Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turystka z wąchocka

BRAK OBJAWÓW - to objaw ciąży?

Polecane posty

Gość turystka z wąchocka

czy sa tu kobietki, które NIE mialy objawow ciazy? zadnych boli piersi, brzucha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka z wąchocka
a mimo to test pokazał 2 krechy?? a objawy zaczely sie juz po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka z wąchocka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi09
ja słyszałam ze lepiej jest miec jakies objawy bo lepiej sie dziecko rozwija a jak niema to moze jakas wada płodu moja koleznaka niemiala objawuw i dziecko miało wade serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez hura=monika
ale bezsens !!!!!!!!!! ja w 1 ciaży nie mialam objawow poza brakiem miesiaczki-myslalam ze to stres a dziecko mam zdrowe piersi w ogole mnie nie bolaly a mleko pojawilo sie pod koniec ciazy glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwi09
to tak jest czytac artykuły które źle ci podają informacje potem niebede miec objawuw i bede panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się kapnęłam ze cos jest nie tak jak robiłam moja ulubiona kawke i nagle stwierdzilam ze ona smierdzi :( nie pije jej do dzis:)Wtedy postanowilam odwiedzic lekarza- nawet nie myslalam o tym ze moge byc w ciąży -okres mialam normalnie po wizycie u lekarza okazlo sie ze to juz trzeci miesiąc :classic_cool: To byl jeden pierwszy i ostatni objaw jaki mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie martw sie ja tez nie mialam zadnych objawow oprocz oczywiscie rosnacego brzuszka pozniej :-) co prawda moja corka ma wade nerek (malutki refluks czyli mocz cofa sie do jednej nerki) ale to jest naprawde nic powaznego poniewaz da sie to wyleczyc a jak nie to potrzebny jest drobny zabieg ale nie sadze zeby to bylo przez to ze nie mialam zadnych objawow :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez hura=monika
kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze ma inne objawy....mialam kiedys pacjentke/jestem polozna/ ktora miala ''plamienia''do 5 miesiaca i dopki jej brzuch nie urosl nie przypuszczala ze jest w ciazy.....inaczej jest kiedy na ciaze sie czeka i doszukuje sie jej objawow a inaczej gdy nawet to przez mysl nie przejdzie slabsze krwawienie-myslisz sobie anemia brak okresu-stres itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala 012
mnie ginekolog powiedziala ze nie mozna miec okresu w ciązy bo jej sie pytalam, a wy piszecie ze mozna chyba ze ni jest to okres tylko krwawienie, niewiem czym spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannahannah
ja w 1 ciazy wlasciwie nie mialam objawow, (poza bolem piersi i bolem brzucha jak na @) - czyli wlasciwie byly to objawy, ale jak przed @ :) A teraz nawet przed @ nie mam bolu piersi, ani bolow brzucha - i tak sie zastanawiam, czy jak zajde w ciaze to beda bolaly mnie piersi i brzuch - skoro teraz przed @ nie bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze ci ginekolog
powiedziała, bo nie ma takiej możliwości by OKRES wystąpił w ciąży dlatego, że OKRES to nic innego jak wydalanie NIEZAPŁODNIONEGO JAJA natomiast może pojawić sie krwawienie czy plamienie nawet do któregoś miesiśca, ale to na pewno nie jest okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mantodea
ale od samego początku nei miałaś żadnych objawów czy objawy ustły w pewnym momencie, bo to dwie różne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów , żadnych wymiotów, bolących piersi - a okres miałam regularnie do 3 miesiąca:) teraz jestem w 9 miesiącu i tez początki bez dolegliwości- dodam , ze pierwszemu dziecku nic nie dolega:) każda z nas przechodzi to inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś w ciąży to nie
mogłaś mieć OKRESU!!! a co najwyżej KRWAWIENIE przypominające okres! dziewczyny, nie wprowadzajcie innych w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertt
moja siostra nie miala zadnych objawow ciazy oprocz braku okresu i pozniej coraz wiekszego brzucha. Nic kompletnie, czula sie swietnie, zadnych mdlosci, boli, zachcianek, pracowala do konca 8 miesiaca, a do polowy 9 jezdzila jeszcze doszkalac dziewczyne ktora przyszla na zastepstwo. Dzis ma 2 letnia zdrowa jak rydz corke. Wiec z tym brakiem objawow - ze dziecku moze cos byc to chyba tak nie do konca prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×