Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domi.

Bershka

Polecane posty

Gość Domi.

Co wiecie o tym sklepie? Ja w sumie pierwszy raz coś onim usłyszałam na tym forum.Ale też w jedym z czasopism zobaczyłam śliczy ciemno granatowy sweterek na guziki własnie z Bershka.A no i jakie są tam ceny? To jest bardziej młodziezowy skelp coś podobny do Cropp Town czy zupełne przeciwieństwo. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marasciono
drop town nie dorasta bershka do pięt, przedewszytskim rzeczy sa lepsze jakościowo, ceny różne, czasem można kupic coś okazyjnie zalezy jak trafisz, nie jest najdroszy najtańszy też nie, ale warto bo ubrania wyróżniają się, ja znam tylko bershka w krakowie i tam kupuję, ale jest też w wawie np.: w złotych tarasach o innych miastach nic nie wiem. w zeszłym roku kupiłam spodnie 3/4 zapłaciłam na przecenie bagatela tylko 40zł, a spodnie gdziekolwiek się w nich pojawiam wzbudzają zainteresowanie:) polecam! będziesz zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi.
czyli warto sie tam udać.jest to duzy sklep w złotych tarasach ? a maja jakas strone internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkabershka
Bershka - marka odzieżowa powstała w 1998 roku i została stworzona z myślą o młodszym kliencie. Podobnie jak Pull&Bear, Zara, Stradivarius, Oysho i Zara Home należy do hiszpańskiej firmy Inditex Group. Obecnie istnieje 427 sklepów w 24 krajach. Charakteryzują się one dużą powierzchnią, przestronnymi wnętrzami i nowoczesnym wystrojem. Jednym z założeń marki jest wykreowanie tychże sklepów na miejsca spotkań ulicznej mody, muzyki i sztuki. Klienci mogą w nich oglądać filmy, słuchać muzyki albo czytać czasopisma. Pierwszy salon tej sieci handlowej powstał w listopadzie 2005 roku w katowickim centrum handlowym Silesia City Center. Sklepy tej sieci znajdują się także w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gliwicach i Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkabershka
a tak powaznie to do cropa nie jest podobny, jesli chodzi o damskie ubrania to wydaja mi sie bardzo kobiece - w sumie raczej dziewczece ;) zagladam tam czesto i mam wrazenie ze jest wiele rzeczy ciagle tych samych materialy raczej sredniej jakosci, ale ceny tez przecietne wiec nie ma co wymagac zbyt wiele no i bardzo małe rozmiary, m-ki jak s-ki, l-ki jak m-ki (znajoma mimo ze jest raczej przecietna osoba nie zmiescila sie w najwiekszy z istniejacych rozmiarow), ale dla drobnych osob jak najbardziej pozytywne, przy tym bluzki nie wisza na malych biustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaaasss
ja uwielbiam ten sklep niestety nie ma go w moim miescie ale udaje sie po ciuszki do krakowa lub w-wy, ceny sa ok tylko moim zdaniem jakosc ubran kiepska, po kilku praniach ciuch sie rozciaga i czesto spiera!!!! ALE... i tak zawsze tam kupuje:) pozdrawiam cieplo i udanych zakupow a w warszawie sklep jest wiekszy niz w krakowie i sa tez meskie ciuchy a w krakowie wiekszy balagan!!!polecam zlote tarasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bershka to taka tansza (i przede wszytskim bardziej mlodziezowa, w sensie mniej elegancka) wersja Zary (nalezaca rowniez do grupy Inditex). Ceny niestety sa juz coraz wyzsze, ale ubrania maja dosc fajne. I w zyciu bym tego do croppa nie porownala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do biustow, ja mam problem w betrshce z bluzkami - sukienkami z malo rozciagliwych materialow. Chociaz moj biust jest normalny (nie jaks paski, ale tez i nie duzy) to nie moge sie czasem nawet w Mke wciskac choc w pozostalych czesciach ciala rzecz wisi. Pod tym katem, te rzeczy sa chyba szyte na szcuzplutkie nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to 3/4 ciuchow to takie szmatki za wygorowana cene, nic ciekawego albo wszystko na jedno kopyto (przynjamniej w manufakturze ost bylo wszystko marszczone) rozmiarowka jak dla dzieci/nastolatek, normlanie nosze xs/s a tam w s to ja sie ledwo mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo pozytywne jest moje zdanie, jednak rozmiarówki mniejsze niż w innych sklepach (może poza Tally W), więc bez mierzenia nie ma co kupić http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,159653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×