Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ann_

Czerwone buty i dodatki -- co sądzicie?

Polecane posty

Hej, zamierzam na wiosne zaszaleć i kupic czerwone buty i do tego czerwoną torebkę, nie wiem tylko czy czerwień tej wiosny i lata jest modna. modne są zywe neonowe kolory, w tym najbardziej zielen i zółc, ale czy czerwony to nie wiem ... uważacie ze czerwone buty są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie do butow torebka
czerwona. moze byc czarna , brazowa, szara........... kazda w sumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam buty pod kolor torebki, a raczej torebki pod kolor butów. jezeli zakladam czarne buty, to torenka takze musi byc ciemna ... do czerwonego pasuje sporo kolorów ale wiosna idzie wielkimi krokami a ja mam w szafie same ciemne torebki i buty, czas troszkę ozywić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz na wsi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu pytasz? :O nie, mieszkam w mieście i to dużym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze czerwone dodatki
są już niemodne od kilku sezonów, ale ponieważ były można po nich łatwo rozpoznać, kto nie wymienia garderoby i kupuje na wyprzedażach. Po drugie- jeśli kupujesz torebkę albo buty w wyrazistym kolorze (żółć, czerwień, fiolet) to nigdy, pod żadnym pozorem nie zakładaj innych dodatków w tym samym kolorze, chyba że jakieś małe koraliki itd. Komplety sa niemodne. Coś, co jest barwnym dodatkiem i urozmaica strój przestaje nim być w towarzystwie 2 innych rzeczy, które też mają być barwne i urozmaicające. Jeśli zakładasz jedną bardzo kolorową rzecz, to tło powinno zostać stonowane, co nie znaczy nijakie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka
skad ty to wszystko wiesz??przejrzyj sobie strony z katalogami a zobaczysz ze czerwony jest caly czas modny!!malo osob nosi rzeczy w czerwonym kolorze!ja ostatnio kupilam sobie czerwone buty,czerwony szeroki pas na talie i czerwona apaszke.mam zamiar tak sie ubrac do ciemnych spodni rurek i bialej tuniki.i do tego czerwona albo czarna skorzana torebke. moje zdanie na temat kolorow ubran jest taki: jest tyle kolorow na swiecie ze warto wyrozniac sie z tlumu i ubrac sie w bardziej wyraziscie kolory- oczywiscie z rozwaga:) pozdrawiam wszystkich lubiacych zywe kolory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego jak wejdziesz w
Warszawie do podmiejskiego autobusu, to co druga "elegantka" w wieku 20-60 lat ma skajową torbę w czerwonym kolorze:D Róbcie, co chcecie, ale to jest niemodne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka
przykro mi ale ja nie mieszkam w Polsce :) i jak sie tak ubiore tu gdzie mieszkam to sie wyrozniam z tlumu bo wygladam inaczej niz wszystkie i wszyscy sie za mna ogladaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam katalogi mody na wiosnę i lato i droga pomarańczko tak zacięcie mówiąca ze czerwony jest nie modny --> niestety sie mylisz ;) modne są żywe kolory żółty, zielony, czerwony. powraca moda hipisowska, wielkie kwiaty, dziewczęce sukienki ;) I różnokolorowe buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuczka
Ja jestem jak najbardziej za pomyslem:czerwone buty+czerwona torebka(a raczej torba bo teraz moda na duze i workowate).Czerwien aardzo modne tak samo jak fiolet i zolc na ta wiosne!!!!Byle nie przesadzic!!!!Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nosiłam czerwone buty i czerwoną torebkę jak wy jeszcze wchodziłyście pod stół na stojąco:-D Od paru ładnych lat regularnie kupuję czerwone buty, mam 7 czy 8 par, i jakoś zawsze wyglądam fajnie, oryginalnie i nie przejmuję się czy jest to modne czy nie. Wolę nawet gdy jest niemodne, bo wtedy nie wyglądam jak połowa miasta. Wszystko jest kwestią zestawienia, odpowiednie dodatki i kolory, poza tym czerwony kolor trzeba lubieć i dobrze się w nim czuć:) Czerwony to klasyka i nie bójmy się go:) Niemodne to mogą być fasony, nie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gresso
No widzisz Laura, teraz juz wiesz, że mieszkasz na wsi i kupujesz ubrania na wyprzedażach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak przy okazji
Laura Lubić a nie lubiEć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda moda, ja chodze w czym mi wygodnie i co mi pasuje... a podazanie za moda jest dla tych co nie maja wlasnego stylu i gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam ofiary mody - wydają kupę kasy na swoje modne szmatki, nie mają gustu ani własnej woli :D Zestawy niemodne? No jasne, można założyć różowe neonowe butki do zielonej torebki :D i iść do jak oni śpiewają :) Oni tam są dopiero modni :] A teraz wszystkie obcięte na boba pod wpływem Ruchanny będą przedłużać włoski, bo teraz są modne długie z odrostami blond :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tematu (:D), uwielbiam czerwone buty :> no, takie bardziej bordowe, ale są niemodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdź się pomarańczko po sklepach i zobaczysz, ze całe są wypchane czerwonymi torebkami. Poza tym, nikt normalny nie wywala co sezon całej garderoby i nie kupuje nowej, przecież to tępe podążanie za modą, brak własnego stylu. Sama mam kolorowe torebki, buty, dodatki, bardzo fanie ożywiają strój i nadają charakter ubiorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×