Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika85p

własny interes

Polecane posty

Gość Monika85p

Witam serdecznie Jestem młodą osoba mającą dużo pomysłów na własny interes. Proszę o rade i opinie gdyż chciałabym otworzyc bądz to dom weselny lub sklep tuningowy, ewentualnie pup, restauracje. Prosiłabym o podpowiedzenie co ma większe pzrebicie, jakie nakłady byłyby mi potrzebne a przede wszytkim czy moge liczyć na jakieś dofinansowanie na otwozrenie własnej działalności. Obecnie pracuje a pochodze ze śląska konkretnie z Sosnowca. Byłabym wdzięczna za podpowiedz co do kosztów poszczególnych działalności, opłacalnosci a także gdzie moge szukac jakiś informacji co do potrzebnych sprzętów (odnoście domu weselnego) oraz tego czy są na śląsku jakies instytucje państwowe które pomogłby młodemu człowiekowi na założenie własnej działaności. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika85p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuś L
Tu są przeważnie same robole, więc wątpie, że ktoś udzieli ci sensownej rady. Więcej zyskasz idąc na forum strony IPE. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokakakakakak
Chcesz otworzyć Powiatowy Urząd Pracy?? pup??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam_mniamm
Masz sądząc po niku 23 lata? Chcesz mieć dom weselny, a masz z 1-1,5 mln złotych w tym wieku??? A może z dotacji z UP chcesz go otworzyć??? Sądzę że zapomnij o swoich planach jak jesteś nastawiona na marną pomoc z UP. A kto Ci da tak duży kredyt itp? Ręce mi opadają jak czytam niektóre tematy. Dla własnego dobra postaw na stałą pracę. Przyszłości Ci nie wróżę. A poza tym jak chcesz porównywać opłacalność, jednym się opłaca a drugim nie. Zależy od regionu, lat na rynku. A najlepsze porównanie sklepu tuningowego do domu weselnego.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×