Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oleńka 11

Jaka baza pod podkład??

Polecane posty

Gość Oleńka 11

Dziewczyny, mam dylemat - chcę kupic sobie bazę pod podkład, ale nie wiem, czy sięgnąć po moją ulubioną firmę Vichy (nigdy nie testowałam bazy Oligo 25, niestety...), czy po L'Oreala, a może po Inglota? Niedawno kosmetyczka malowała mnie na rodzinną uroczystość i użyła właśnie bazy Inglota, efekt był bardzo fajny, ale może Vichy jest o wiele lepsza?? Proszę o pomoc, bo wiem już, że na pewno kupię sobie bazę, ale nie mam pojęcia, którą wybrać?? Proszę, pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Nikt nie używa baz pod podkład??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9999
ja ostatnio mialam probke bazy dax cosmetics kaszmirową i jak jej użyłam to twarz byla jak puszek taka milutka w dotyku, koszt ok 30 zeta, ale nie wiem jak dziala z podkladem... niestety nie uzywam bazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Mimo wszystko dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam Iglota..sporadycznie co prawda,bo tylko"galowo" ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
O, to dobrze, że ktoś napisał o inglocie... dzięki:) bo chyba kupię właśnie tę bazę... W końcu byłam nią umalowana i wypadło to całkiem ok, a - jak widzę - nikt nie ma niestety doświadczenia z Oligo 25... :( Ale może jak jeszcze poczekam, to jakas "zorientowana" się odezwie?? byłoby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również czasem używam bazy, właśnie teraz testuję PALOMĘ i makijaż lepiej się trzyma na twarzy a mam cerę mieszaną.Opakowanie wydajne mimo że 15ml koszt ok 12 zeta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Kupiłam Inglota, bo zależy mi na ładnym makijażu na święta, ale małe opakowanie. 10 ml - w sam raz, żeby wypróbować i się na 100% przekonać, czy to dobry produkt, czy nie. Ponieważ myślę, że bardzo szybko mi sie ta baza skończy, będę bardzo wdzięczna za dalsze informacje na temat innych baz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Szczególnie zależy mi na tzw. "analizach porównawczych";) czyli coś w stylu - produkt "x" jest lepszy niż produkt "y", a gorszy niz "z"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza
ja miałam bazę daxa, a obecnie soraya do cery normalnej i mieszanej...jeżeli miałabym porównać to nie widzę różnicy...są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Dziękuję za informacje:) co do bazy Inglota, to mimo iż nie jest jakaś bardzo zła, to jednak czuję się troszeczkę rozczarowana... Nie wiem, czy kładę jej za dużo, czy za mało - jeszcze nie wyczułam tego kosmetyku - ale bardzo szybko (po godzinie, góra dwóch) zaczynam się błyszczeć... Na początku wszystko wyglada super, ale po wymienionym czasie nos świeci mi sie jak latarnia... Natomiast cienie do powiek trzymają się na niej świetnie, jeszcze nigdy nie wytrzymały od godziny 9 do 19 (dziesięć godzin!!) w tak fajnym stanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×