Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pollla

Czy zamawiałyście coś z bon prix?

Polecane posty

Gość pollla

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiałam... żałuje, Kupiłam trench w rozmiarze 40, a był tak workowaty, że pasował na moją koleżankę która nosi 44:( a do tego szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mioja siostra ostatniuo zamówiła kilka rzeczy, była wściekła:) wszystko za duże, chociaż rozmiary sprawdzała, na dodatek przysłali jej inna spódnicę niż zamówiła, jak sie potem okazało, pani przez telefon powiedziała że była to oferta MIX, tzn wysyłają ci taką jaką własnie mają na stanie... szkoda tylko że nie napisali tego w katalogu. I tak z 4 rzeczy nadaje się tylko jedna, ale ciuchy były kupowane w promocji więc strata niewielka, no i odsyłać się nie opłaca... Tak więc nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem kupuję
ale póki co wszystko było ok, rozmiary też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zamówiłam 2 bluzki - jednej nie przysłali bo napisali że już nie mają na stanie, druga niby ok ale niezbyt dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalalala
A ja kupuje. Z jednum tylko zastrzeżeniem: biore zawsze rozmiar mniejszy niz normalnie i jest ok!. A spodnim to nie moge sie nachwalić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalalala
A ja kupuje. Z jednum tylko zastrzeżeniem: biore zawsze rozmiar mniejszy niz normalnie i jest ok!. A spodnim to nie moge sie nachwalić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalalala
A ja kupuje. Z jednum tylko zastrzeżeniem: biore zawsze rozmiar mniejszy niz normalnie i jest ok!. A spodnim to nie moge sie nachwalić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×