Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyiki

YASMIN

Polecane posty

Gość tyiki

komu tabletki antykoncepcyjne pomogly na cere??? mam tradzik i chce sie go pozbyc:( nie mowie o 3 4 gulkach tylko o tradziku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamisn nie jest dobra na tradzik, jezlei juz chcesz go wyleczyc to idz do dermatologa ,albo ginekologa by ci diane przpeisal....ale wczesniej zrob badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
a dlaczego nie jest dobra? oczywiscie ze lecze sie u dermatologa jestem pod stala opieka...ale moj tradzik jest spowodowany odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych ,..i znowu wrocilam ale Tym razem do JASMIN..i czekam na efekty bo jak narazie z domu nie wychodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecilabym ci diane...albo zwykle tabletki do leczenia tradizku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
wiekszosc jest przeciw diane nawet lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
jest to stara tabletka i powodoje wiele skutkow ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiki
powoduje * nie wiem ja nie bralam ale wiele czytam...jedni za drudzy przeciw..ee w zasadzie kazdy organizm reaguje inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diane z tego co wiem nie przypisuje się na więcej niż pół roku gdyż jest rakotwórcza. Moja ginekolog przypisała mi diane, cera się baaardzo poprawiła i wszystko (no prawie) poznikało mi z buzi. jednak moje druga ginekolog( w innym mieście) szybko zmieniła mi tabletki na Yasmin (właśnie dlatego ze diane jest szkodliwa i nie mozna jej długo stosować) Yasmin niby ma mieć tez jakieś delikatne działanie na skórę, ale ja od dłuższego czasu się męczę z okropnymi pryszczami.i tak juz jest lepiej ale nie zawsze... dogadałam się z moją ginekolog że jeżeli sie nie poprawi to przejdziemy na trochę na Diane. Yasmin to juz typowa antykoncepcja zaś diany jako typowej anty tobie nie przypisza diane to bardziej lek ( ale działa tez anty) Diane mi pomogła na cerę, piersi mi sie ładne zrobiły(troszkę większe i takie ]:-> ) ale pamiętaj że przypisuje to ginekolog po wcześniejszych badaniach, no i czasem dziewczyny \'tyją\' po dianie. zrobiłam tez sobie mała terapię, przez ok tydzień nie uzywałam zadnych kremów przeciwtrądzikowych, buzia się zrobiła ładna i dużo lepsza!!! Pamiętajmy że przeciwtrądzikowe maści kremy itd często zawierają oil parafinum czy coś tam takiego co zatyka pory...!!! kiedyś panie z oriflame zrobiły mi badanie cery i mimo iż myslałam inaczej mam cerę normlaną tylko że ze skłonnością do trądziku, więc używam takich kosmetyków do cery normalnej czy mieszanej i jest dużo lepiej. pamiętaj zrób sobie badanie skóry, może pójdź do dermatologa... jeżeli masz dośc mocne zmiamy to dermatolog tobie pomoże zapisze na początek jakis antybiotyk czy to do łykania czy cos do przecierania buźki. w pierwszym tygodniu po doustnych antybiotykach zazwyczaj wychodzi jeszcze więcej pryszczy ale później już tylko lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry,jaka rakotworczA? zapodaj linka gdzie to wyczytalas a jak nie masz dowodow to glupot nie pisz... szkoda,ze dizewczynie nie napsialas ze jasmin z kolei jest w wielu krajach na czarnej liscie,ze wzgledu na liczne skutki uboczne,wlacznie z zatorami zylnymi.... to ,ze na pol roku sie diane rpzpeisuje to prawda,ale nie ze inne glupoty..ze rakotworcza itd... i zacznijmy od tego,ze diane stosuje sie rpzede wszystkim na CERE, a ze jej skutkiem ubocznym jest antykoncepcja to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa76
dla mnie yasmin jest swietny w zasadzie juz pod koniec 2 opakowania cera mi sie przestala blyszczesc (nie mialam z nia wielkich klopotow ale sie blyszczala po paru godzinach o makijazzu moglam zapomniec) a teraz przez caly dzien mam peikna matowa buzke i wlosow 2 dni moge nie myc ! dla mnie yasmin rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaa
moja ginekolog przepisywała mi Diane przez 3 lata w porozumieniu z dermatologiem... w tym czasie miałam trzy przerwy dwu, trzy miesięczne. Nie bierzcie tego dziewczyny.... ja po zaprzestaniu brania Diane, nie dostałam miesiączki. Po kilku tygodniach poszłam do innego ginekologa, który poinformował mnie, że to wynik działania Diane, zrobił się swego rodzaju "zator" który uniemożliwia krwawienie. Sztucznie wywołał mi miesiączke. Poza tym, wiem to od niego, że Diane działa depresyjnie, brak po nim ochoty na sex i w ogóle mozna się czuć wypompowanym. Ja miałam wszystkie objawy. Zastanówcie się dwa razy zanim podjemiecie decyzje. Wiem, że problemy ze skórą to przykra sprawa. Ale teraz wiem, że wystarczy pomoc bardzo dobrego dermatologa. Takie tabletki to pójście lekarza na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkaa_a
ja biore jasmin na bolesne miesiaczki...pomaga bo mniej bola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
Ja uzywam Yasmin od miesiaca,nie mam zadnych skutkow ubocznych,cera tez mi sie poprawia ,ale przy jednym opakowaniu to ni wma efektow.tzreba zjec min.3 opakowania zeby zobaczyc efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefka....
diane jest beznadziejne, wcale nie pomaga na trądzik, głupi zabobon. ja używam jasmin i jest spoko, oczywiście trzeba odczekać góra trzy miesiące, no może dwa ale jest lepiej, czasemi się zdarzy coś , szczególnie przed okresem ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×