Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia_k

3 tabletki na raz?

Polecane posty

Gość Kinia_k

w pierwszym tygodniu zapomnialam przez 2 dni brac tabletek antykoncepcyjnych czyli wychodzi na to, ze teraz mam wziac 3 na raz... mam wziac te 3? czy juz nie brac wogole? nie martwie sie o sprawy ciazy bo sie nie kochalam ostatnio z chlopakiem wiem tez ze musze isc do ginekologa i jutro umawiam sie na wizyte. chce wiedziec tylko czy mam wziac te 3 tabletki na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfkljdbn.
jesli w ciagu dwunastu godzin od godziny brania tabletek nie wezmiesz tej co zapomnialas to sie ja omija,poczytaj ulotke,tam to napewno jest napisane!Pierwsza omiń a drugą wez jesli nie minelo dwanascie godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia_k
u mnie w ulotce jest napisane tak "pominieto wiecej niz jedna tabletke w blistrze- skontaktowac sie z lekarzem" oraz" pominieto jedna tabletke w pierwszym tygodniu- przyjac pominieta tabletke tak szybko jak to mozliwe, nawet jesli to oznacza ze trzeba przyjac dwie tabletki na raz." no a nie pisze czy 3 tabletki tez trzeba na raz wziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqquuu
a jesli minelo ponad 12 godzin dajmy na to 13 to co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia_k
u mnie w ulotce (biore yasminelle) pisze zeby wziac ta tabletke jak najszybciej i jesli to bylo w pierwszym lub 3 tygodniou to ochrona jest zmniejszona przez nastepne 7 dni, a jesli w drugim tygodniu to nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×