Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trójkątny

trójkątny experyment

Polecane posty

Gość trójkątny

swieta wielkanocne sklonily mnie i moja kochana dziewczyne do glebokich przemyslen. doszlismy do wniosku, ze zaprosimy sobie do lozeczka jakas sympatyczna kolezanke. postanowilismy wybrac droga eliminacji. problem zaczal sie juz na poczatku, bo ja lubie tylko bardzo szczuple dziewczyny, a takich nie jest duzo. jak mi sie juz jakas spodobala to paulince do gustu nie przypadla i na odwrot. bo dlugich poszukiwaniach (trwaly prawie 2 dni) udalo sie :) jestem zszokowany tym, jak wiele dziewczyn ma takie fantazje. ze smiesznych rzeczy to okazalo sie ze: -ex dziewczyna mojego kumpla jest "bi" -moja ex po rozstaniu tez sobie poszalala i poszla do lozka z 2 panami -kelnerka w jednej z kieleckich resteuracji gdy "przypadkiem" uslyszala o czym rozmawiam z moja dziewczyna dala mi swoj nr. tel na rachunku panie, panowie polecam trojkaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
napiszcie jakie sa wasze doswiadczenia w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
obyście nie żałowali. Wszystko jest fajne- do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
czemu? ja bylem bardzo zadowolony, dziewczyny tez... juz zastanawiamy sie kiedy to powtorzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatanana
jak na coś takiego może zgodzić się normalna dziewczyna? teraz to wszystkie takie popaprane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
napiszcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym wzięła sobie do trójkącika jakąś koleżanke to byłabym strasznie zazdrosna. Ja jednak wole seks z jedna osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trójkątny - a jak dziewczyna poprosi żeby z tobą i z drugim facetem to co wtedy ?? Tak żeby nie było ja jestem za trójkątami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
wlasnie tu ten problem, bo 2-gi facet w lozku i to jeszcze z moja dziewczyna - nie moge sobie wyobrazic.ja nie moge sie przemoc, ale bardzo sie ciesze, ze moja kobieta nie miala az tak duzych oporow. nawet powiem wiecej: nie miala praktycznie zadnych! (za co jestem jej niezmiernie wdzieczny). w lozku staralem sie dac przyjemnosc przyjemnosc obu paniom, ale nie ukrywam, ze najbardziej mnie podniecala taka sytuacja, gdy paulina byla zadowalana przez anke i mnie. wszyscy mielismy fantastyczny orgazm. jak tylko zmakne oczy to odrazu mam przed oczami mojego wacka obejmowanego ustami przez obie dziewczyny. jeszcze dodam, ze anke mialem okazje "wyprobowac" (idiotycznie brzmi), bo od dawna jestesmy stosunkowo dobrymi znajomymi i jak bylem singlem to czasem sie sexilismy. to byl chyba najwspanialszy dzien w moim 24-letnim zyciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jesli nie miala oporow, to licz sie z tym, ze nie bedzie miala oporow, zeby sie z toba pozegnac, gdy znudza sie jej zabawy z toba. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
strasznie pesymistyczna wizja. ja raczej podejrzewam, ze moja dziewczyna ma delikatne zapedy do innych kobiet :) a z wiernoscia? serio uwarzasz, ze cos takiego ma wplyw na wiernosc i pozniejsze relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym wzieła od razu całe kółko różańcowe..jak szaleć to szaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotnie. to w jakim stopiu jest o ciebie zazdrosna mowi o tym, jak bardzo jej na tobie zalezy. ;] sam napisales, ze z drugim facetem zamiast kobiety by nie wypalilo, bo nie moglbys patrzec jak obcy facet popycha twoja dziewczyne, a ona bardzo lekko przelknela widok ciebie z inna (a to czy jest bi nie ma tu nic do rzeczy). oczywiscie pisze to wszystko, zakladajac, ze to nie prowokacja. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
kurcze, ale malo ludzi sie wypowiada... nikt z was tego nie robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safgfsdfgsdf
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfjmfh
reszta wie że pryszczaty onanista produkuje się tutaj ze swoimi fantazjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×