Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja327yt

szukam kolezanki z krakowa po 30stce ...

Polecane posty

Gość a............
zasuwam jak mały samochodzik ... jutro młody ma egzamin 6 kl musiałam go trochę popilnować przy powtórce . A co ciekawego u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
tez zasuwam.jeszcze nie mam tych problemów szkolnych,aż się boje jak to będzie ze szkołą, czy mały będzie zdolny i takie tam. Co robisz tak wogóle?jaka pracę wykonujesz w domu?taka ciekawska jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
uffffffffff i po egzaminie ... dużo stresu przed ale wrócił uśmiechnięty i stwierdził że nie było tak źle ... zobaczymy ... wyniki dopiero pod koniec kwietnia . O swoje dzieciątko nie masz się co martwić da sobie rade bo chodzi do przedszkola .Dzieci takie radzą sobie o wiele lepiej w szkole... to moje zdanie ... Oprócz prac domowych szyje ,pruje i z tego się utrzymuje :) uwielbiam to co robie i jeszcze mi za to płacą naprawdę żyć i nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
a ja jestem strasznie lewa, jeżeli chodzi o szycie:)z głupim guzikiem latam do mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azory
Czesc!Ja takze szukam przyjaciolki,chetnie z Azorow.Chcialabym wyjsc gdzies na kawe,pogadac...Goga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
cześć Goga!napisz cos o sobie. a.....co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kózka-krakuska
Ja też jestem z Karkowa Z Podgórza i też chętnie poklikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
Dziewczyny fajnie , że dołączyłyście.Ja parę słów o sobie na początku napisałam.Napiszcie ile macie lat i czy jakieś dzieciaczki są? Ja mieszkam niedaleko Poggórza, a pracuję niedaleko Azorów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
No i znowu znikły kobitki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem z krakowa :D nie mam totalnie znajomych, tyle ze jestem jeszcze przed 30 :D to nie wiem czy tu pasuje, ogólnie to spoko ze ten wątek ma 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×