Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WOLE SIĘ NIE UJAWNIAĆ

PROSZĘ DORADŹCIE COŚ!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość WOLE SIĘ NIE UJAWNIAĆ

jestem jedną z październikóweczek2007, ale nie chcę z pewnym powodów mówić którą, bo nie chcę żeby bliscy sie na razie dowiedzieli o moim problemie a niestety tez tu zagladaja i znaja mój nick. otóż mój pierwszy dzidziuś ma już 5 i pół miesiaca i karmię go piersia a oprócz tego daję mu juz nowe potrawy. od porodu nie miałam okresu. W zeszłą środę kochałam się z mężem pierwszy raz od porodu bez zabezpieczenia i skończył we mnie. W poniedziałek bolał mnie brzuch jak na okres i miałam mnóstwo sluzu...Robiłam dzisiaj test - negatywny. ale to chyba wcześnie?? Błagam powiedzcie czy moge być w ciąży - mam temperaturę 37, 7!!! tylko to z objawów ewentualnych..kiedy moge zrobić kolejny test i błagam powiedzcie jaka jest szansa że zaciażyłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kochałaś się bez zabespieczenia to niestety duża- odczekaj tydzien i zrób znowu test albo zrów badania krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry nie doczytałam- tydzien niekoniecznie wystarczy zrób po terminie spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ike ma racje prawdopodobieństwo ze jesteś w ciązy jest duże ale nie 100%. Dziewczyny dobrze ci radzą poczekaj jeszcze i zrób betę albo test w odpowiednim czasie np test za dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz znowu palnełam- zapomniałam że ty nie masz okresu- wiec nie możesz znac terminu spodziewanej miesiączki- idę sprząta bo jeszcze troche a sama zaczn sie zastanawić czy jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLE SIĘ NIE UJAWNIAĆ
o rany 2 tygodnie??? Kupa czasu...ja zwariuję do tej pory...muszę się czyms zajać żeby nie myśleć. wiem, ze powinnam była się udać do gina, ale jakos o tym nie pomyslałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy przepisal;by ci te tabletki skoro karmisz piersią. A dwa tygodnie to dlatego zeby miec pewnośc iż test nie kłamie. Wiesz lepiej chyba zrobic bete wtedy bedzie wieksze prawdopodobieństwo prawidlowego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość half_send
popieram jedna z dziewczyn, zalozenie spirali pozwoli na unikniecie niechcianej ciazy, ale jak najszybciej dziewczyno do gina i to sprawdzonego prywatnie nie-mohera!masz malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLĘ SIĘ NIE UJAWNIAĆ
To znowu ja...znowu cały dzień niepewności przede mną... czym ja się mam zająć żeby nie mysleć o tym...czy myślicie, ze jak zrobię sobie badanie krwi w poniedziałek (12 dni od stosunku) to powinien wyjść wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
powinien wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 dni po stosunku beta hcg moze juz wyjsc. wydaje mi sie ze jest duze prawdopodobienstwo ciazy, mam dwie dobre kolezanki, ktore "zaciążyly' w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga nie martw się
Jesli rzeczywiscie jestes w ciazy to juz nic tego nie zmieni:) Czasu cofnąć na razie nie umiemy:) Moim zdaniem zrob test za kilka dni, np we wtorek, jesli wyjdzie negatywny to moim zdaniem w ciązy raczej nie jestes , poczekaj na miesiaczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo niewiem
a jak ma miec okres jak karmi piersią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLĘ SIĘ NIE UJAWNIAĆ
nie mam jeszcze okresu:( o rany tak się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajmy przecież
autorka musiała by mieć totalnego pecha żeby kochajac się pierwszy raz po porodzie natrafić akurat na pierwszy cykl owulacyjny (bo pisze że wcześniej nie miała). Poza tym po karmieniu często 2-3 pierwsze cykle są bezjajeczkowe - tzn. nie uwalniana jest kom. jajowa. nie jest to reguła, ale dzieje sie tak bardzo często!!!! mnie się wydje, ze prawdopodobieństwo wcale nie jest takie znowu wielkie! Nie straszcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×