Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ale się narobiło

co Wam przeszkadza w czarnych płaszczykach / kurtkach?

Polecane posty

Dlaczego ktoś, kto chodzi w czarnym lub brązowym płaszczu jest tu wyśmiewany? Czy według Was teraz wszyscy muszą się przerzucić na zielone i żółte kurtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny płaszcz jest ok moim zdaniem lepszy czarny płaszcz i kolorowe dodatki niż pstrokaty płaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo podobają
się czarne płaszczyki-przewiązywane w pasie-kobiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefi, dzięki za odzew :) ostatnio widziałam tu topik dziewczyny, która wstawiła zdjęcie swojego płaszcza i ją zjechali, bo jest czarny a wiosna idzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie myślę o czarnym dwurzędowym płaszczyku chociaż zastanawiam sie też nad takim samym tylko beżowym hmmm poszukam jakiegos na allegro i zaraz wkleję fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też właśnie bardzo się podobają, są eleganckie i zawsze można do nich dobrać jakieś ciekawe dodatki (torbę, buty itp) i też wyglądać kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kupić czarny płaszcz i dokupić zielone buty czy wielką żółta torbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co kupiłam były też beżowe - w New Yorkerze. Mi niestety nie jest dobrze w beżu więc wzięłam czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dużą czerwoną torbę także smutno mi nie będzie :) a te płaszczyki co pokazałaś są bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile za niego zpałaciłaś?? jeszcze mam jedno pytanie jak kupujecie sobie dodatki do takiego płaszcza to buty i torebkę w tym samym kolorze? bo za mną chodzą zielone buciki ale nie wiem czy dokupić do nich torbę w tym samym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zamierzam na pewno kupowc ani zoltego an zielonego:D widzialam ostatnio fajne - biale i bezowe z fajnymi fuzikami, niby francuskie plaszczyki ale nie blo rozmiaru jaki chcialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja chbya nieco krotszy chce niz te z allegro:) a buty chbya czarne kupie:D albo nie wiem jakie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już chyba nie ma takiego obowiązku, żeby buty były w tym samym kolorze co torba :) choć według mnie wygląda to bardzo dobrze i na Twoim miejscu kupiłabym też torbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 to nie tak drogo a płaszcz wygląda na dość długi. A ma podszewkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tu same modnisie
siedzą ;) Ja tam na modę nie patrzę i nie przywiązuję wagi do pory roku - że jak na wiosnę to zielony albo żółty, na zimę ciemny a na jesień pewnie brązowy bo inaczej nie wypada. Czasami aż żal czytać, że niektórzy są tak ślepo zapatrzeni w najnowsze trendy i jakieś z kosmosu wzięte wytyczne odnośnie kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×