Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość właśnie właśnie

proszę, uspokójcie mnie

Polecane posty

Gość właśnie właśnie

byliśmy w ciuchach, ale dostał wytrysk... splamił mi trochę spodnie, lekko się boję, ale... chyba nie ma szans na ciążę? co? jestem młoda, nie smiejcie się, jestem niedoświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
no zwyczajnie, po prostu się całowaliśmy i przytulaliśmy itp. ale nie uprawialiśmy seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety... po prostu
nie wierzę w to co czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
oliwia- dziękuję być moze was to śmieszy, być może panikuję... ale po prostu potrzebowałam uspokojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry kolo :D nie, nie ma szans, ze jestes w ciazy. no chyba, ze tego sotykalas, a potem wkladalas sobie tam palce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
ni dam rady cie uspokoic, zaszlam dokladnie tak w ciazy, choc spralam sperme zaraz jakl sie pojawila, jakis cud! teraz jestem mama slicznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
Nać- uwierz, potrafię go podniecić bez seksu:D i to mocno :P zresztą możemy tak naprawde dłuugo się pieścić a nie uprawiać seksu. dziekuję Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
niestety nie- dodam, że jestem dziewicą. Ty byłaś? miałaś spodnie czy tylko majtki? ja miałam spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
no ciekawe, moj przypadek mowi sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz spokojna,bo napewno nie jestes w ciazy,przez spodnie plemniki nie miały szans dostania sie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
spodnie, majtki, wkladke, a tak sie przedostaly france

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam skafander i mam czworaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko nie wierze no nie wierze
...w czasie deszczu dzieci sie nudzą ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
NO DOBRA ...:) chciałam zobaczyć jacy jestescie czujni :P i co takiego sie stało?! pożartowac nie mozna ?!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jak my ale ciekawe czy
ty byłaś wystarczająco czujna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
z niecierpliwością czekam na okres :O (tamto to podszyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TO MA BYĆĆĆĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
strach... nic ponad to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co strasznie się irytuje jak widze takie tematy:( Jestem w stanie wszystko zrozumiec ale strasznie sie wk... jak slyszę że całowaliśmy sie itd i czy teraz jestem w ciąży? Dziecko drogie jak mialas na tyle odwagi zeby to zrobic to moze moglabys najpierw poczytac o tym jak zachodzi sie w ciąże. Co ty do szkoly nie chodzisz? Zanim zaczniecie sie do czegos zabierac to moze najpierw przeczytajcie jak to sie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
ja wiem jak się zachodzi w ciążę! opisałam problem. nie krytykuj mnie tylko dlatego, że mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka aaaaaa
przybywam z daleka zgadzam sie z toba, wiesz dla mnie ejstes głupia, skoro nie wiesz sakd sie biora dzieci a czujesz sie na tyle dorosła na pieszczoty całowanie to pomysl nad tym wszystkim, a potem wszyscy sie dziwia skad tyle mlodych matek, w 4 klasie jest wszystko opisane a Ty taka duza i nei wie, jak ten plemnik mial sie dostac do Twojej pochwy? i to przez ubranie, plemnik to nie małysz z nawigacja ktory wie gdzie wskoczyc, dziecko poucz sie bo naprawde to sie moze zle dla ciebie skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
fanka aaaaaa- jesteś wredna:) ale najbardziej mnie uspokoiłaś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka aaaaaa
nie jestem wredna, po prostu nie znosze takich pytan czy przez całowanie mozna zajsc w ciaze, wiesz ile nastolatek zachodzi w ciaze w ciagu roku? malo ktora z nich wie jak sie zabezpieczyc, to tylko dla Twojego dobra, jak jestes juz na tyle dorosla na bycie z facetem to poczytaj troche, nawet z necie mozesz sie wiele dowiedziec, oczywiscie z dobrych stron, dzis sa pocałunki, a zza kilka tygodni sex, a za 9 miesiecy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czym ty sie stresujesz co? Moze mamie zadaj takie pytanie a nie zaśmiecasz forum głupotami. Każda z nas kiedys byla niedoswiadczona ale mysle ze zdecydowana wiekszosc zanim cokolwiek zrobila to przemyslala to kilka razy i sprawdzala chociazby w gazetach jak to jest i od czego mozna zajsc w ciąże. Piszesz mi smarkulo ze wiesz skąd sie biora dzieci a twoim problemem jest to ze facet spuscil sie na spodnie i teraz biedna czekasz na okres nosz k00rwa wydaje mi sie ze gowno wiesz. Idz do książek a nie nam tu dupe zawracasz. I nie odpisuj już. ŻEGNAM! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
a odpiszę! bo wcale nie planuję seksu z chłopakiem to, że miał wytrysk to też planowane nie było muszę czytać o ciąży żeby całować się z chłopakiem? bardzo dziękuję za odpowiedź i przepraszam, że moj brak doświadczenia kosztował Cię tyle nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×