą :( powiedział ze tylko 3 razy uprawiał z nią seks, ze był samotny, a mnie kocha bezgranicznie:( a ona to tylko piękne ciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hayska
kocha bezgranicznie i zdradza?/ Dziewczyno wierzysz w bajki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba zartujesz zezeli chcesz mu wybaczyc?:/ jak zdradzil Cie raz zdradzi i po slubie chyba ze chcesz takiego zycia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
"fajnie"ci zacytował...ze miala fajne ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pytanko
uciekaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hayska
Człowiek ktory kocha nie czuje sie samotny? Czlowiek ktory zdradza nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
to mój pierwszy chłopak, kocham go i nie wyobrażam sobie zycia bez niego :( mówi mi ze do tamtej nic nie czuje, poprostu ma do niej słabość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Co za padalec! To,że go ciągnie do byłej niczego dobrego nie wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Uwazam ze jak juz raz laska czy gosc nie istotne...pojdzie w lewo to caly czas juz tak bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
a mozna zapyytac ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
ty naprawdę chcesz wyjsc za "pierwszego chłopaka" i to jeszcze takiego który Cię zdradza ? może najwyższy czas przejrzec na oczy, porzucic romantyczne wizje i dac sobie szansę poznac innych facetów....byc może któryś z nich będzie tym na którego będziesz mogła liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Nic dodac nic ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
ona teraz wydzwania do niego, chce się spotkac, itp, ale on nie odbierał tel, nie odp, poprostu ją olał, a wczoraj przy mnie odebrał i jej powiedział zeby sie odp.. od niego, bo kocha tylko mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Dokladnie jak ci przedmowczyni napisala...sa jeszcze inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
ile macie lat 17 ? to wtedy jestem skłonna zrozumiec tą waszą bezgraniczną miłośc i farmazony jakie ze soba niesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
mam prawie 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Heheheehe dobre,dobre bo tak przy tobie powiedzial a ty mu uwiezylas?Czy se jaja robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
a mój facet 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
Xander ------- ale przynajmniej wiem ze po takim czyms ona juz da sobie spokoj, i ze on do niej nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Bez obrazy ale masz goscia meska.....dalej nikoncze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i tylee
jestesmy ze sobą 6 lat i do tej pory było wszystko super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
kochanie trzeba miec skalę porównawczą chociażby dopiero jak poznasz kogoś innego będziesz w stanie ocenic tego z kim jesteś obecnie gdy trafisz na faceta, który Cię kocha i szanuje zrozumiesz że Twój obecny taki nie jest ślub z założenia wybór na życie więc trzeba wyboru dokonywac swiadomie i rozważnie po co Ci jakieś przepychanki i rozwody za rok czy dwa lata faceta trzeba dobrze poznac, poznac jego rodzinę, rodzeństwo, znajomych, obserwowac jak traktuje rodziców, rodzeństwo, jakie ma podejście do obowiązków domowych, pieniędzy, czy jest pracowity, uczciwy itd a ty tylko o tej "bezgranicznej miłosci pierniczysz" ona jednak ma granice, miłośc Twojego chłopaka kończy się tam gdzie zaczyna się dupa jego eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Z czym sobie da spokoj...slowa nie kosztuja nic...a dziwie ci sie ze tamta ten teges a ty masz ochote z nim gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad masz pewnosc ze wczesniej tego nie zrobil.dobra zdradzil by cie raz mozna jakos to wytlumaczyc chwila uniesienia ale 3 daj spokoj gosciu wiedzial co robi i wie ze moze sobie z toba pogrywac,nie pozwol mu na to.szanuj sie dziewczyno jesli on nie ma do ciebie szacunku to chociaz ty go miej.nie daj sie robic w bambuko.jestes mloda i nie jednego faceta spotkasz na swojej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Słowa nic niekosztyja ...w przeciwnienstwie doczynow...tamta wziol bara bara a ty z nim gadasz...dziwie ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa33
niby jesteście długo razem ale nie obraź się to taka szczenięca miłośc poznaliście się jako nastolatkowie i siłą przyzwyczajenia nadal jesteście razem samo to że juz Cię zdradza świadczy o tym że juz jest Tobą znudzony a teraz zagadka dla Ciebie: czy uważasz że po ślubie to się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie wmawiaj
jesteś zaslepiona!!!!! i myślisz że tamtej sie nie wytłumaczy :o zreszta nieważne znajdzie inna to jest kwestja podejścia do związku. Jeśli mu wybaczysz i zostaniesz z nim to mmiej świadomość ze nigdy nie będzie tylko Twój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×