Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona866

Czy to moze byc ciaza??

Polecane posty

zalezy gdzie mnie był potrzebny szybko wiec mi policzyli 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
Dzieki dziewczyny za tyle rad !!! Wlasnie zmierzylam sobie temperature i mam 37,3... Przed chwilka sie wykapalam i zrobilam siusiu i znow poleciala mi taka dziwna wydzielina...jak hmmm klej w sztyfcie :/ Ehh naprawde dziwne... Chyba niebawem przyjdzie czas na powitanie lokatora....chcialabym... :) A i jeszcze jedno. Troszke takie intymne pyt. zadam wybaczcie ale jestem wszystkiego strasznie ciekawa... Czy wejscie do pochwy tez mialyscie takie jakby napuchniete lekko ?? Pozdrawiam cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
Heheh dzieki ;) Tak sie tylko pytam bo jakies wszystko mam tam twarde ;) No nic pozostaje mi tylko udac sie na badania ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxzzzzzzzzzzzzz
ona... a ile Ci sie spoznia @...? długfo juz? no i trzymam kciuki zeby sie okazało ze jednak jesteś w ciąży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona86
opoznia mi sie 4 dni. Moze to nic wielkiego ale te pozostale ojawy.... pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mysle ze to jednak lokator :) a 37,3 to już jest podwyższona temperatura I jak ona 866 byłaś na tych badaniach? Trzymam kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co Ona
masz juz wyniki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam po 10dniach objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnazlazalamana
Mam problem:( Wspolzyłam 3 tygodnie temu, bez zabezpieczenia. 48 godzin pozniej wziełam Postinor. Był to moj 4 Postinor w ciagu 3 miesiecy :(:(:( Mam w tym momecie identyczne objawy jak autorka tematu + swędzenie :(:(:(:( Dodam tylko, ze moj partner na 95 % jest zarazony choroba weneryczna, chociaz zaprzecza. Jutro zrobię test, ale bardzo się boję. Ale zniszczylam zycie sobie:( Do dupy z tym wszystkim. Waszym zdaniem, to ciąża czy po prostu zakazenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagahjajancuc
matko-jak mozna w siebie ladowac takie dawki hormonow :( kobieto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagahjajancuc
zrob sobie test, tez wymaz z pochwy albo lepiej cytologie jak podejrzewasz partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaaa11
okres trwal 1 moze 1,5 dnia. Od miesiecy mierze owulacje. W tym miesiacu nie bylo. Mam podwyrzszona temperature powyzej 37, bialy sluz i dziwne uczucie w brzuchu. Jezelibylabym w ciazy to powinien byc 4 tydz. Robilam 2 testy i wyszly negatywne. Co o tym myslicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrocinekM
Cześć Dziewczyny :) Mam problem.. 2 dni temu kochałam się z moim narzeczonym stosując seks przerywany i był to ostatni dzień okresu a w zasadzie to już tylko takie delikatne brudzenie na brązowo, wychodzi na to ze był to 7 dzień cyklu przy moich cyklach 30 dniowych. Kiedy wróciłam do domu włożyłam tam sb palec (mam problem z infekcjami i chciałam sprawdzić co tam słychać) i powąchałam poczułam zapach spermy, powąchałam również wkładkę i tam też był ten zapach. Dziś 3 dzień po stosunku a ja na majtkach zauważyłam blado-różowy śluz. Dziewczyny co o tym myślicie? Mogę być w ciąży ? Wczoraj cały dzień mnie mdliło i bolała mnie głowa ale to za wcześnie na takie objawy pewnie to przez pogode. Jednak nie zmienia to faktu, że szanse na zapłodnienie były spore ;o tylko czy 7 dnia cyklu mogłam miec już dni płone ? Troche nierealne. Czekam na wasze opinie. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
od roku staramy się o dziecko.Ostatnią miesiączke miałam 5.08.15 trwała tylko dwa dni,a następnie 24.08 wystąpiły u mnie niewielkie plamienia brązowe,połączone z bólem brzucha. Plamienia trwały 2 dni ,następie wystąpiła senność,zmęczenie,zawroty głowy.okresu 05.09 nie ma,,od 14.09 ból jajnikóworaz bardzo dużo śluzu bezparwnego lub miejscami białego.Z 15.09 test ciążowy,ale nie z pierwszego sikania,chyba z trzeciego. Test negatywny. . Czy to może być ciąża czy raczej jakaś torbiel ? Bardzo sie martwie....POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×