Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaka

JAKI ZAPACH NA LATO PROPONUJECIE???

Polecane posty

Gość ajajaka

NO WLASNIE ROBI SIE CIEPLO SZUKAM CZEGOS CO IDEALNIE NADA SIE NA LATO ALE NIE JEST TO OKLEPANY ZAPACH CO MI MOZECIE DORADZIC Z GORY DZIEKUJE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVON Urban Flowers, najbardziej podoba mi sie wersja \"Paris\" z tej kolekcji, raczej nie jest to oklepany zapach, bardzo swiezy, niebanalny, jest super ! Baby Doll YSL - owocowa slodycz cK one - cytrynowa swiezosc J Lo Glow - ozonowo-korzenne nuty Davidoff Cool Water - super ! uwielbiam, zapach mojej pierwszej milosci no i chyba faworyt wszech czasow - Light Blue D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria o kant dupy
Polecam BI-ES Love Forever (Green). Kupilem to dziewczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie idealne na lato sa Moschino I love - wieel razy przechodzilam kolo nich w perfumerii i nawet przez mysl mi nie przeszlo aby zobaczyc co to za zapach (okropna wg mnie butelka). Ale jak zostalam zmuszona do powachania, juz dwa dni pozniej byly moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouk
versace- bright crystal lub dior adict 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któryś z Aqua Allegoria, miałam już herba fresca i tutti kiwi, w te lato może będę pachniała Pivoine Magnifica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynka007
Ja proponuję na lato DKNY Be Delicious. Mi sie strasznie podobają ale moja babcia uważa, że pachną mizerią. :) Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×