Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marthe

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY??????bŁAGAM O POMOC

Polecane posty

Gość marthe

Jestem 5 miesięcy po porodzie. Do tej pory nie współżyłam z mężem bo nie miałam na to ochoty.dziś poczułam wielką chęć na sex i poniosło nas. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia. 3 dni wcześniej kuło mnie w boku. jaka jest szansa że zaszłam w ciążę??? Dodam, że karmię piersią. Błagam pmóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorga
Karmienie piersia nie jest żadnym zabezpieczeniem....więc zrób lepiej test ciążowy...(moja koleżanka tak wpadła 3 msc po urodzeniu dziecka).powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
nie moge mieć teraz dziecka....kiedy mogę sprawdzić czy oby nie zaszłam w ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
ale ja KARMIĘ-nie mogę wziąć takiej tabletki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
proszę odpowiedzcie jaka jest szansa, bo umieram z niepokoju.....i kiedy mogę zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz szansa zawsze jest, tego ci zadna z nas nie odpowie czy mozesz zaciazyc, ale jak na moje oko jest spora szansa,, a tes .... o chyba za jakies 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze test najszybciej 3 dni przed @, chyba, ze wczesniej zrobisz bete, ok 26 t.c. Niestety trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac, a na przyszlosc uwazaj i przemysl. Najwyzej bedziesz cieszyla sie z kolejnego malenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa powiedzcie mi
czy jest duze ryzyko, jesli facet doszedl we mnie dwa dnie przed okresem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w ciaze 4 miesiace po porodzie tez karmilam piersia i tez nas wtedy ponioslo lekarz mi powiedzial ze najlatwiej jest po pierwszym porodzie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa powiedzcie mi
no powiedzcie jak sadzicie, doswiadczone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa powiedzcie mi
no wlasnie, tez mysle ze to male prawdopodobienstwo, ale jednak spuscil we mnie wszystko. mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa powiedzcie mi
a lepiej zaraz przed czy po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
jestem załamana,,,,,nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , no za bardzo niewiem , ale wydaje mi sie ze oby dwa warianty są bezpieczne ale ja wybralam baraszkowanie po , bo wlasnie wydawalo mi sie ze po jest bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa powiedzcie mi
a mi sie wydaje ze przed, bo zaraz po tym dostaje okres i jakos tak lepiej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkracz
nogi przed monietorem zajrze i zobacze moim rentgenem czy jestes czy nie albo ci z fusow wywroze!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
emka a jak sobie poradziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
Nie sadze.Za 2 dni zrob test.Przeciez mozesz brac tabletki - dla karmiacych sa tylko z progesteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co a bzdury...........
ze niby czemu nie mozesz brac tabletki po? jest jednoskladnikowa, tylko progesteron! pedem do lekarza! bo sprawa wyglada tak, ze zanim wystapi miesiaczka, wystepuje wczensiej owulacja, zawsze i bez wyjatku! najpierw owulacja a potem miesiaczka, owulacja charakteryzuje sie zwiekszonym libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak jest elegancko, ze najpierw owulacja potem miesiaczka, ale chyba nie zawsze tak jest. Ja bylam u lekarza po porodzie jakies 8 tygodni i powiedzial ze jajniki mam zdezaktywowane jeszcze, a po 2 dniach dostalam okres. No i potem to rzeczywiscie mialam objawy jajeczkowania, ale przed pierwszym okresie po porodzie, jako baba stosujaca NPR od lat, to na 98% jajeczkowania nie mialam... Moze to tak jak u dorastajacych dziewczyn - cykl bezowulacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co a bzdury...........
z tymmonitoringiem to bywa tak, ze zdarzaja sie ciaze z cykli okreslonych przez lekarza jako bezowulacyjne, osobiscie znam dwa takie przypadki datego jestem za tym zeby nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze lekarz zle zinterpretowal obraz na USG, ale szczerze mowiac to ja tez nie wyczailam zadnych objawow jajeczkowania przed 1. okresem. A u mnie, nawet bez mierzenia temperatury (wowczas nie mierzylam) mozna jajeczkowanie zlokalizowac w czasie - glownie po glucikach. Ale serio lepiej nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
dzwoniłam do mojego gina i wręcz błagałam żeby mi tą tabletke przepisa ł.. uspokajał mnie, że skoro jeszcze nie mia ŁAM OKRESU TO WĄTPLIWE ŻEBYM ZASZŁA W CIAŻĘ, BO NAWET JEŻELI MAM OWULACJE, TO BARDZO CZĘTO PIERWSZA OWULACJA PO PORODZIE JEST BEZ UWALNIANIA KOMÓRKI JAJOWEJ. pOWIEDZIAŁ ŻE ON TEJ TABLETKI MI NIE PRZEPISZE BO TO TABL. WCZESNOPORONNA I ON UWAŻA TO ZA COŚ TAKIEGO JAK ABORCJA.MOŻE PRZEPISAĆ JĄ JEDYNIE Z NAKAZU POLICJI W WYPADKU GWAŁTU. DZWONIŁAM JESZCZE DO 3 INNYCH LEKARZY I USŁYSZAŁAM OD NICH TO SAMO. TAK SIĘ BOJĘ....A PO CZYM MOGĘ STWIERDZIĆ ŻE MIAŁAM OWULACJĘ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co a bzdury...........
Widzę, że Ty w temacie, więc wejdę głębiej, też stosuję NPR i obie ciąże były u nprowiczek :-) jednej wykresu nie pamiętam a u drugiej do owulacji doszło grubo grubo w dal, po ok 2 tygodniach od monitoringu. Owulacja bez fazy śluzowej, z samym skokiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co a bzdury...........
Powyższe pisałam do e-mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×