Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

sama juz niewiem - nie od niedawna, w sumie to.. czekaj policze ile tabletek zjadłam -12. jak mam zamiar pić to przerwa . czyli jutro i pojutrze nie bede jej brać. W sumie to już kiedyś próbowałam w grudniu jakos ale i tak jadłam przez mature:P wiec nic nie dawała , a na dodatek koncentracja była gorsza wiec poczekałam na czas pomaturalny. Sam lekarz mi ją zaproponował, dlatego też pewnie bo ja miałam terapie hormonalną, teraz na szczescie mam przerwe i mam takie słabsze tabletki (luteine) wiec to też ich sprawka troche ze tak przytyłam.. Ale niema co zwalać na tabletki tylko walczyc. :) A jak jedne mogły mi zaszkodzic tabletki to czemu teraz nie kontratakować takimi co mogą pomóc:) hmm z monodietami to wole nie próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, miejmy nadzieje, ze ci sie uda i z ich pomoca lub bez osiagniesz swoj cel 🌻 ja tez nie przepadam za monodietami, wydaje mi sie, ze szybko bym sie zbrzydzila np. do jajek, ktore przeciez maja ten charakterystyczny zapaszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też by się znudziły same jajka.. jednakże na dziś mnie przekonałaś 'hejka' i dołożyłam je do swojej sałatki:D a w skład obiadowej surówki którą właśnie konsumuje wchodzą: sałata pekińska, papryka czerwona, ogórek zielony, szczypiorek, rzodkiewka, kiełki fasoli mung, jajko :D Pycha!:) szkoda ze bez sosu no ale trudno dieta to dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabys zrobic lekki sos z octu (np. balsamicznego) i lyzki musztardy - wierz mi, robi roznice, ja nie jestem fanka wsuwania samych warzyw :) a tym sposobem zawsze sie ratowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pink Salmon, nastepnym razem wypróbuje (teraz juz niema sałatki hihi) a co myślisz o tych knorra gotowych co wszystkie smakują jak winegret? miałam bazylie oregano i tymianek na oknie ale .. uschły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylacze sie:) aktualnie biore tabletki termo max revolution in fat loss :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja, "sama" , bo moj nick nie wchodzi, wiec uzylam tego :D ja zawsze sprawdzam sklad i jesli widze jakies tam E300 cos i glutamian to sobie odpuszczam, i robie domowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macie jakies diety czy po prostu ograniczacie slodycze i fast foody?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to Ty:D:) no ja niby dodaje te sosy ale w sumie jedna saszetka starcza mi na jakichs 6 razy takze tylko odrobine tego daje, łyzke oleju i ze 3 wody:) ale nie osiągam pozadanego rezultatu:P a ten ocet balsamiczny.. to ma taki zapach jak ten zwykly?bo jakos nie brzmi to apetycznie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylka ja :D, jesli uzywasz tylko troche, to chyba krzywda ci sie nie stanie :), ja jednak pozostane przy occie balsamicznym; co do smaku, to jest on slodszy od winnego i bardziej aromatyczny, swietnie sie komponuje z dressingiem na bazie jogurtu naturalnego (ocet + jogurt + musztarda, ziola, czasem troszke ketchupu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonałaś mnie! postaram sie o taki jak bede na wiekszych zakupach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa kolezanke 🌻 kazda z nas ma swoj sposob na zrzucenie wagi, jedno jest pewne: diety cud i glodzenie to nie jest w naszym stylu, staramy sie jesc z glowa 4-5 razy dziennie, nie jesc smieci :P i uprawiac sport, motto: powli do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najgozej wytrzymac wieczorem.... woda jakies marchewki czy cos nie pomaga zapomniec o wilczym glodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile venus chcesz schudnac? jaka w ogole masz wage wzrost i tak dalej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor... chyba kazdego wtedy dopada wilczy glod, ja staram sie zjesc cos lekiego - kawalek sera, grejpfrut, wypijam herbate, wode lub kubek bulionu warzywnego, jakos przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wtedy (wieczorem ) układam w głowie jakie to syte śniadanie zjem jak sie obudze i też pomaga :D a ranoo.. rano nie chce się juz az tak jesc, a nawet jak sie wtedy zje wiecej to mozna to jakos skontrolowac calosciowym bilansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczyny ale się rozpisałyście, już myslę że topiki pomyliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze brak mi silnej woli, ciezko mi sie zaprzec i dazyc do celu mimo ze tego pragne. Zaczne od tego ze niebede jakdla po 19 zabaczymy jak dam rade bede pisac jak mi idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o meridię to kiedyś brałam, ale bardzo krótko bo jakoś źle się po niej czułam, a poza tym cena też taka sobie, a wystarczy MŻ i efekt powiniem być (tak teoretycznie chociaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz potaniała z tego co sie orientuje. znaczy i tak jest drogo no ale nie aż tak . Ok 50 zł za miesiac czyli jedno opakowanie. No ale jak źle sie czujesz to faktycznie niema sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bralam meridie i czulam sie po niej przez pierwsze 3 dni strasznie... nie polecam, potem juz bylo ok organizm sie przyzwyczail ale zadnych rewelacji, adipex tez bralam lepiej go toleruje organizm, skutkow ubocznych wiekszych nie mialam, teraz biore naturalne srodki tylko na dobra przemiane materi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale pedzimy do przodu, niedlugo stuknie nam 50 stron :) wlasnie zrobilam sobie pauze (skladam gore upranych ciuchow) i jem jogurt z siemieniem lnianym i otrebami, potem tylko obiad o 17 i jakis owoc o 20 :), musze cos zrzucic przed moim wazeniem we wtorek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to poczekaj Sama do tego 1000 :D :) venus- bez rewelacji czyli co sie działo dokladniej? bez różnicy w apetycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem organizm sie przystosowal do tego stopnia ze mialam normalny apetyt i powiem wam ze sie starsznie po meridi czulam wyniszczyla mnie kompletnie. Bardziej sie atakuje adipex a sadze ze jest o 100 razy lepszy i mniej szkodliwy, chociaz wiem ze wszystkie te srodki okroopnie wplywaja na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mocniejsze wspomagacze, to przyznam sie, ze mialam epizod, w ktorym prawie sie zdecydowalam na zakup meizitang, na szczescie szybko wrocilam do pionu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło czytałąm ze Meitizang czy jak to sie pisze to kamikadze, wiec moze dobrze na tym wyszłaś. rozliczenie dnia: jogurt naturalny, puszka anansa, surówka warzywna, 2 szklanki soku marchwiowo- owocowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla chwila slabosci, na szczescie szybko przeszla :) moj dzien: - sniadanie: 2 kromki chleba musli z serkiem wiejskim i pomidorem (jeszcze mi sie nie znudzil ) - II sniadanie: kawalek sera feta z pomidorem - lunch: jogurt z siemieniem lnianym i otrebami + lyzeczka miodu - obiad: duzy talerz zupy grzybowej + salatka z lososia z puszki - kolacja : activia, jablko jutro piatek - yes!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×