Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość canpolbabies

konsultantki avonu!!! help!!

Polecane posty

Gość canpolbabies

Hej orientujecie sie moze jak wyglada praca konsultantki avonu??? POPROSTU JAK TO WSZYSTKO WYGLADA??? zamawianie produktow, jakie sa warunki itd??? pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazlegnicy
Ja Ci pomoge bo sama jestem konsultanka od pol roku, No wiec skladasz zamowienia przez neta jesli masz nata lub na formularzu. Katalog jest co 3 tygodnie. Dostajesz paczke do domu masz 12 dni na zaplacenie faktury. Najlepiej przelew robic w banku szybko idzie. Zamowienie minimum 15o zł musi byc. Jak masz jeszcze jakies pytania pisz to odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem konsultantką ok 5 lat. zarobki mogą być dość fajne, zależy jakie masz zamówienie. i oczywiście zniżki na kosmetyki - nawet do 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn zarobki dość fajne jak na praktycznie "nic nie robienie" tylko pokazanie katalogu klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chetnie Ci pomoge,moge wprowadyic cie do avonu jestem liderem Jeżeli jeszcze nie jesteś to może zainteresuje cię zajęciem konsultantki Avonu? Bądź własnym szefem. Bądź niezależną konsultanką Avonu - firmy dla kobiet. Pracuj nie wychodząc z domu. Założenie własnego biznesu nic nie kosztuje. Dołącz do nas i wykorzystuj szansę na odnoszenie niezwykłych sukcesów w wymiarze finansowym i osobistym. Skontaktuj się ze mną już dziś. Pomożemy odnieść sukces także tobie. Z Avonem masz wiele korzyści. Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie jesteś sama. Nowe wyższe upusty aż do 40%. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to chętnie ci napisze. Sprawdź jak się to opłaca! Nie trać już na kosmetyki i zarabiaj dodatkowe pieniądze. czekam.Magda ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON W AVONIE NIC NIE MUSISZ, ZA TO MOŻESZ BARDZO DUŻO!!! Avon jest to prosta i przyjemna forma na zarobienie dodatkowych pieniędzy ("pracować" możesz nawet siedząc na kawie u przyjaciółek) * nic nie inwestujesz (wpisowe 0 zł) * sama wyznaczasz sobie czas i miejsce pracy- możesz sobie zrobic "wolne" kiedy chcesz, łatwo pogodzisz Avon z pracą, szkołą, domem * Avon to dobra marka, każdy znajdzie coś dla siebie- i Ty też! * łatwa forma składania zamówień- internet, telefon, faks, Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście * wybór dogodnego miejsca dostawy towaru- wprost do domu * nie płacisz nic przy odbiorze!- masz 21 dni na uregulowanie płatności (zdążysz roznieść kosmetyki Klientkom i otrzymać od nich pieniądze) * sama sobie jesteś SZEFEM!!!- kto by tak nie chciał??? Spróbuj nic nie tracisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! magdula70@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój z avonem,ja zrezygnowałam po 6 latach,kiedys to miało sens.Teraz avon idzie na ilosć,zatrudnia wszystkich,im więcej tym lepiej.Zarobić na tym sie nie da,może na jakieś kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsokaaaD22
a ile tam jest zarobku, jesli dajmy na to mialabym minimalne zamowienia, czyli te 150 zl miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jezeli masz minimalne zamowienia to wychodzi ok 40 zl .. ale pomysl tak: NIC NIE ROBISz tylko pokazujesz katalogi, po rodzinie,kolezankach ze szkoly/pracy/sasiadkach zawsze uzbierasz powyzej 150 . ja mialam ost zamowienie na 600 zł i mam z tego prawie 200 oraz duzy upust. poza tym sa rewelacyjne oferty netto gdzie mozesz kupic np krem z anew za 25 zl gdzie normalnie jest za 60. jezeli bylabys zainteresowana zostaniem konsultantka to zapraszam na email ,odpoqiwm na INNE PYTANKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×