Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marudella

Soczewki iWear , proszę o opinie

Polecane posty

Gość Ilona2606
wczoraj własnie poleciła mi je pani lekarka w VE jak dla mnie są nie do zniesienia strasznie drapią w oczy dzis poszłam i powiedziałam ze dla mnie są nie odpowiednie i ze nie mogę w nich chodzic,Pani bez problemu wymieniła mi na nowe innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekGrga
Nosiłem 4 lata Johnson and Johnson - były przyzwoite bardzo. Dwutygodniowe - czasem po 3--4 tygodniach robiły się twardawe i wiedziałem że musze zmienić. Codziennie zakładane rano (6-7) noszone do 23-24. W międzyczasie badanie było i dostałem nieco mocniejsze. Teraz byłem w VisionExpress i zachwalano iWear - bo podobno ma być taniej bo miesięczne. No cóż za 6par 2 tygodniowych J&J płaciłem 220-260zł Za iWear zapłaciłem 220 . Okazało się że są 3 sztuki - więc też na 3 miesiące - pierwsza skucha. Niestety soczewek nie da się nosić - musze zakładać z 10-15 minut, przemywać a i tak po kilku godzinach ciężko czasem wytrzymać. Czasem jest nieco lepiej ale przeważnie jest źle. Oczy zakraplam, nie nosiłem soczewek tydzień aby wzrok odpoczął - niestety ciągle to samo. Zamówiłem już J&J i iWear nie polecam - są zdecydowanie twardsze, ciężej się zakłada, męczą wzrok. Pewnie niektórym odpowiadają z mniejszą wadą albo o lepiej nawilżonych oczach. Ale chyba szkoda zdrowia dla 30zł. Ps. zmieniłem w ciągu miesiąca już 3 parę (ostatnią) - wszystkei zachowują się tak samo. Podejrzewam że część co zachwala to pracownicy Vision Express bo mają bonusy od sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grande Trabajo
Ja używam IWear XR Comfort od sierpnia 2008. Są to miesięczne soczewki od CibaVision. Dla mnie super. Próbowałem na własną rękę zamienic na iW XR Supreme, niby lepiej uwodnione, ale z innego materiału. Efekt - po kilku godzianch obraz rozmazywał się, oczy bolały... . Wniosek - nalezy dobrać takie soczewki w których nasze oczy będą się czuły najlepiej. Dla osób z wadą "+" może być problemem sprawdzenie róznych soczewek "od ręki", gdyż większość salonów ma na stanie tylko "-", ale warto poszukać. Około 2001 roku próbowałem używać soczewek B&L, ale to nie było to. Zatem - szukajcie, bierzcie soczewki testowe, pochodźcie w nich dzień - daw - tydzień, jeśli będą OK - kupcie, jeśli cos będzie nie OK, szukajcie dalej. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pewnego czasu noszę ciba vision i jestem bardzo zadowolony. cena jest dobra- w salonie fielmanna za dwa opakowania jednodniowych soczewek płacę 99 zł. ogólnie bardzo dobrze się je użytkuje. wcześniej miałem inne i nie byłem z nich zadwolony. CV z kolei są dobre, nie mam z nich żadnych kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej Iwear
Nie kupujcie tych soczewek. Właśnie mam je na oczach i musze szukać dziś optyka który mi je zdejmie. Nie chcą się odkleić od oka. od 20 lat nosze soczewki i czegoś takiego nie widziałam. Boli mnie oko i nie mogę wyciagnąć tej zazrazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzech dniach noszenia tych soczewek (jednodniowych) dostałam mega uczulenia i zapalenia spojówki w jednym oku. Skończyło się kolejną wizytą u okulisty, wydaniem kasy na krople i spieprzonego urlopu bez soczewek i z czerwonymi oczami. no ale może to tylko tak mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywałam przez dwa lata te soczewki co sie okazało ze doprowadziły moje oczy do krytycznego stanu pani doktor stwierdziła ze mam zle dobrane soczewki ze maja mała przepuszczalnosć tlenu ledwo co sie nie robiłam sobie gorszego stanu moich oczu soczewki i wear nie polecam niszcza oczy ktore sa nie dotlenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę iWear od paru dni, wcześniej miałem optixy Ciba Vision i nie czuje różnicy. Ale iWear są droższe, dlatego i tak wrócę do CB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siededie
Witam wszystkich! :) Moje pierwsze soczewki to były właśnie iWear, jestem bardzo zadowolona, nosiłam nawet 11-12 godzin, gdy wymagała tego sytuacja. Na początek wzięłam jedniodniowe, bo nie wiedziałam czy się sprawdza, aczkolwiek jest to świetna alternatywa. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jakie soczewki teraz wybrać? Chciałabym zakupić miesięczne, ale nie chce kupować ponownie z VE, bo ceny tam maja kosmiczne. Kompletnie nie jestem obeznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. okropne. ciągle je czuję. Oczy pieką. Już nigdy więcej ich nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosiłam przez 3 lata- zero problemów, czasem nawet 48 h. Zmieniłam na inne i pojawiły się problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu macie wymienione wszystkie "prywatne marki" soczewek wraz z ich odpowiednikami, w celu nie przeplacania za teoretycznie unikalne soczewki iWEAR jest produkowany przez CooperVision dla VE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam. Używam jednodniowych, firmę poleciła mi pani w VE. Po założeniu soczewek momentami widzę gorzej niż bez. Nie wiem czy wynika to z tego, że soczewka się przesuwa na oku ale im dłużej mam je na sobie tym widzę gorzej. Całe opakowanie do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam je ostatnio na stanie w sklepie https://abcsoczewki.pl chociaż sama jeszcze się nie zdecydowałam żeby wypróbować bo póki co noszę Acuvue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy66
Od kilku lat używam soczewek. Moje oczy ****ardzo dobrze toleruja, nigdy nie musiałam stosować kropli do nawilżania. Najpierw to byly B&L, od ponad roku iWear Oxygen miesieczne. Jest świetnie: zmywam makijaż w soczewkach i idę spac w soczewkach. Raz lub dwa razy w tygodniu zdejmuje na noc. Cudowny wynalazek dla takich ślepcow jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksymoronka
różne testowalam ale wciąz szukam tych najlepszych, widzialam akcję z darmowymi soczewkami bausch &lomb, mam nadzieje ze uda się załapać na testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukir
czy po szkłach zawsze ma się suche oczy? noszę soczewki parę miesięcy i jest coaz gorzej, maks 3-4 godziny dziennie daję radę je nosić potem robi się jakaś masakra i nie ma mowy zeby nosić je kilka dni pod rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iWear Oxygen (XR Supreme) Uzywam juz 4 lata i i mozna zapomiec ich wyjonc i nic sie nie dzieje oczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soczewki iWear .... zdecydowanie nie polecam! Widzenie zmącone, zbyt duże, po 2/3 godzinach czuć je na oku. Moje motto dla tych soczewek: Chcesz poczuć się jak na haju, kup soczewki iWear ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Czytam wpisy niektórych i aż oczy bolą.

Jak można nosić soczewki przez kilka dni bez zdejmowania? Przecież takie zachowanie prowadzi do uszkodzenia oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz sama

Hmm... Po przeczytaniu wszystkich opinii tutaj mam mętnik w głowie. Może jakaś osoba, która zna się na rzeczy się wypowie? Ktora wie, czy soczewki są wykonane z materiałow nie wysuszających oka? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×