Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniec_kropka

w czym chodzicie po domu ?

Polecane posty

Gość gość
Nastepna nawiedzona perfekcjonistka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie rzadko przebieram jak mam to tylko stringi albo szorty zdejmuje (w domu w ogóle nie nosze majtek a w pracy czy na mieście bardzo rzadko prawie w ogóle) jak sie nie przebiore to jestem w obcisłych wrzynających dzinsach albo innych spodniach tego typu i jakieś koszuli z głębokim dekoltem jeżeli chodzi o buty to jakieś klapki (bardzo rzadko kozaki za kolano tylko na chwile ) jak sie przebieram to spudniczka mikro Mniejsza od mini widać pośladki i podkoszulka albo rajstopy i podkoszulka albo bardzo dopasowana spudnica mini i podkoszulka czasem nago mieszkam z mężem mam 31 lat pracuje w duzej firmie na kierowniczym stanowisku nie mam dzieci nie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lato chodzę, w krótkich sportowych spodenkach, dopasowanych, do tego jakaś bokserka. Ewentualnie w jakiejś plażowej sukience. W zimę są to legginsy i sweter lub bluza. Dresu nie noszę, o wiele bardziej kobiece są legginsy i jest mi w nich cieplej, no i taniej wychodzą dobre legginsy niż dobry dres. Czasem noszę też tylko bieliznę i dłuższą bluzkę, taką ledwo zakrywającą pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczkowa
Ja chodze po domu w skórzanych wysokich kozakach do kolan na wysokich obcasach szpilkach. Ja lubię ten rodzaj obuwia i chodzę w nich bardzo często po domu w zimie codziennie a wiosną i latem też dosyć często. Taki jest mój styl. Zasuwam zamek w kozakach i nawet nie zwracam uwagi na to że mam je na nogach sa bardzo wygodne a tez i troche dodają pikanterii takie kozaki szpilki. Lubię w nich chodzić. Zdejmuję je tylko do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala1
chciałabym to zobaczyć hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipka96
A ja tam chodzę na go;-) A co mi tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah czytam temat, czytam, pierwsza strona i same dresy i tak sie zastanawiam, kiedy ktoras dziunia napisze ze nosi leginsy z wcinająceym sie rowem, bo poki co tylko biale dresiki a tu nagle hyc, kapuje sie ze temat z 2008 a jak przyszedl 2013 to od razu pojawily sie 'ukochane' liginsiki!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSzafraniec
Najczęściej w bawełnianych rajstopach, czasem dłuższy sweter do tego, a czasem pozwalam sobie na więcej luzu i zakladam rajtki + T-shirt. Tak mi najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

No zazwyczaj mam ciuchy ktore mnie sie nie podobaja Wiec zuzywam je po domu. Ale ostatnio faktycznie mialam sytuacje ze gosc przyszedl i mnie zmierzyla dziewucha od gory na dol. A Ja powyciagane spodnie koszula za duza i wlosy tluste.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×