Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lattina

problemy hormonalne - zdrowe odchudzanie

Polecane posty

Witajcie, ciekawa jestem, jak dziewczyny z problemami hormonalnymi (moim jest niewielka hiperprolaktynemia, spore zatrzymywanie wody w organizmie, podwyższone przeciwciała antytarczycowe Tg) radzą sobie z trzymaniem wagi, dbaniem o cerę, włosy? Jak zdrowo chudną? Ja już sobie nie mogę pozwolić na eksperymenty z tabletkami na odchudzanie, dietami redukcyjnymi, bo za parę miesięcy chciałabym rozpocząć starania o zajście w ciążę, jednak do tego czasu chciałabym (bo podobno również warto) bezpiecznie zrzucić parę kilo. Jakie są wasze doświadczenia? Kupiłam sobie preparat DETOX (MethodDraine) i piję go z 1.5 l niegazowanej wody, staram się też ograniczyć jedzenie i zwiększyć liczbę posiłku, jeśli chodzi o ruch - na razie tylko spacery. Chyba to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są naturalne sposoby na pozbycie się nadmiaru wody z organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
ja jestem na diecie 1000 kcal wlasciwe z niej wychodze i mam nadzieje ze okres wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
nie bylam u lekarza. okres zatrzymal sie w trakcie. dlatego ze mniej jadlam.. organizm nie przyzwyczajony. ale juz powoli zwikeszam posilki wiec powinno wszystko byc w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, ale myślę, że powinnaś iść jednak do lekarza. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
dzieki:0 tez troche mnie to niepokoi ale tak naprawde nie mam okresu 3 miesiace wiec jeszcze nie tal dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że niedługo? Długo! Jeśli mogę Ci poradzić, idź koniecznie, o możesz mieć w przyszłości problemy. Pewnie dadzą Ci coś na wywołanie, nie martw się, ale nie zostawiaj tego własnemu biegowi, nie wszystko się samo naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
boshhhhhhh nic mi nie mowcie na temat okresu :( ja juz go nie mam ponad 1,5 roku... biore juz 2 opakowanie hormonow ale watpie czy okres mi wroci... jestem zalamana a tak naprawde nie jestem jakas wychudzona - 173,5cm i waga 52 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten lekarz, do którego chodzisz wydaje Ci się dobry? zlecił Ci badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
no zlecil badania.... dzis bylam na pobieraniu krwi... o niczym wiecej nie marze tylko o tym zeby byc chuda i miec okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię :-) każdy by chciał być zdrowy i szczpuły... niestety jak są niedobory w diecie robią się problemy... kiedyś zależało mi na chudnięciu... teraz liczy się, żeby dieta była wartościowa, bo bardzo chcę urodzić zdrowe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
a jak masz wage/wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed kuracją hormonalną ważyłam 60, teraz 70, wzrost 167 :-( mam strasznego doła. Waga w której najlepiej się czułam i oceniałam to było 56-57 kg, teraz znowu 60 byłoby świetnie, ale nie chcę się wygłupiać z głodówkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotca
w kwesti hormonow mam duze doswiadczenia, niestety niepomyslne :( ogólnie mam wszystko rozjechane, wiem że sątabletki na pozbywanie sie toxyn m.in. detox i przez to traci sie wode, ale ja poddałam sie w polowie opakowania i efektu nie widzialam Pomagają zioła moczopędne, tylko musisz pytac w aptece albo poszukać na google, mi taka mieszanke ziolową zaserwowal irydolog i czulam sie po tym świetnie Ja walcze z wagą i kilogramami niezbyt rozsadnie, głodówki i meridie ciągle ale mam swiadomosc ze musz o siebie dbac bo bobo tez bym chciala tylko za lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dotca :-) trzymaj się i uważaj z tą meridią poszukam o tych mieszankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
dostalam dzis okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super! wesołych świat! a ja się cieszę, bo są piersze skutki tego detoxu... po jednym dniu mam mniej opuchniętą twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo własnie tak
rowniez gratuluje :))) WESOŁYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie, czy odpowiednia dieta dla osób, które borykają się z problemami hormonalnymi może być dieta metaboliczna? Nie jestem pewna, a wydaje mi się, ze to jedna z lepszych diet, przynajmniej tak twierdza specjaliści. Tak więc czy może pomóc osobom z problemami hormonalnymi. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×