Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klakowska84

26 tydzień, brzuch mnie ciagnie, boli, dlaczego????

Polecane posty

Witam! Od jakiegos ponad tyg mam strszne cagniecia w dole brzucha, oprocz tego mam zalozony rowniez krazek od tego czasu, lekarz powiedzial mi ze moge normalnie funkjonowac, ale niepokoja mnie te bole brzuszka, przejde kawalek i musze sie polozyc..oczywiscie lze jak najwiecej! I prosze powiedzdzie mi jak bardzo sa intesywne ruchy dziecka na tym etapie ciazy? ja ich prawie nie czuje, moze kilka ruchow w ciagu dnia....i to bardzo na dole...czasami jakby mnie w cos pecherz pyakalo takie nie mile uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie akurat nie boli brzuch ,ale tez czasem mam takie tak zwane pykanie:) to całkiem normalne ,masz wrażenie ze musisz szybko siku ze dużo tego ,a tak naprawdę kropelka ,ale jaka ulga dla pęcherza :) a przepisał tobie jakieś leki..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdhkgd
Ja bym to koniecznie sprawdzila jesli jeden lekarz nie uspokoi twych obaw to idz do innego!!W26 tyg.juz powinnas czuc bardzo mocne i czeste ruchy plodu wiec nie chce straszyc ale dla wlasnego spokoju sprwdz ponownie!! trzymaj sie i oby to nic powaznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wrecz ciagnir, mam wrazenie ze dziecko z brzuchem mi odpadnie, biore nospe i magnez czasami, duzo leze, a czasami ciezko mi sie z boku na bok prezkrecic... a jak to z tymi ruchami? z tym sikaniem to wlasnie tak mam, niby duzo a tu nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechalabym do szpotala albo poszla do gina w swojej pierwszej ciazy caly czas bolal mnie brzuch, mimo ze bardzo maly a ciagle stekalam jak mialam isc do skelpu do ktorego mam 2 min to szlam 20 min, ciagle sie zatrzymywalam, ciagle lapaly mnie twardnienia brzucha, ciagle cos mnie bolalo w 28 tyg czrsciej mialam wtardnienia brzucha niz czulam ruchy w dzien maz zawiozl mnie do szpitala i zamiast dozywotnio brac no-spe (bo wg mojego gina to najlepsze lekarstwo na wszystko) przypisali mi fenoterol i isoptin na serce mimo ze cudow po nim nie bylo to jakos dozylam do 37 tygodnia lepiej sprawdzic takie bole, niz zamarwiac sie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej ruchy czuje jak cos zjem ale to tylko przez chwilke, pozniej spokoj... no i jak leze czasami ale jak siedze to rzadko chociaz na poczatku po 22 yg czulam takie fajne kopniaczki i falowanie brzuszka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez najlpiej zrobie jak wybiore sie do szpitala, moj lekarz to jakis do dupy chyba niby dobry a do dupy, wogole mu jakos nie ufam... tym bardziej ze mowilam mu ostatnio o tych bolach i ze wolalabym w szpitalu lezec jak mi krazek zakladal tym bardziej ze pierwsza ciaze stracilam w 10 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 24 tyg. i tez tak bardzo specjalnie nie czuje ruchów, tez przeważnie po jedzeniu a już na pewno jak leże na plecach w to widać jak sie przesuwa i kopie porządnie:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko!! Natychmiast zgłoś sie do swojego lekarza!!! Miałam podobne objawy i gdy zgłosiłam się do swojego lekarza,okazało się ,że moja ciąza jest zagrożona i musiałam połozyć się do szpitala.Byłam w szóstym miesiącu ciąży i wiadomość ,że mogę stracić dziecko była dla mnie jak ......trudno opisac. Autorko,błagam,jeśli chcesz urodzic tego dzieciaczka,idz natychmiast do lekarza,żeby nie było za pózno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bezowa teraz to mnie przestraszylas a czy jak sie zglosze to oni wezma mnie od razu na usg? nigdy nie bylam w szpitalu poza lyzeczkowaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie wzieli na usg tylko zbadali "recznie" i mialam ktg ktore pokazalo skurcze dlatego dostalam leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem jak to jest z pessarem a jak ma sie zalozony to nie mozna badac recznie? czy np nie robi sie rozwarcie mimo to? bo na usg sie tego nie stwierdzi przeciez pytam bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do czego bys porownala te bole brzucha i czy sa regularne? Moim zdaniem powinnas duzo odpoczywac moze powinnas tez brac magnez i no-spe jesli bole bardzo Ci dokuczaja. A z ruchami to nie ma sie co martwic skoro czujesz je kilka razy dziennie to chyba wszystko dobrze zalezy tez jak dziecko jest ulozone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest takie gniecenie w samym dole brzucha, jakby wszytsko bylo naciagane... i napiete, biore nospe i magnez, lekarz ni nowil ze tak ma byc ale usg nie robil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na usg duzo nie zobaczy nie sprawdzi przez usg czy robi sie rozwarcie i szyjka skraca- to jest tylko do zbadania recznie na usg moze tylko pomierzyc dziecko i to wszystko :( jezeli naprawde nie masz do niego zaufania to tym bardziej powinnas przejechac sie do szpitala dzis juz nie siedz przed kompem tylko sie poloz odpocznij, a rano idz obadac sprawe chyba ze teraz czujesz sie na tyle zle -to jedz zaraz do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×