Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem gdzie oddać PIT

GDZIE ODDAĆ PIT

Polecane posty

Gość nie wiem gdzie oddać PIT

??????????????? JAK PÓŁ ROKU 2007 MIESZKAŁAM W MIEŚCIE "A" I TAM PRACOWAŁAM, A NASTĘPNE PÓŁ ROKU W MIEŚCIE "B", TO W KTÓRYM MIEŚCIE MAM ODDAĆ PIT DO US???? CZY KTOŚ WIE?? DZIĘKI ZA ODP Z GÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludziom
A gdzie jestes zameldowan(a)y geniuszu? Wez dowod do reki i zobacz, potem wyszukaj w swojej wiosce urzdu skarbowego i tam biegnij co sil w nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie oddać PIT
do ludzie ludziom nie mam nigdzie zameldowania - geniuszu nauzykaa ło matko - ameryka odkryta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludziom
Ustawa z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych, (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 139, poz. 993). Osoba posiadająca obywatelstwo polskie i przebywająca stale na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązana zameldować się w miejscu pobytu stałego. W tym samym czasie można mieć tylko jedno miejsce pobytu stałego; - pobytem stałym jest zamieszkanie w określonej miejscowości pod oznaczonym adresem z zamiarem stałego przebywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie oddać PIT
o jeju aleś się naszukał w necie przepisów :o i co z tego, jak ja tu wynajmuje i właściciel nie chce mnie zameldować, jest na to ustawa? napisz lepiej gdzie mam oddać pit geniuszu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludziom
Masz dowod osobisty???? Co masz w dowodzie napisane w rubryce adres zameldowania??? Bez zameldowania nie ma dowodu, bez dowodu nie ma pracy. Skoro pracowalas to znaczy ze dowod masz. Wysil sie troche i siegnij do portfela. Nie wazne gdzie pracujesz, wazne gdzie masz meldunek, tam skladasz pit, KAPUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie oddać PIT
kapujesz, że w miejscu ADRES ZAMELDOWANIA mam BRAK i jest dowód bez miejsca zameldowania KAPUJESZ?? czy mam ci zeskanować i posłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pseudonim Nick
no wlasnie tak czytam i sie nie zgadzam jest mozliwosc wyrobienia nowego dowodu bez adresu zameldowania i to nie prawda ze nie ma adresu nie ma dowodu nie ma dowodu nie ma pracy gdzie ty czlowieku zyjesz w jakim kraju ludzie ludziom czynia taka krzywde ze swojej niewiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko bosko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zadzwonić do najbliższego US i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulkaa
to co jestes bezdomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulkaa
każdy musi miec meldunek stały jesli go nie ma to jest tak jakby bezdomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciemna masa na forum
nie, nie jestem bezdomny, wynajmuje, właściciel nie chce mnie zameldować, ale nie narzekam, bo jest tanio, a dowód wymienić na nowy musiałem, bo inaczej kara i nic bym nie załatwił, a w rubryce z adresem mam - BRAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciemna masa na forum
tak będę musiał zrobić justa, bo na forum się niczego nie dowiem mądrego heh urszulkaa tak jestem bezdomy i mam podłączony kabel z netem do swojego kartonu :o czytajcie ludzie ze zrozumieniem, apel do wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIT składa się w US w/g miejsca ZAMIESZKANIA na ostatni dzień roku za który się rozliczasz. Więć jeśli mieszkałaś w mieście B 31.12.2007 to tam składasz PIT. Miejsca zameldowania nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za informację
jedna kompetentna osoba na forum, no dwie licząc juste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik US
tak to prawda jeśli nie mamy stałego meldunku to PIT oddajemy do właściwego US względem ostatniego stałego pobytu oczywiście nowe dowody są wydawane osobom nie posiadającym stałego pobytu jedyne problemy czynią banki przy zakładaniu kont ale to raczej logiczne, cóż ciężko dokonać egzekucji jeśli nie ma stałego zameldowania ale to już oczywiście inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pit oddajesz tam, gdzie z końcem roku, za który składasz deklaracje podatkową, mieszkałaś :) Sprawdzone, potwierdzone, przerabiałam to w tamtym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chcesz kogos do pomocy przy rozliczeniu to moge polecic to biuro rachunkowe – www.akro.waw.pl sa naprawde dobrzy, ja juz od kilku lat korzystam z ich uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×