Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GDZIE KUPUJECIEEE UBRANIA

SZCZUPLE PANIE Z DUZYM BIUSTEM

Polecane posty

Gość GDZIE KUPUJECIEEE UBRANIA

Ja mam problem z dostaniem stanika na siebie. Ostatnio zamowilam przez internet 70 E i i tak miska jest za mala... Teraz zaczynam myśleć nad strojem kąpielowym gdzie ja go kupie bo majtki musze miec S a stanik 70 F ? Moze znacie jakis sklep gdzie majtki i gore mozna kupic osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to zrobić
mam ten sam problem...dzisiaj całe miasto zlatałam za stanikiem...bo muszę mieć gdzieś 70 G...nigdzie nie było musiałam kupić 80 E...bo większy obwód to i miseczka większa...ale na szczęście nie jest mi dużo za luźny pod biustem i ładnie go przytrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE KUPUJECIEEE UBRANIA
NO ZAZDROSZCZĘ BO JA JUZ NIE WIEM GDZIE MAM SZUKAĆ STANIKA A TYM BARDZIEJ STROJU KAPIELOWEGO DLA SIEBIE.. nIBY KAZDA CHCIALABY MIEC DUZY BIUST ALE CHYBA NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY ILE Z NIM JEST PROBLEMOW .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to zrobić
ja kupiłam z firmy MALINEZ... 70 F też przymierzałam ale miseczka była za mała...no to prawda że problem ze stanikiem ale ja pocieszam się tym że później super wyglądają np.w dekolcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE KUPUJECIEEE UBRANIA
FAJNIE JEST ŻE SĄ ŁĄDNE I DUŻE, ALE JA NP NIE MAM W CHWILI OBECNEJ STANIKA KTÓRY BY MI NIE PRZESZKADZAL W JAKIMS MIEJSCU.. Albo jest za mały w misce albo za luzny w obwodzie i zapięcie z tyłu mam prawie na karku hehe. W ogóle denerwuje mnie to, że w sklepach zamawia się tylkko standardowe rozmiary jak np 75 b.. A ja się męczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostium kapielowy...kupuje w KappAhl. tam mozna kupic oddzielnie i jest ta seria dla \"duzych kobiet\" XLNT (jakos tak) niestety zazwyczaj jest tez sporu obwod pod biustm, ale wtedy sama skracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Zapraszam przede wszystkim na Lobby Biuściastych - kopalnia informacji. Możliwość oddzielnego dobrania stanika i fig w bikini to dla mnie taka oczywistość, że nie potrafię zrozumieć jak można zrobić inaczej. Przecież pod staniki bieliźniane nikt na siłę nie podczepia jednego rozmiaru majtek - jakaż więc absurdalna logika każe komuś robić inaczej w przypadku kostiumów? Zapraszam do sklepów omówionych tutaj: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/ Propozycji masz mnówstwo, patrz na ofertę jednego tylko sklepu: http://tiny.pl/4wvg Zamawiasz, mierzysz - jak nie pasuje, odsyłasz. W Polsce masz na to 10 dni, w sklepach brytyjskich 28. Ale, ale... najpierw sprawdź rozmiar, tak kostiumu, jak i stanika: http://www.bra-fitter.prv.pl/ Dziewczynę, co kupiła 80E zamiast 70G zachęcam gorąco do wystawienia nabytku na Allegro, wymierzenia się w kalkulatorze powyżej i ubrania biustu tak, jak na to zasługuje :) Bo chyba nie uważasz, że warto płacić grubą kasę za niewygodę spowodowaną niekompetencją producentów i sklepów? Za małe buty też byś kupiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE KUPUJECIEE UBRANIA
OJEJ SUPER.. NA STRONKE BIUSCIASTYCH JUZ WCHODZILAM DUZO TAM FAJNYCH PORAD ALE W POLSCE CIEZKO O SKLEP W KTORYM OSOBNO SPRZEDAJE SIE GORE OD STROJU KAPIELOWEGO A OSOBNO DOL.. DLA MNIE TO PO PROSTU IDIOTYZM.. DZIEKI ZA POMOC DZIEWCZYNY JESLI WIECIE COS O SKLEPACH W POLSCE PISZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpus
WITAM WSZYSTKIE PANIE MAM PYTANIE : GDZIE MOGE ZNALESC TAKA DZIEWCZYNE O WALORACH WYMIENIONYCH WCZESNIEJ?KURCZE TO MOJE MARZENIE!!!NIEDOSCIGNIONE!!! PROSZE O ODPOWIEDZ NA TYM FORUM Z GORY DZIEKUJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może bravissimo albo biu biu
bravissimo i biu biu , rozejrzyj sie najpierw w necie potem w twojej okolicy ;) mam ten sam problem i wiem ,że bywa ciężko ale jest trochę lepiej jak zaczniemy od właściwego rozmiaru stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje w UK
tutejsza rozmiarówka jest inne np 70 w UK jest większe niz polskie 70 D Ja nosze 70 DD lub 70E przed okresem, bo mi cycki puchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×