Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katii23

ZARECZYNY

Polecane posty

Witam, mam prosbe podpowiedzcie i jak powiedziec delikatnie chlopakowi, ze chcialabym abysmy sie juz zareczyli.Duzo o tym rozmawialismy i On nie ma nic przeciwko zeby sie zareczyc, mowi\"Ja to juz bym chcial\".... podpowiedzcie... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie umiesz
rozmawiac ze swoim chlopakiem szczerze to po co zareczyny. Powiedz mu ty chcesz ja tez to wezmy cos my z tym zrobmy. Zacigni go po pierscionek albo i nie i juz. A nie podhujki walic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wypowiedz. napiszcie jak Wy dziewczyny czekalyscie na zreczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej... a co zmienia oficjlne zareczyny w Twoim zyciu i w Twoim zwiazku? skoro i tak rozmawiacie o przyszlosci wspolnej? Czy to zwykle parcie do pierscnionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc zareczona po prostu, niedlugo zamieszkamy razem i chcialabym juz zaczac myslec o czym powaznym takim jak np.slub. Napiszcie co Wy robilyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie potrafisz myslec nie majac pierscionka na palcu? ucisk powoduje zr krew zaczyna krazyc i mozg pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co naciskac skoro powiedził że tez by chiał to tak trudno ci poczekac daj mu czas niech cie zaskoczy a nie da tak od niechcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia ania
poczekaj troche,moze nie ma pieniedzy na pierscionek- to jest mozliwe,a moze chodzi mu o takie zareczyny z rodzina i on mysli ze je razem zorganizujecie?? nie wiem. ja z moim narzeczonym tez o tym rozmawialam, i powiem szczerze,ze sie czuje tak jakbym to ja go namowila.on mial wyjechac na dluzej i w rozmowach o przyszlosci,slubie i t.d. powiedzialam,ze fajnie by bylo zebysmy sie zareczyli przed jego wyjazdem. no i sie zareczylismy,ale mnie zaskoczyl jednak,nie myslalam,ze to sie stanie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas wszystko na odwrót
U nas ślub i wesele organizujemy bez zaręczyn. Tak wyszło po wielu latach wspólnego mieszkania. My już od wielu lat jesteśmy jak stare, dobre małżeństwo.;) Natomiast pierścionek ma być i co jakiś czas rzetelnie przypominam, że oczekuję brylantów.;) Nie zgadzam się z Małą Mi w tej sprawie. Jeśli mężczyzna chce odłożyć ślub na później przecież może normalnie powiedzieć, że chce właśnie tak a nie inaczej. Jestem zwolenniczką szczerego rozmawiania o swoich wzajemnych oczekiwaniach, potrzebach, zmartwieniach i radościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak samo jak z przedmówczynią:) termin ślubu mamy, salę, muzykę, kamerzystę i kucharkę mamy, a zaręczyn nie:) Bo mój chłopak powiedział że chciałby zaręczyc się rok przed ślubem, a że u nas trzeba 1,5 roku wczesniej załatwiac to jeszcze do wakacji na pierścionek chyba poczekam:) Trochę mi tak z tym dziwnie, że zaczynamy organizację bez zaręczyn, ale ja się oświadczała nie będę !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×