Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona Jeszcze wolna

Jest jakis Sprawdzony dj wodzirej na wesele z okolic KATOWIC?????

Polecane posty

Gość ona Jeszcze wolna

Pomózcie , potrzebuje namiary lub porade czy jest jakis dobry dj w katowicach -okolicach , który da rade zabawic cale towarzystwo ok80 ludzi , prosze o info lub namiary . dziekuje z gory wszystkim za pomoc . aha- wrzesien.2008r wesele.

Gość Ona Jeszcze wolna
majmaja , napisz prosze cos wiecej na temat tego dj , imie i nazwisko?, pseudo ? .skad jest ? itp . bede bardzo wdzieczna

Gość majamaja
Pan Arek i Pani Sabina podajże z rudy śląskiej. Grają we dwójkę, wychodzą do ludzi, prowadzą fajne zabawy, nie są ograniczeni repertuarem w jakikolwiek sposób. Można donieść im w trakcie wesela MP3 lub inną płytę. Posiadają dużo ładnych światełek, przez co na sali nie jest ponuro. A gdzie masz wesele?

Gość Ona Jeszcze Wolna
oki , dzieki , ale napisz czy to jest zespól ? czy jako dj wystepuje ? czy kto ? i nazwe mi napisz ich , musze wiedziec do kogo mam dzwonic, maja stronke swoja internetowa? jesli tak to podaj prosze adres..musze ich zobaczyc. dziekuje Ci bardzo . buziaczki

Gość majamaja
Są to dj-je. Strony nie mają, należą do grona ludzi zajmujących się oprawą muzyczną, którzy nie potrzebują strony internetowej, gdyż są wystarczająco dobrzy. Są polecani, ja też namiary dostałam od znajomej u której grali. Grali u mnie i jestem bardzo zadowolona. Ja się z nimi umówiłam na spotkanie nie zobowiązujące do niczego. Nazwy niestety nie pamiętam, bo umowa którą z nimi podpisywałam gdzieś mi się zapodziała. Jedynie imiona mi utkwiły w głowie i numer telefonu pozostał zapisany w telefonie "arek dj wesele". BUZIAKI

Gość moreelka
hhm , no wlasnie , nazwy nieznasz , ani nazwiska , stronki swojej internetowej dj nie ma .... to co to jest za dj??????? jesli ja chce dj na wesele to nie bede w ciemno brala kogos, musze zobaczyc stronke i sie przekonac ze ktos prowadzi wesela profesjonalnie , djów jest teraz pelno, ale takich co potrafia dobrze zagrac na weselu - to na palcach jedenej reki policzysz. Gdzie indziej bede szukala dj , bo to forum jest jakies dziwne.

Gość majamaja
Ja tylko zamieściłam namiar na dj który został mi polecony, który grał u mnie i sprawdził się w 100%. A czy ma stronę czy nie, to dla mnie akurat jest bez różnicy (widocznie takowa jest mu niepotrzebna). Na stronie najczęściej zamieszczone są fragmenty imprez, które nie mówią nic o prowadzącym, o czym sama się przekonałam na kilku spotkaniach.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować