Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faustynka169

wyglasam strasznie staro

Polecane posty

Gość faustynka169

mam 20 lat i zmarszczki ehh jak to wyglada moze znaci jakis dobry krem na odmłodzenie mojej skóry twarzy lub domowe sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Moja skóra twarzy bardzo wygladała na zmeczoną. Dzieki zabiegowi infuzji tlenowej nabrała blasku i wygląda na bardziej odmłodzoną. Moge polecic fajne miejsce gdzie robiłam zabieg Simea Beauty Dąbrowa Górnicza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dzieki zabiegowi infuzji tlenowej moja kóra twarzy bardzo się odmłodziła, wyglądam teraz super. Zabieg rewelacja i polecam kazdemu. Ja robiłam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Moja skóra twarzy dużo bardziej się odmłodziła poprzez zabieg osoczem bogatopłytkowym. Zabieg rewelacja, super poprawia również jędrność skóry. Wykonywałam go w klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Serdecznie polecam wizyty w Klinice Medycyny Estetycznej Instytut Zdrowia w Oświęcimiu dr Boczarskiej- Jedynak. Byłam dwa razy na Infuzji Tlenowej i muszę przyznać, że to naprawdę świetny zabieg na poprawę wyglądu twarzy. Faktycznie ktoś już pisał, że śmieszne uczucie, ale na początku pani doktor kilka raz przykładała urządzenie żeby mnie przyzwyczaić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stosuj kremy nawilżające a w zimę natluszczajace.Jesteś jeszcze młoda na zabiegi,skora twoja chce pić.

Pij wodę i wzbogac swoją dietę w oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Robiłam sobie zabieg laserem frakcyjnym w Salonie Kosmetyki Laserowej dr Agnieszki Koczynarz w Rzeszowie Cudowny zabieg na odmłodzenie i odświeżenie skóry twarzy. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexa

Sam krem nic Ci nie da. Pijesz za mało wody to raz. Kup sobie taką litrową butelkę i wszędzie ze sobą zabieraj, regularnie napełniaj. Krem najlepiej bez silikonów, naturalny. Myj twarz np olejem kokosowym, potem zwilżaj np hydrolatem i nałóż np olejek arganowy na noc, potem krem, a na dzień zamiast tego olejku jakieś dobre serum, no chyba, że masz bardzo suchą skórę to wtedy ten olejek może być i na dzień. Nie przesadzaj z makijażem jeśli się malujesz to zakrywaj tylko to co masz do zakrycia, nie rób szpachli, Lekki BB, CC czy podkład i korektor wystarczą do zakrycia niedoskonałości i wyrównania kolorytu. Polecam też kuracje witaminą C w formie serum np marki The Ordinary i ich tonik z kwasami. Te wszystkie lasery i inne rzeczy owszem jeśli masz kasę, ale jeśli Ci szkoda czasu i pieniędzy to nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się tak czułam kilka lat temu 🙂 Co zabawne, zaczęłam od włosów! Przedłużyłam je w salonie Headstyler, moja pewność siebie skoczyła do góry i od razu jakoś lepiej na twarzy wyglądałam 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×