Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciabach

Co sądzicie o moim brzuchu?

Polecane posty

a czy te 100 brzuszków robisz za jednym razem (czy nie robisz przerwy w trakcie tej setki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W talii mam 67 cm. Także dosyć sporo. Taka budowa :D Chociaż wykonuję również ćwiczenia na wcięcie w talii i też jest coraz lepiej. A 100 brzuszków robię na raz ( na początku robiłam z przerwami, tzn. 50, chwila przerwy i kolejne 50). Czasem jak się zawezmę to zrobię nawet więcej ale tylko czasem :) Fajnie że nie tylko ja przepłaciłam za to lusterko :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładny ładny
teoretycznie sporo ale wygląda świetnie :] Ja mam 61/62 ale mój wygląda gorzej - tzn. mięśni nie umiem sobie wyrobić chociaż też codziennie męczę 100 brzuszków i hula hop - może taka moja uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja skuteczna dietka
też miałam taki brzuch, ale cesarskie cięcie totalnie mi zdewastowało moją piekną rzeźbę mięśni :(...... niby mam umięśniony, ale to już nie to i nigdy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja skuteczna dietka
miałam zawsze w talii 54 cm, w biodrach 90, to była talia... teraz... szkoda gadać nawet się nie mierzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja skuteczna dietka - to faktycznie miałaś talię osy! Wiem, że jak kiedyś urodzę dziecko to mój brzuch też się zmieni, także na razie cieszę się póki mogę mieć taki jaki mam. Ale jakbym miała wybierać, ładny brzuch czy dziecko, to OCZYWIŚCIE wybrałabym dzidzię. Tak a propos, to już niedługo chciałabym mieć :) no ładny ładny - no to wcięcie masz na pewno większe ode mnie. Nawet jak miałam parę kg więcej to i tak wystawały mi kości biodrowe i tłuszcz przede wszystkim odkładai się na nogach i pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrrorrrystaaaa
Fajniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszajustyna
brzuszek jest super zazdroszcze! mam taka sama wage i wzrost, ale nie brzuszek:(choc cwicze 20 min codziennie na brzuch i troszke rano. mam problem z bokami brzucha:( oradz mi prosze jakie cwiczenia na wciecie tali daja efekty, jakie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×