Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja327yt

szukam kolezanki z krakowa po 30stce ...

Polecane posty

Gość a............
nie zaglądałam bom strasznie zagoniona... men przyjechał i domek staną na głowie jutro ma wyjechać to będę miała więcej czasu ... w weekendy siedzę w domu lub czasem szaleje po centrach handlowych lub spaceruje i się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
To men z innego miasta jest? Czyli robisz dokładnie to co ja w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
jeszcze mąż sobie za granicą siedzi a przyjechał na Święta i znowu będę miała ciszę i spokój ze 2 lub 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
no to życzę Ci , żeby jak najszybciej wyjechał i żebys miała spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
dzięki :) jak chcesz podam Ci maila ajakrk na o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
a.... zostańmy jeszcze z tydzień tutaj moze ktos dołączy.jak nie to wtedy przeżucimy się na emaile.ok? Co tam dzisiaj w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
nie widzę problemu :) właśnie wróciłam z zakupów dosłownie padam i ta pogoda brrrrrr teraz muszę popakować walizkę i czekać do wieczorka aby powiedzieć pa Młodzież dziś sprząta mieszkanko więc mogę trochę poleniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
Szlag mnie trafia, bo zawsze w sobotę , kiedy mogłabym wyjść z sykiem na świerze powietrze to pada. Ja jeszcze młodziezy nie posiadm, więc sama sprzątam, choć muszę powiedzieć, ze mój 4-latek sam posprzątał swój pokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Moje dzieciaki tak szybko urosły ze czasem się zastanawiam kiedy im się to tak szybko udało a ja czuję się jakbym dalej miała dwadzieścia lat . O widzisz już rośnie Ci pomocnik w porządkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
No to jak z tym mężusiem, bedzie rozwód czy nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Ja chce rozwodu on nie . Jemu dobrze tak jak jest . Sąd nie może doręczyć mu pozwu bo nie znam jego adresu zagranicą nie chce mi podać . ech... to życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
To Ty mu walize pakujesz , a on Ci adresu nie chce podać?hmn a długo już tam za granicą siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
sama już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Spakowałam żeby pojechał i pojechał sobie . Adres zostawił mi jego kolega . Gdy zeszłego roku powiedziałam mu że złożyłam pozew bo mam dość takiego życia to prysną zagranice przynajmniej teraz daje coś na dzieci . Takie trochę to moje życie pokręcone ale nie narzekam bo mogło by być gorzej . Zapowiada się naprawdę piękna pogoda wybieram się na Tandetę młodemu kupić garnitur w przyszłym tygodniu ma test kończący szóstą klasę . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
A u Ciebie jest mąż czy panna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
ja rozwódka.Byłam w kinie na "nie kłam kochanie". super filmik, nie spodziewałam się! Kupiłaś garnitur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 333
dziewczyny mogę do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
No jasne , w końcu ktoś dołączył.już straciłam nadzieję:) Panna?Mężatka?Rozwódka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
beti witaj nachodziłam się jak głupia i nie kupiłam jakiś ten mój chłopak niewymiarowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
nie wiedziałam, że tandeta jeszcze istnieje, jakos tam z czasami komunistycznymi mi się kojarzy.a ludzie tam przychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
tandeta działa i ma się świetnie mnóstwo stoisk i jeszcze więcej kupujących jest w czym wybierać taki kolorowy zawrót głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
betti333 gdzie jesteś? a......... no to masz teraz spokój w domu.a jak dzieciaki zapatruja się na całą sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
Tak sobie patrzę i widzę , ze cisza nastała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
założycielka topiku się sie odzywa, Betti się nie dołączyła,a....znikneła ładne kwiatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Witam Oj nie zniknęłam tylko mnie robota przysypała nie miałam czasu by zaglądnąć . Co do sytuacji w domu dzieciaki są za mną .Powiedziały ze dobrze robię wolą być bez taty niż żyć z tatą pijakiem . Czy słyszałaś że we wtorek (tylko nie wiem w którym kinie) jest babski wieczór filmowy z plotkami i poczęstunkiem . Co do kwiatków niedługo muszę ruszyć na wiosenne zakupy uwielbiam prace w ogrodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
Ojej nie lubie prac w ziemi.Niestety nie słyszałm ozadnym babski wieczorze kinowym, daj znać jak jeszcze cos podslyszysz.ja dzisiaj wybieram się z małym na urodziny kolegi z przedszkola, do czego to doszło, zamiast gdzieś na imprezkę to coś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Ale to też imprezka .Ja swoje takie wyjścia zawsze miło wspominam . Imprezka udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
było nawet ok, mały się wyszalał.wróciliśmy po 21.00. jakieś to smutne troche , że dzieci coraz starsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
a.... co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×